Zobacz temat
 
Problem z forum
Gdy wchodzę na dowolny temat na forum to po kilku sekundach tekst mi się przesuwa i nie wiele widzę. Dzieje mi się tak tylko dzisiaj. Da się coś z tym zrobić? Czy tylko ja tak mam? Screen ekranu: http://www.tinypic.pl/vhd0v25liub8
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Uuu, ja miałam trochę inaczej, jak zajrzałam w post bota, ale ucinało mi po stronie avatara i kawałek tekstu XD. Prawdopodobnie po prostu strona się nie może wczytać do końca, czasem się tak zdarza. A na jakiej przeglądarce działasz?
Mozilla Firefox. Czy to znaczy, że samo przejdzie?
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Ja na Chrome i nie mam takich problemów, aczkolwiek na Mozilli często mi się podobne rzeczy zdarzały. Ale powinno w końcu przejść, czasem tak jest, że kod się niepoprawnie wczytuje (o zgrozo, deviantart!). Tak na marginesie, jak skanuję komputer, to zawsze się znajdą jakieś robaki odnośnie Mozilli i zastanawiam się, co w niej takiego złego siedzi xD
Chyba przerzucę się na Chroma, teraz wyskakują mi reklamy, między filmikami (co jest śmieszne, bo przez adblocka i tak nie wiem czego dotyczą). W każdym razie, dziękuje za pomoc. (twoją odpowiedź musiałam skopiowac do googli, żeby w ogóle wiedzieć co piszesz) Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Spoko Bestia ;)
Dziwne, pewnie te reklamy wykraczają poza możliwości Adblocka, chociaż jak jest naprawdę, nie wiem.
Na Chromie wszystko O.K, jeszcze raz dziękuje, Gwiazdeczko, jesteś wielka Robin :)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
No problem Robin :)
A profesor w szkole mówił, że Chrome jest badziewny :c. Miło mieć świadomość omylności nauczyciela Gwiazdka :D
Kibo napisał(a):

Gdy wchodzę na dowolny temat na forum to po kilku sekundach tekst mi się przesuwa i nie wiele widzę. Dzieje mi się tak tylko dzisiaj. Da się coś z tym zrobić? Czy tylko ja tak mam? Screen ekranu: http://www.tinypic.pl/vhd0v25liub8

Nie mam pojęcia jak to osiągnęłaś, ale czas chyba wyczyścić trochę kompa i przeinstalować na czysto przeglądarkę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Teraz psuje mi się na każdej przeglądarce, ale muszę przyznać, że mam naściągane jakies bzdury, a na "czyszczeniu kompa" nie zbyt się znam. Spróbuję przeinstalować, mam nadzieję, że to coś da.
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Jak na każdej to w takim razie problem nie tkwi w Mozilli. Może oczyść dysk C i zwyczajnie przeskanuj kompa, ewentualnie sprawdź w Dodaj/Usuń czy nie zainstalowały się jakieś rupiecie, bo to częsty przypadek xD. A tak swoją drogą, jeśli masz w przeglądarkach zainstalowane jakieś wyszukiwarki typu Ask.com itp. to też polecam usunąć, bo to szatańskie narzędzia (Pamiętam, jak mi się v9.com zainstalowało i miałam duży problem z usunięciem tego) Bestia ;). Daj znać, co i jak Robin :)
Okey, wygląda na to, że założenie nowego konta na komputerze było dobrym pomysłem. Miałam zbyt dużo ściągniętych bzdur, by wszystkie odinstalować, a wchodząc na forum nie dostrzegłam żadnych nieprawidłowości. Dzięki Wam, że zechcieliście mi pomóc. Robin :)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Generalnie polecam czytać dokładnie każdy krok podczas instalacji jakichkolwiek programów i odznaczać wszystko, czego nie jesteście pewni. Odinstalować wszystkie antywirusy typu norton kaspersky itp. Dla w miarę silnego kompa zainstalować tylko AVG Free dla słabego Avira i nic więcej nie potrzeba. Avasta też się raczej wystrzegajcie. Jako przeglądarkę polecam Chrome, choć sam używam Firefox'a z AdBlockiem. W razie problemów/pytań śmiało pisać. BTW jakby ktoś bał się słuchać moich porad nadmienię, że jestem z wykształcenia informatykiem, a z zawodu programistą, swoje rady mogę poprzeć ponad 20-letnim doświadczeniem w branży więc myślę, że czasem warto je wziąć pod uwagę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O rany, tylko nie Avast (ostatnio weszłam do łazienki, a z góry znana wszystkim formułka "Baza wirusów programu Avast została zaktualizowana" ). Jeszcze pamiętam, jak mi się stacjonarny zawiesił, a zainstalowałam tylko na próbę. Niekompatybilny kompletnie Bestia ;).
Co do instalacji - czasem tacy sprytni są, że nie ma nawet możliwości, żeby ominąć te wciskane na siłę dodatki (bo po prostu nie ma wzmianki o nich podczas instalacji) i nawet człowiek nie wie, że zamiast obiecanego programu wgrał 5 aplikacji typu Mobogenie i zwiesił komputer Gwiazdka :D.
Dlatego ja staram się nic nie ściągać, bo się zwyczajnie nie znam, a mając Avast najlepiej mieć zawsze podłączone słuchawki. (tylko jak słuchasz muzyki na full to może się to źle skończyć) Bestia ;) Tylko jak żyć bez gier komputerowych? Gwiazdka :D
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Miałem kiedyś to samo, pamiętam chyba, że wtedy net mi wolno działał i prawdopodobnie to przez to. Wystarczy odświeżyć, a Firefox sam w sobie takich problemów nie sprawia bo serwis pod niego jest najbardziej dostosowany.

A co do postu powyżej - ściągaj ile się da, ale po prostu uważaj na to co ściągasz. Czytaj komentarze, jakiś antiwirus też trzymaj, ale co najważniejsze - zwracaj po prostu uwagę na to co robisz, a wszystko powinno być ok Bestia ;)
Odświeżyć stronę? Bo to nie działa.
Chyba, że zainstaluje Firefoxa od nowa...
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Przejdź do forum: