Zobacz temat
 
Ubrania Tytanów
Cześć. Mam do was wielką prośbę. Czy ktoś z was wie, gdzie mogę kupić (czy w ogóle można) kupić ubrania Raven? Jeśli ktoś z was wie bardzo proszę o odpowiedź.
PS. Napiszcie również jakiego tytana ubranie chcielibyście posiąść. :D Proszę was o odpowiedzi ;))) To by było chyba na tyle ;) Pozdrawiam - Wasza Raven :DDD
"Ubranie Tytanów" w kategorii "Muzyka" O.o?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Znalazlam tylko to------> http://www.cosplayhouse.com/Teen-Titans-cosplay-costume.html
Bd szukac dalej, od razu mowie ze na allegro nic nie ma.
Ubranie Tytanów" w kategorii "Muzyka" O.o?

Może to takie grające ubrania. Nie no, pomyłeczki się zdarzają, można mieć otwartych kilka kart jednocześnie i zaplątać się wtedy łatwo. Gwiazdka :D

Czy ktoś z was wie, gdzie mogę kupić (czy w ogóle można) kupić ubrania Raven?

Kupowanie przebrań jest dosyć kosztowne. Zwłaszcza, że polskie sklepy jeśli coś oferują, to zazwyczaj sprowadzają z zagranicy. Bezpośrednie zamówienie ze sklepu zagranicznego będzie prawie tym samym co zamówienie przez jakiś polski sklep. Cena zawyżana jest nie dość, że przez zamianę walut, to jeszcze przez dostawę i wychodzi jak wychodzi.
Poza tym, jeśli mowa o ubraniach wszelakiej maści, to do końca nigdy nie jest się w stanie stwierdzić, czy będzie odpowiedniego rozmiaru. Potem byłyby problemy ze zwrotem.
Ja myślę, że najlepiej zrobić sobie samemu - wyjdzie taniej, bo materiały z rodzimego kraju. A jeśli ktoś nie potrafi szyć, to można byłoby poszukać uczciwej i zdolnej osóbki, która wykonuje cosplaye na zamówienie. Na jednym z fanpage'y na mordoksiążce czasem zdarza się mi zobaczyć tego typu ogłoszenia. Gwiazdka :D I w tym przypadku wiesz, że będzie ci pasowało rozmiarem.

Jakbym miała wybierać tylko spośród tytanów, to wybrałabym Raven. Natomiast ogólnie Slade ma fajne wdzianko - założyłabym. Bestia -o-

Z chęcią "stworzyłabym" sobie ubranko mojej pierwszej postaci. Nawet kupiłam w miarę pasujący wyglądem płaszcz. Jeszcze muszę zrobić parę przeróbek, jak przedłużenie zamka, dodanie jakichś cieszących oko elementów (dobry stajl musi być XD) i użycie farby do sztucznej skóry. Płaszcz jest ciemny, ale nie do końca czarny. Babcia by mi pewnie pomogła, ale muszę jeszcze kasę uzbierać na potrzebne materiały. Bestia :P
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
O jezu sorry za kategorie "Muzyka" jakoś mi się musiało coś pomieszać :D W końcu dopiero niedawno sobie konto tutaj założyłam, nie? :D ;3 Dzięki za odpowiedzi :33 Zależy mi na tym ;33
Przejdź do forum: