Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Scath: Jest ciekawa, ale jakaś równowaga w tym świecie musi być. Pomimo, że źli pewnie lepiej się bawią od tych dobrych, to myślę, że bycie dobrym jest lepsze, choćby dlatego, że nie siedzi się za każdym razem w więzieniu.

Ile czasu zajmuje ci pokonanie przeciwnika?
Frenzied Stalker: To zależy ile czasu zechcę, aby mi to zajęło. Czasem lubię pobawić się ofiarą, podroczyć się z nią, aby potem z pełną furią ją zaatakować.

Czy okazujesz litość swoim wrogom i dlaczego tak lub nie?
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Reyze: Arcywrogowi nigdy, z tego względu, że on sam jest bezlitosny. Po tym, co uczynił i czyni zresztą w dalszym ciągu - nie zasługuje na litość. W kwestii innych wrogów - to zależy. Jeśli to jest zwykły, typowy przestępca (złodziej chociażby) - posyłam go za kratki i to jest moja litość. Nie mam zamiaru kogoś skrzywdzić - jedynie przemówić mu do rozsądku. Występują jednakże takie przypadki, których przy pomocy kilku ciosów nie da się tak łatwo nakłonić do zmiany postępowania...

Ile pojedynków udało ci się wygrać w całym życiu?
Scath: Żebym to ja liczyła, ale na pewno dużo.

Jak myślisz, dlaczego ludzie i nie tylko.. popełniają przestępstwa?
Primus Vakarian-Shepard: Są różne powody... Jedni są zindoktrynowani, drudzy chcą pieniędzy, inni sławy, a jeszcze inni chcą przejąć władzę, lub zniszczyć wszystkie istoty organiczne.

Czemu nie może być świata bez zła?
Ventrix: Bo... są niezrównoważeni psychicznie? Tak, zapewne!
Miyuki: Po prostu... nie umieją stłumić swoich pragnień czy emocji (zależy, co to za rodzaj przestępstwa oczywiście)... Albo zwyczajn-
Ventrix: -są niezrównoważeni psychicznie!!!
Reyze: Obydwie macie rację. Różne przypadki czyhają we Wszechświecie. To psychopaci, to zwyczajne jednostki z obsesjami, czy niekontrolowanymi emocjami właśnie, które tylko ściągają ku dalszemu czynieniu złego.


Jak zdefiniujesz bohaterstwo?

Połączony z 30.08.2014 19:52:31:
pawianus012 napisał(a):

Primus Vakarian-Shepard: Są różne powody... Jedni są zindoktrynowani, drudzy chcą pieniędzy, inni sławy, a jeszcze inni chcą przejąć władzę, lub zniszczyć wszystkie istoty organiczne.

Czemu nie może być świata bez zła?


No, wyprzedziłeś mnie XD

Reyze: Polecam zapytać pierwszego lepszego osobnika spod ciemnej gwiazdy. W końcu to zależne od ciemnej strony mocy Bestia ;)

Ponawiam moje pytanie.
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2014-08-30, 19:52
Primus Vakarian-Shepard: Pokierujmy się tutaj przykładem matki, która oddała życie za biliardy istnień w galaktyce...

A jak zdefiniujesz antybohaterstwo?
Dreamfire: To przeciwieństwo bohaterstwa.
T-Slade: Antybohaterstwo? Mój żywioł.
Jak się relaksujesz?
Primus Vakarian-Shepard: Nie ma to jak wypić butelkę dobrej brandy.

Ile masz czasu na odpoczynek?
Dreamfire: Mam mało czasu na odpoczynek odkąd zostałam bohaterką.
Jaki masz stosunek do złoczyńców?
Kira: Zależy od powodów, dlaczego dany złoczyńca coś robi, sama święta nie jestem.
Jak wyobrażasz sobie siebie za 20 lat?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Primus Vakarian-Shepard: Widzę siebie jako przyszłego komandora statku Normandia SR-4.

Jest coś gorszego od gwałtu?
Scath: Tak.. xD

W jaki sposób świętujesz? (np. na swojej planecie lub czymś xD)
Red: Pół litra, kanapa, film.

jaki jest twój typ chłopaka/dziewczyny?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Frenzied Stalker: Nie mam. Jestem samotnym wilkiem. Zresztą pierwotna nieposkromiona furia nie jest raczej czymś co można kochać. Poza tym może stanowić zagrożenie, jeśli mną zawładnie.

Największe zwycięstwo?
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Scath: Każde zwycięstwo jest dużym zwycięstwem..

Twoja najgorsza walka?
Frienzied Stalker: Podczas tropienia i pościgu za złoczyńcą sukinsyn dostał zawału i zdechł. Popsuł całą zabawę i zniszczył polowanie...

Największe obrażenia i rany jakich doznałeś/doznałaś w walce?
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Sladygaga: Złamana noga.
Czego się wstydzisz?
Scath: Siebie.

W jaki sposób czynisz dobro/zło?
Frenzied Stalker: Poluję...

Jaka jest twoja słabość?
oi61.tinypic.com/2u93g8z.jpg
Przejdź do forum: