Zobacz temat
 
Projekt reaktywacji blogów
Wraz z Silentem postanowiliśmy ożywić blogowy świat Teen Titans, a zaczynamy od nas samych. Mamy już nowego bloga z nową historią, a Was zapraszamy do tego samego - czy w pojedynkę, czy w dwójkę, czy z nową lub starą historią - ważne, że jednak coś się dzieje.
Naszym celem jest zaznajomienie nowych użytkowników z opowiadaniami o Młodych Tytanach i, o ile możliwe, przywrócenie blogów do blasku sprzed kilku lat.

W tym celu w newsach powstawała nowa kategoria "Blogi" na której będziemy na bieżąco informować o jakichkolwiek postępach. Aby zadanie było łatwiejsze, myślimy o niedalekim wprowadzeniu regularnego cyklu z recenzjami blogów, które miałyby zachęcić czytelników do czytania. Na koniec urządzilibyśmy głosowanie, aby wybrać TOP 3 z wszystkich blogów o Tytanach.

Jeśli ktoś jest chętny aby pomóc w jakikolwiek sposób (pisząc notki, recenzje czy zgłaszając bloga do oceny) niech pisze pod spodem. Możecie także podsyłać swoje pomysły i udzielać się co do sposobu, albo po prostu oceniając nasze prace.

Pamiętajcie, Wasze opinie są ważną motywacją i jeśli tylko chcemy jestem pewien, że niedługo możemy mieć spore efekty naszego działania.
Ja to mogę podsyłać linki do słowników internetowych, żeby lenie miały gotowca :3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czepiasz się, parę błędów może było, ale łatwo szło przeoczyć Bestia :P W każdym razie thx Bestia :P

BTW. Zauważyłem, że dubluję Blogową Izbę Wytrzeźwień. W każdym razie projekt jest czynny i to się liczy Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-10-19, 20:45
Aj tam, Blogowa Izba miała być rozpostarta na cały internet, ale się nie udało. Zostało tylko truchło.

Ważne, że Wam się chce :3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie "Wam" tylko "Nam" Bestia ;) potrzebujemy grupy i chętnych żeby całość szła zgranie. Nawet jeśli nie macie zamiaru tu i teraz zająć się blogiem możecie to zrobić zawsze kiedy indziej, albo po prostu proponujcie o jakich blogach chcielibyście zobaczyć recenzje.
Ja chcę osobiście zobaczyć recenzję bloga Mejoszcza :3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeśli dana osoba ma parę blogów, piszcie dokładnie którego macie na myśli. Przypominam, że to mają być recenzje zachęcające czytelników do zajrzenia na bloga. Nie będą pojawiały się negatywne opinie, tylko krótki opis historii i podsumowanie najlepszych cech Bestia ;) Bez obaw, nie jesteście nastawieni na krytykę tylko na reklamę.

Oprócz tego w tym przypadku jest podwójny plus: oprócz zwiększenia liczby odwiedzin na blogu, automatycznie recenzent bierze się za czytanie ( w tym przypadku jest to dobra motywacja, dla osób które niezbyt często blogi czytały.
Z tego, co wiem, to Mejoszcze ma teraz chyba tylko jednego, niewspólnego, działającego bloga.

http://opowiesci-...gspot.com/

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ano, mam, mam. I mimo, że wydarzenia się dzieją w universum Tytanowym, to nie wiem do końca, czy to się zalicza do bloga o Tytanach. : O

All hail Trigon
Chodzi właśnie o blogi typowo Tytanowe, które mają zachęcić starych/nowych widzów/użytkowników do czytania. Blogami które odchodzą trochę od tego możemy się na końcu zająć Bestia ;)
Może nie tyle Tytanowe, ale ogólnie w pierwszej kolejności te związane z Tytanami, potem ogólnie o superbohaterach, a na końcu inne.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A, no to mój się zaliczy do tych ogólnie o superbohaterach. ^.^ Whoa, ale fajna ta akcja. Fajnie, że ktoś próbuje przywrócić blogi do życia.

All hail Trigon
Zaniedbałem trochę sprawę w ostatnich dniach. Nie mogłem być zbyt aktywny, ale przynajmniej na teraz mam czas. Trochę szczęścia i sytuacja będzie się ustabilizuje.

Z notkami nie jest najgorzej. Dodawajcie powiadomienia na serwis od razu po wstawieniu opowiadania, możecie też pisać na sb w razie czego, ale bez zbytniego spamowania i reklamy.
Motywuję Was też do wzajemnego komentowania. To tylko parę zdań i kilka minut czytania, a potrafi ucieszyć autora i rozruszyć sytuację. Niech będzie aktywnie, żeby inni też widzieli, że coś się dzieje Robin :)

Jeśli chodzi o recenzje to nadal czekamy na wasze typy. Sam myślałem najpierw o wzięciu pod uwagę starszych, nieco zapomnianych blogów. Ogólnie wydaje mi się, że nowe osoby patrzą bardziej w stronę aktywnych blogów, tymczasem jest wiele starszych, które mają poprowadzoną ciekawą historię.
Dajcie znać co o tym myślicie, jak tak to później wybierzemy blogi do recenzji.
No, to zaczynajcie od starych, jak Wam pasuje : P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jako, że nikt inny się nie udzielił to zaczynamy od starych. Podawajcie swoje typy. Chodzi o blogi nieaktywne, najlepiej sprzed kilku lat, które mają poprowadzoną ciekawą (i długą historię) albo różne notki w postaci ciekawostek itd.

Możemy sobie odpuścić blogi, które ktoś zawiesił w ostatnich miesiącach i które mają nie więcej niż 10 notek, bo to mijałoby się z sensem. Proszę wszystkich o podanie choć jednej nazwy. Jeśli nie znacie ich to umieszczę linki do starszych blogów i na początek wspólnie z nich wybierzemy.

Jako, że potrzeba do tego głównie Was proszę w tej chwili o aktywność. Podajcie autora wraz z linkiem. Jeśli nie pamiętacie, opiszcie mniej więcej o czym jest blog.
http://mlodzi-tyt...g.onet.pl/
Myślę, że większość zna blog Rav11. Ma strasznie dużo notek. Czasem jest dziwnie, czasem śmiesznie, czasem poważnie. c: Szkoda tylko, że autorka już nie pisze.

All hail Trigon
Robin12 - http://teentitans...g.onet.pl/
Icha - http://teen-titan...g.onet.pl/
Nela - http://raven-mlod...g.onet.pl/
Propozycje z mojej strony:


Pod uwagę brałem głównie blogi sprzed kilku lat, zawieszone, aczkolwiek zdarzyły się wyjątki (ostatnie notki pojawiły się jeszcze niedawno). Wszystkie mają co najmniej 10 notek żeby było co czytać i opisywać, ale niestety nie znalazły się tu wszystkie jakie bym chciał.
Były istne perełki, których nie mogłem tu dodać ponieważ blogi zostały skasowane przez samych autorów, a ich opowiadania będą jedynie wspomnieniem.

Na razie myślę, że tyle starczy, ale dodawajcie kolejne propozycje od siebie. Musimy się też powoli wziąść za głosowanie na najlepsze z nich.
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-11-10, 18:36
Joke on me jest świetne. No i blog Raven11, który wcześniej podałam. :3
I chętnie też zobaczyłabym recenzję zgoona. XD I co do parodii TT, to ja mam jeszcze jedną propozycję - http://slade-and-...g.onet.pl/
Musk rozwalony c:

All hail Trigon
Ja od siebie na pierwszy raz dodałbym blog Błyskawicy. Myślę, że to klasyka na którą każdy trafił Robin :) Mnóstwo notek, konkursów, opowiadań, obrazków.
Co myślicie?
Przejdź do forum: