Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Aha, widzę Robin :) Dopiero teraz mi wyświetliło, nie wiedzieć czemu. Fajnie to wygląda, nieźle Ci wyszło.


Prawdę mówiąc nie rozumiem Gwiazdka ^^'' ale popatrzę, może sama zobaczę o czym mówisz. Wszystkie propozycje, które rzucam są bardzo luźne - bo jakby nie wiem jak to dokładnie działa.
Spoko, nie wyświetliło Ci po obrazki podmieniłem a większość przeglądarek ma obrazki w pamięci przez jakiś czas i zwykle jak widzi obrazek z danej strony o takiej samej nazwie to nie sprawdza czy został zmieniony, dopiero po odświeżeniu albo wygaśnięciu ważności pobiera nowy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jedyny problem jest taki, że jakby nie widzę dokładnego rozróżnienia między nowymi a starymi postami.
Kurde teraz już widzę co miałaś na myśli, jakiś błąd zrobiłem Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Gwiazdka ^^'' tak jak mówiłam na gg - najlepiej jakby przy nowych środki komunikatorów się na czerwono wyświetlały ; D
Odśwież i zobacz teraz, chyba dużo lepiej. Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Świetne to jest Gwiazdka :D
O, o dokładnie coś takiego mi chodziło Robin :) Tylko - czy to mogłoby nie migać? Tylko po prostu BYĆ czerwone? Bo to mi przeszkadza i nie od razu widzę, czy jest nowy post czy nie - trzeba czekać na mignięcie. A ja mam np zwyczaj obrzucania wszystkiego spojrzeniem i wyłączania, jeśli (na pierwszy rzut oka) nie widzę.
Jeśli się da to byłoby super Bestia ;)
Według mnie z miganiem jest bardziej zauważalne Bestia ;) Poza tym na mignięcie trzeba czekać tylko jakieś pół sekundy Bestia :P
Poczekam aż więcej osób się na ten temat wypowie i wtedy zdecyduję.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zwinny, z tym, że ja ogarniam stronę w mgnieniu oka XD Zanim zdąży się wyświetlić - ja już zjeżdżam niżej lub jestem w drodze kursorem do X'a XD''
Przyznam, że fajnie wygląda jak miga, ale mi też trochę przeszkadza, póki co zrobiłem tak, żeby w każdej klatce animacji się odróżniało, więc nie powinnaś mieć problemu z rozróżnieniem
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
niby fajnie wygląda ,ale na dłuższą mete to miganie jest troszke denerwujące
Ja właśnie mam odwrotnie, trudniej zauważam stałe kolory. Jak jest teraz mi pasuje, ale liczy się wola większości, więc co do zmiany nie mam nic przeciwko Bestia ;)
mnie jak najbardziej pasuje, oddaje taki "prawdziwy wygląd komunikatora, kiedy jest sygnał", ale to tylko moja opinia. Bestia ;)
Zgadzam się z Gwiazdeczką,jest świetne.
hehe czyi póki co 3:2 dla migającego póki co (siebie nie liczę, bo nie jestem zdecydowany) poczekamy jeszcze na innych.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak, z tymi komunikatorami to świetny pomysł Gwiazdka :D
I bardzo ułatwia życie xD ;]
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
No i to bardzo. Od razu wiadomo, gdzie wpaść w pierwszej kolejności xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Popieram dziewczyny, to jest świetne Robin :)
Przejdź do forum: