Zobacz temat
 
Co twoja postać by na to odpowiedziała?
Gra prosta - zadajesz pytanie, a osoba niżej ma odpowiedzieć na nie swoją postacią. Pytania mogą być poryte, dziwne i absurdalne. Można odpowiedzieć dwoma lub trzema postaciami na raz (ale bez przesady). Żeby było wiadomo, jaka postać mówi, piszemy jej imię i po dwukropku wypowiedź. Jasne? Jasne.
No to dobra.

Jaki jest twój ulubiony kolor?

All hail Trigon
Roe: MROK Gwiazdka :D

Lubisz ciasteczka :3?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Brand: Wampiry nie jedzą ciastek.
Cell: CIAAAASTKAAAAAA!

(Tak, coś w tym stylu mniej więcej by powiedzieli x.x)

Czy kiedykolwiek próbowałeś/łaś powstrzymać inwazję zombie uzbrojony w patelnię?

All hail Trigon
Van: Możliwe, chociaż cholera wie. Zombie pamiętam. Patelnię pamiętam. Tą część pomiędzy początkiem walki a jej końcem przesłania mi alkohol.
(x.x)

Czym ty właściwie jesteś?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Cell: Kosmitą! [Nie, Cell, nie jesteś kosmitą]
Emma: A ciul mnie tam wie...

Jak wygląda twój pokój?

All hail Trigon
Cała ta banda: Armageddon
Fallen: Prze-cenzura-iście jak ja [no to ba Gwiazdka :D!]

Czy ona na mnie zasyczała?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Emma: Tak, zasyczała na ciebie. Mogę już iść do domu?
Cell: Zaraz ją unicestwię! Mvhaha! *wyciąga broń*

Jakie jest twoje hobby?

All hail Trigon
Wszyscy, jak leci: Spać

Lubisz Gwiezdne Wojny?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Primrose: *mruga zaskoczona* Co to są Gwiezdne Wojny?


Czy po twoim pokoju latają tęczowe zwierzątka?

All hail Trigon
Vanity: Białe myszki się zaliczają?
(kocham tego małego alkoholika xP)

Lubisz seeeeer?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Marie: Aleocochodzi?

Co myślisz o tęczy?

All hail Trigon
Roe: Jeśli są MROCZNE, to mogą być

CO myślisz o hejterach?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Reyze: Chyba niczym się nie różnią od najeźdźców z innych światów. Tak jak oni chcą udowodnić całej reszcie, że we wszystkim nad nią górują i zawsze racja leży po ich stronie.

Czego pragniesz najbardziej?
Xerina: Wyjść z najlepiej strzeżonego więzienia? Hm, to raczej w tej chwili jest najważniejsze.
Cell: Ciastek!

Skąd pochodzisz?

All hail Trigon
Rey: Z Voltarii. Plus minus 8,6 lat świetlnych stąd.

A Ty? Bestia ;)
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2013-10-19, 19:55
Issy: Planeta Keyerr, inny wymiar.
Cell: Francja w równoległym wszechświecie. Albo kosmos, wybierzcie sobie. A teraz mogę ciastko?

Jakie masz moce?

All hail Trigon
Rey: Generalnie elektryczność, super szybkość, teleportacja, lewitacja i adaptacja do próżni. Z biegiem czasu i przy systematycznych ćwiczeniach każdy mieszkaniec mojej planety może przetransformować się w pierwotną formę, czyli istotę z czystej energii elektrycznej.

Twój najmocniejszy i najsłabszy punkt?
Emma: Myślę, że moim najmocniejszym punktem jest to, że nie można mnie zabić, co jest bardzo przydatne w walce. A najsłabszym to, że...cóż, nie umiem walczyć

Co, według ciebie, jest twoją największą wadą?

All hail Trigon
Rey: W zasadzie mam dwie największe wady. 1) Łatwo zranić mnie emocjonalnie 2) Zdarza się, że popadam w szaleństwo podczas zaciętej walki i rzadko umiem się wtedy opanować (zwykle przegrywam i padam z braku energii).

Ulubione miejsce, w którym lubisz przebywać, to?
Xerina: Keyerr w czasach, kiedy było spalone. Ach, ten zapach śmierci...
Emma: Nie mam ulubionego miejsca. Nawet trumny nie mam, a jestem teoretycznie martwa.

(Boże, ale dziwaków natworzyłam x.x)

Najszczęśliwsze wspomnienie z twojego życia?

All hail Trigon
Przejdź do forum: