Zobacz temat
 
Odcinki Tytanów :3
Hej, chciałam się spytać o dwie rzeczy. :3 Po pierwsze: Czy będzie dubbing polski do 5 sezonu młodych tytanów? :c Po drugie: Nie będą już lecieć w telewizji? :c (Nie akcja, normalni) :D
Dubbingu raczej nie będzie (dobrze, że są chociaż napisy na serwisie Bestia ;) ), a Tytani lecieli 26 i 27 w kinie cartoon network, i podobno to nie pierwszy raz. Luzak
Edytowane przez Kibo dnia 2014-07-28, 08:49
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Młodzi Tytani emitowani są w Cartoon Network raczej okazyjnie (w ramach kina). Choć jak wiadomo na CN bywa tak że stare kreskówki niekiedy wracają.(czego przykładem jest pojawianie się ostatnio Atomówek)
Kto wie może stare odcinki jeszcze kiedyś pojawią się na dłuższą chwilę Gwiazdka ^^'
No mogło by tak być Robin :)
Dziękuję za odpowiedzi :**
Nie będzie piątej serii Młodych Tytanów po polsku, dlatego na serwisie zajmujemy się napisami i wszystkie odcinki są przetłumaczone (kwestia wyjścia napisów do ostatniego).

Na przyszłość proszę kierować pytania w odpowiednich działach, ten jest do pytań związanych z serwisem lub pracami nad nim.
Chciałam się jeszcze spytać :) Bo mam pytanie dotyczące TTG! i Bestii, gdzie mogę zadać to pytanie?
Azarath-Metrion-Zinthos!
Masz temat z pytaniami o TTGO w ich dziale na forum Bestia ;) A ogólnie to pisz śmiało, pytać możesz nawet na sb, ogólnie rzecz w tym zeby nie dublować tematów.
Dziękuję ci bardzo za odpowiedź Zwinny :D Dobrze to zadam pytanie.. Wiem, że może być głupie... No ale niech będzie :D No, bo w odcinku Be Mine (Moją bądź) Bestia śpiewał i grał dla Terry. Znam tekst po polsku ale po angielsku nie... Mam prośbę. Czy ktoś może mi "dać" tekst czy link do tekstu po angielsku (jak w ogóle jest jakiś link) ? Bo bardzo bym chciała mieć ten tekst :D Mam nadzieję, że nie prosze o zbyt wiele ;33 Będę bardzoo wdzięczna :)) <333
Azarath-Metrion-Zinthos!
http://teen-titan.../Fade_Away
O tę piosenkę ci chodzi? Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Tak dokładnie!! Bardzo dziękuję :***
Azarath-Metrion-Zinthos!
Nie ma za co. Cieszę się, że mogłam pomóc. Robin :) Planujesz nam pośpiewać? Bestia ;)
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Co się stało z Terrą czy będzie jakaś kontynuacja wydarzeń z odcinka: Things Change http://titansgo.pl/video/index.php?v=725
Niestety nie ma. Jedyną kontynuacją TT po tym odcinku jest film Trouble in Tokyo ale w żaden sposób nie nawiązuje do tego co się stało w Things change.
Przejdź do forum: