Zobacz temat
 
W co gracie na Androidzie?
Żeby trochę ożywić forum Robin :) w co gracie na smartfonach i tabletach? Ja ze swojej strony polecam:

Walking Dead Season One
Asphalt 8
FIFA 14
The Dark Knight Rises
Dead Trigger 2
InJustice: Gods Among Us

To jest kilka z ostatnich, wszystkie płynnie działają i nie mają wysokich wymagań (ja korzystałem ze sprzętu 1,4 GHz i 1GB RAM z Androidem 4.2.2, ale na nieco słabszych urządzeniach też sprawnie śmigają).
Co ściągam Injustice, to mi zacina, wywala i nie łączy x.x ja sobie tylko gram w Smash Hit, Batman i Robin, wcześniej Simsy. Miałam też HabitRPG, jeśli to się zalicza Bestia :P a, i Heroes of Atlan

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No to jeśli chodzi o słabsze gierki ściągnij sobie Flappy Bird, Geometry Dash i Don't Tap White jeśli lubisz zeschizować. A na pewno bez problemu pójdą, bo praktycznie na wszystkim chodzą.

Co do Injustice jest świetne, mimo, że praktycznie ograniczamy się do machania palcami na ekranie. Ja przestałem grać tylko dlatego, że dwa razy zresetowało mi grę do zera, a miałem naprawdę wysokie poziomy.
BTW. Jak komuś energia za szybko się kończy to wystarczy przestawić zegarek telefonu o kilka godzin do przodu, bo czas jest odliczany według systemu Gwiazdka :D
Ja wolę za dużo nie ściągać, bo mój telefon w jakiś dziki sposób to sobie zapisuje i po ok. 5-6 aplikacjach mam zawaloną pamięć RAM, wywala mnie z programów etc. Nic nie daje usuwanie aplikacji i trzeba przywracać ustawienia fabryczne x.x

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ile masz RAM'u?
Aktualnie 395MB w użyciu, 74MB wolne, przynajmniej tak mi pokazuje. Co śmieszniejsze, na opakowaniu po telefonie pisze "512MB RAM".

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zawsze podnoszą te parametry i to we wszystkim, ale co prawda z 512 RAM nie wszystkie gry będą chodzić najlepiej. Są wersje z 750 RAM i tam jest już ok, ale żeby być spokojnym najlepiej mieć od 1 GB w górę.
Telefon ma jakieś 2-3 miesiące, więc nie bardzo mam go jak teraz zmienić.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
I tak jest dobry, jeszcze 2 lata temu 512 MB na większości urządzeń się znajdował więc nie masz co zmieniać póki co Robin :) Co do gier, do listy dorzucam:
The Bard's Tale
Real Racing 3
Yesterday
Modern Combat 4
GTA (ogólnie wszystkie wersje).
Doctor Who: Legacy, jeśli ktoś lubi totalnie nielogiczne przestawianie kamyczków i walkę z potworkami z DW

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
BTW zapomniałem wczesniej dodać. 512 MB jak na Injustice to może i za mało, ale normalne gierki bez problemu muszą ci na tym śmigać. Dużo pamięci nie zabierają, a nawet jeśli to system i tak będzie zabijał procesy żeby ją wyczyścić więc pobieraj sobie do woli. Jedyne co zaobserwowałem i co też u mnie się pojawiło to to, że gdy w komórce mam mało wolnej przestrzeni to faktycznie wszystkie aplikacje zamula i wywala.
Czy ktoś jest równie zachwycony grami od Telltale jak ja? Gwiazdka :D
Konkretnie: Walking Dead S1/S2, The Wolf Among Us, Game of Thrones i Tales from the Borderlands.
Fruid Robin :)
Polecam five nights at freddys Raven :-/
Ja uwielbiam grać w Plants vs Zombies 2 It's About Time, oprócz tego gram też w five nights at freddys, no i czasami w jakieś gry rekreacyjne typu Ice Age Village itp.
Tak na 'stałe' gram tylko w Pou. Resztę aplikacji ściągam i usuwam gdy mi się znudzą. "The Walking Dead" ubóstwiam w każdej postaci - od gry po serial (dziś nowy odcinek! Bestia :P). "The Wolf Among Us" oglądam u Kiny, ale sama chyba nie chciałabym zagrać.
sweet dreams are made of this
No to mocno polecam, bo końcówka miażdży (gra podoba się zwłaszcza jeśli jest się fanem komiksów - sam przeczytałem 110 numerów). Szkoda tylko, że Telltale nie wydaje tłumaczeń na Andka (wyjątek to właśnie Walking Dead).

Ogólnie dla fanów gier konsolopodobnych:
- WWE Immortals (coś w stylu InJustice)
- NOVA 3
- Modern Combat 5
- NFS: Most Wanted
- Gangstar Vegas
- Republique (tytuł interesujący, aczkolwiek nie wciągnął mnie do końca. Fajny początek, ale jednak taka forma skradanki nie jest całkiem w moim stylu)

Lżejsze gierki, które zachowały u mnie swoje stałe miejsce:
- Zombie Tsunami
- Candy Crush Soda/Saga
- Skyline Skaters
Nie wierzę, że grałeś w Candy Crush Gwiazdka :D Farm Heroes Saga wypróbuj. A dla pań polecam Dream House Days. Idealne do ciupania, jak się czeka na przystanku na autobus i nie wymaga żadnej fabuły od gry.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
ja gram w earn to die 2, clash of clans i alpha strings Robin :)
Osobiscie polecam Hearthstone i Dragon Hills Robin :) na zabicie nudy w sam raz. Robin :)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Przejdź do forum: