Zobacz temat
 
Żegnaj Teen Titans Friends
Jutro wraz z zamknięciem serwisu mojeforum.net na którym znajduje się właśnie domena TTF nastąpi prawdopodobnie kasacja ich forum. Oto ostatnie szczątki tego co prawdopodobnie zostanie po niegdyś największym polskim forum o TT:

titansgo.pl/images/logo1.jpg
titansgo.pl/images/ukoniecttf.png
http://titansgo.p...iecttf.png

Prawdziwa rozpacz administracji forum na wieść o kasacji ich forum, dramat nie do uniknięcia:
titansgo.pl/images/reakcjattf.png
http://titansgo.p...cjattf.png

Założone w 2006, przeniesione w 2007 na mojeforum.net systematycznie rosło w siłę. Problemy rozpoczęły się pod koniec 2008 gdy pojawiła się pierwsza wersja serwisu. Początkowo nie byliśmy w stanie im dorównać, nie wsparli naszych próśb o pomoc i po kilku tygodniach nasz serwis skasowano. W 2009 spróbowaliśmy od nowa z obecną wersją serwisu jeszcze pod starą szatą graficzną i mniejszą funkcjonalnością, ale co ciekawe właśnie od tej pory na Teen Titans Friends Forever znacznie spadła ilość postów, pojawiło się także wiele botów i strona została powoli zapomniana.
2011 był najlepszym chyba rokiem pod względem aktywności serwisu TitansGo.pl i mimo iż prześcignęliśmy konkurenta, staraliśmy się liczne razy mu pomóc. Niestety na daremno. Dziś, 14 stycznia 2014 roku będzie ostatnim dniem ich żywotu.
Prawdopodobnie są osoby, które forum to już widziały, więc dajcie znać, może ktoś z nich tu wejdzie i zobaczy wyrazy współczucia i inne takie z naszej strony Robin :)

Lewela, pozdrawiam i życzę wytrwałości.
Edytowane przez Zwinny dnia 2014-01-14, 22:02
Pogratulować stoickiego spokoju w takiej chwili Bestia ;). Bardzo rozpaczliwie na shoutboxie. Generalnie na pewno szkoda utracić tyle informacji wypisywanych przez lata. A tu tak nagle wszystko w niepamięć.
Ciekawi mnie czy teraz, w związku ze zbliżającą się premierą Titans, jakaś część tej społeczności ożyje i przypomni sobie o Tytanach.

A swoją drogą po TTF został jeszcze ślad, w postaci ich pierwszego forum, które padło ofiarą "zgadniętego hasła": http://www.ttfrie...
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ostatnie echo przeszłości Robin :)
Niestety w Wayback Machine nie dałem rady odnaleźć nowszej wersji.
Mówiąc o przeszłości, trzeba będzie siąść całą ekipą któregoś dnia i przeczesać dokładnie wszystkie zakątki internetu w poszukiwaniu wszystkich blogów o Tytanach, którym się udało przetrwać do dzisiaj. Chciałbym zrobić jakąś taką małą akcję odświeżającą i je skatalogować na serwisie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Na całe szczęście mamy katalog stron, który pozwala od razu skopiować adresy. Gorzej z blogami których tam nie było, ale tak czy tak trzeba poczekać na jakiś ruch żeby to nie była akcja robiona przez nas, dla nas tylko dla wszystkich. Usunąć chyba można definitywnie kategorię newsów "Blogi" i te parę newsów pozostawić bez kategorii albo wrzucić do różnych.
http://we-cannot-...gspot.com/
Pisany przez Susan, cały czas aktywny.

http://mlodzi-tyt...gspot.com/
Ostatni rozdział z maja, więc nie wiem, jak ma się kwestia kontynuowania go, ale tez Tytani.

http://kruczy-umy...gspot.com/
Cały czas aktywny, notki wrzucane regularnie, 10/10.

https://teentitan...gspot.com/
Zakończony, czego dalej nie mogę odżałować.

http://mythteenti...gspot.com/
Działa cały czas, posty wrzucane dosyć regularnie.

Oprócz tego:
http://robin-rave...gspot.com/
teentitans-rachel...
http://titansandp...gspot.com/

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
media.tenor.com/images/0d96adf0796b04af23bc6bbce328be84/tenor.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: