Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Reyze: Pragnę sprawdzić, czy wszechświat ma koniec.
Miyuki: W podróż? Po kasjopejańskich ogrodach :3
Paradise Girl: Mogłabym udać się w podróż po innych magicznych wymiarach ^-^

Masz jakieś ulubione ataki lub techniki obrony? Jeśli tak, to opisz.
Scath: Mam dużo ulubionych ataków.. ogromna fala, która zmiata wszystko w przeciągu kilku metrów... lub kręcić się w kółko, żeby utworzyć tornado.. a teraz najlepsze: Uwielbiam w nocy zakradać się do kogoś w ciemnej uliczce, siadać mu na ramionach i urywać mu łeb... oczywiście, to tylko tym złym.. xD

Co robisz, jeśli ktoś zły.. weźmie kogoś za zakładnika?
(PADŁAM XD MISTRZ!)

Reyze: Jeśli jest to ktokolwiek o dobrym sercu - potrafię się rzucić dlań w ogień, jak to się na Ziemi mówi. Co do samego pytania - zależy, co dzieje się z daną jednostką. Jeśli ktoś już ją porwał - zakradam się niepostrzeżenie i uwalniam ją, ewentualnie, jeśli ktoś mnie przyuważy - walczę z nim. A jeżeli ktoś by dopiero oznajmił, że bierze ją za zakładnika - wyzywam tego kogoś na pojedynek.
Miyuki: Ja... ja bym była załamana. Nie wiedziałabym, co robić.
Ventrix: Powiem jedno - zniszczyć niegodziwca!


Masz kogoś, czy twoja pani nie wymyśliła ci towarzysza? XD
Scath: Mam, mam Robin :)

Ulubione kwiaty?
Miyuki: Kwiaty! <3 Na Syriusza! Jakże kocham kwiaty! Mam wielki ogród w mojej lokacji. Mój ulubiony kwiat to kobaltowa Volta'Neriia, rośnie nawet na wysokość 3ech metrów, jej kwiat jest bardzo wytrzymały i równie bardzo energetyczny, ma średnicę 5ciu metrów.
Paradise Girl: Bardzo podobają mi się lilie wodne Gwiazdka ^^'

Masz najlepszą przyjaciółkę?
Scath: Percia jest genialna, ale jednak ma trochę.. fiu, fiu w głowie. No, ale co poradzisz?

Masz zwierzątko?
Paradise Girl: Kocham wszystkie zwierzęta całego wymiaru... Więc, mam wiele zwierząt :>
Reyze: Zaiste. Bardzo lubi jak się go głaszcze po głowie z użyciem odrobiny energii.


Ile masz wzrostu?
Scath: Około 170cm..

Dziwny zwyczaj?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:47
Reyze: Zapytaj Introxian. Oni mają bardzo brutalne i dziwne zwyczaje...


Jakbyś się opisała?
Scath: Yhh...

Imię twojej najlepszej przyjaciółki?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:47
Ventrix: Reyze i Miyuki
Miyuki: Ventrix i Reyze
Reyze: Zagadka rozwiązana Robin :)
Paradise Girl: Wy tak zawsze? Gwiazdka :D

Ile najwięcej podniosłaś? Gwiazdka :D
Scath: Skarbie, ja nie wiem.. ja mogę podnieść wszystko..Boże.. życie jest ciężkie.

Jakiego widoku najbardziej nie znosisz?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:47
Reyze: Zabijania. Napatrzyłam się, kiedy byłam dzieckiem i mam już szczerze dość.
Miyuki: Kiedy ktoś dewastuje kwiaty ;-;
Ventrix: Kosmicznych oprychów!

Jakie są twoje relacje z rodzicami (o ile ich masz)?
Scath: Hahahahah.. nie żyją ._.

Najdziwniejsze miejsce w jakim byłaś?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:48
Reyze: Ziemia. Ale przywiązałam się do tego miejsca. Współpracuję tam z ziemską drużyną.
Paradise Girl: Umysł mojej autorki... *chowa głowę za poduszką*
Miyuki: Pokój Reyze.
Ventrix: Zdecydowanie!

Zrobiłaś kiedyś coś strasznego?
Scath: Ja cały czas robię straszne rzeczy Eee hihi.

Co robisz, kiedy potrzebujesz pomocy?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:48
Reyze: Zazwyczaj radzę sobie sama. Nie lubię zaprzątywać innym głowy swoimi problemami. Jednak zawsze mogę liczyć na brata.
Paradise: Wzywam magicznych pomocników... lub coś w ten deseń. Z magią można wszystko!
Miyuki: Załamuję się i proszę przyjaciół.

Twój charakter?
Scath: Jestem bardzo zmienną osobą. Spokojna.. nienormalna, szalona, wiecznie smutna.. Ja.. ja nie wiem, jaka jestem.. Chociaż.. jak samotny wilk, który ma przyjaciół i nigdy nie jest samotny xD

Najgorsza rzecz jaka ci się przytrafiła?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:48
Reyze: Wojna. Widzisz setki zabitych wojowników. Oczyma dziecka, które walczy, a jeszcze nawet nie weszło w nastoletni wiek.
Ventrix: Nawet ja do dziś mam uraz. Nienawidzę tych parszywych bestii!
Miyuki: Dobrze, że nie musiałam na to patrzeć. Jednak pamiętam, że pozostawili mój ogród w katastrofalnym stanie... *zaczyna płakać*
Paradise Girl: Zmieszałam nie te eliksiry, co trzeba i zniszczyłam miksturę pewnej wiedźmy z mojego wymiaru...

Jak w skrócie wygląda twoje życie?
Scath: Aktualnie podróżuję z przyjaciółmi po całym świecie i wszędzie gramy koncerty. Tak, gram w zespole, gdzie oprócz mnie są jeszcze 4 dziewczyny. Towarzyszy nam jeszcze jeden zespół muzyczny, o którym nie będę opowiadać.
Podczas tych wszystkich podróży, walczymy z różnymi przestępcami i innymi dziwakami. Choć większość z nich, to starzy wrogowie, którzy nie mają nic do roboty i po prostu za nami jeżdżą. Tak więc.. jest ciekawie... xD

A jak wygląda twoje życie?
Edytowane przez RavenTT dnia 2014-08-17, 19:48
Przejdź do forum: