Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Reyze: Moje życie jest rozdwojone. Przez wojnę zaczęłam walczyć z nikczemnością. Należę do Nightwatch na Ziemi, jednak nie porzuciłam swojej planety. Często tam zaglądam. Generalnie jestem, jakby to ująć - voyagerem. Podróżuję po wszechświecie, prowadzę nawet księgę na temat astronomii, umieszczam tam opisy swoich gwiezdnych odkryć. Przez fakt, że moja cywilizacja jest bardzo rozwinięta technologicznie - interesuję się technologią nie tylko lokalną, ale i obcą. W wolnych chwilach przyswajam wiedzę z tego zakresu i przydaje mi się ona w praktyce. Lubię ulepszać swój uniwersalny dysk, który trzymam w pasku. Ostatnio wbudowałam mu więcej pamięci.
Miyuki: Moje życie jest usłane kwiatami... Dbam o mój ogród i staram się, by był najpiękniejszy na planecie.
Ventrix: Walka, walka i jeszcze raz walka. Często pomagam Reyze w zaganianiu złych za kosmiczne kratki.

Którą ze swoich umiejętności lubisz najbardziej?
Scath: Kontrolowanie wody.. A tak wgl jest jeszcze dwóch kolesi, którzy kontrolują ziemię i powietrze.. oraz dziewczyna, kontrolująca ogień (mój świat jest dziwny).. ale koleguję się tylko z tym gościem od powietrza xD

Masz jakiegoś własnego wroga? Takiego twojego i tylko twojego?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:48
Reyze: Niestety tak. I to takiego mojego i tylko mojego. Nazywa się Sull'Ivan. Walczyłam z nim na wojnie jako dziecko, ponieważ mnie "wybrał". Później wyzwał mnie na pojedynek, który miał zadecydować o tym, czy będę się z nim bić do końca swoich dni, kiedy tylko on będzie chciał. Jak myslisz, dlaczego biję się z nim bez powodu do dziś?
Miyuki: Introxianie.
Ventrix: Jak wyżej!

Boisz się pomysłów swojej autorki?
Scath: Tak tylko troszkę.. xD

Skąd pomysł na taki kostium?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:48
Reyze: Taki już zwyczaj. Wojownicy zazwyczaj noszą czarne lub granatowe stroje i zawsze towarzyszą temu oczywiście metalowe dodatki. Po tym można ich poznać. Zwykli obywatele, a częściej kobiety - białe stroje z charakterystycznymi elementami dla Voltarii.
Miyuki: Są też stroje w kolorach oczu, czyli: pomarańczowe, fioletowe, kobaltowe i niebiesko zielone.


Walczysz czasem jakąś bronią?
Scath: Noże.. noże są super... I think..

A ty?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:49
Reyze: Mam w domu cały skład broni. Ale ja preferuję włócznię lub moje ulubione działo energetyczne, które można zasilać prądem.
Ventrix: Uwielbiam ciężkie bronie. Topory, młoty... Co z tego, kiedy trudno mi je utrzymać? : )
Miyuki: Nie walczę. To nie dla mnie ;-; *trzęsie się*
Paraside Girl: Magiczne berło.

Jak wyglądałby twój strój na jakiś bal?
Scath: Ja i bale.. phaha już to widzę.. ale, jak już muszę odpowiedzieć to jakaś krótka sukienka (nie obcisła) przed kolano.

Czy masz zamiar coś zmienić w swoim wyglądzie?
Reyze: Nic. Przypominam bardzo mamę i niech tak zostanie.
Miyuki: Chciałabym zapuścić trochę włosy Gwiazdka ^^'

Znasz Tytanów? Z którymi dogadałabyś się najlepiej? A może już z nimi rozmawiasz?
Scath: Znam tą kreskówkę... oglądałam wszystkie odcinki i myślę, że dogadałabym się najlepiej z Cyborgiem lub Robinem... jeśli byliby prawdziwi..

Lubisz sobie żartować?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:49
Reyze: Czasem zdarzy się jakiś sarkastyczny żart. Ale tylko w stronę wroga.
Miyuki: Nie ;-;
Ventrix: Często to robię! Gwiazdka :D

Co jest twoim słabym punktem?
Scath: Mimo, że jestem twarda *całuje swoje mięśnie, których nie ma* łatwo ulegam ludziom.. Boże, dlaczego mnie tak skrzywdziłeś.. ;-;

Czy zdarzają ci się jakieś.. kompromitujące sytuacje?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:49
Reyze: Tak. To trochę niemiłe uczucie być wbijanym w grunt, kiedy patrzą na ciebie obserwatorzy, będący świadkami boju.
Miyuki: Również. Jestem nieśmiała i często bywam niezdarna.


Od jakiego czasu walczysz ze złem?
Scath: Kiedy opuściłam psychiatryk.. xD

Czy uczył cię ktoś, jak używać swoich mocy?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:50
Miyuki: Rodzice.
Reyze: Też. Później doskonaliłam je sama albo z pomocą kosmicznych mistrzów.
Ventrix: Na wojnie był czas, by się nauczyć.

Ile ważysz?
Scath: 40-50kg.. dużo ćwiczę, więc...

A ty?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:50
Reyze: 60 kg. Przy 180 cm to dalej niedowaga. Ale czy to źle?
Miyuki: 48 kg. Jestem raczej drobna.
Ventrix: 55 kg.

Jak wyglądała twoja ostatnia walka?
Scath: Już nawet nie pamiętam.. dawno nie walczyłam..

Co robiłaś wczoraj?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:50
Reyze: Zakończyłam nikczemną karierę paru nieprzyjemnych jegomości i skatalogowałam kolejnego pulsara.
Ventrix: Uczyłam Miyu paru przydatnych ciosów.
Paradise Girl: Szyłam kostium odświętny :3

Opiszesz swojego najgorszego wroga?
Scath: Niestety nie mogę, bo mnie usłyszy... xD

Co masz zamiar robić jutro?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:50
Przejdź do forum: