Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Z tą muzyką to nie wiadomo za bardzo jak będzie. Mieliśmy już na początku coś takiego, ale występowały problemy bo sama się włączała.
Tylko u Lavender, ale ona już raczej nie pojawi się na serwisie.
U mnie też tak było i wkurzało mnie to Bestia :P Zresztą jeszcze kilka osób tak miało. Ale zobaczymy.
Dobra,wiedziałam,że pomysł jest do bani. Jak coś mi do głowy przyjdzie to napiszę.
Nie jest do bani, bo muzyczka nawet dobra jest w kilku chwilach, tylko jeszcze trzeba pokombinować żeby u niektórych sama się nie włączała Bestia ;) No i też zobaczyć jak Silent to przyjmie.
Najlepiej byłoby, gdyby każdy mógł sobie poustawiać muzykę według własnych upodobań. Tym którym muzyka by nie pasowała, mogliby ją zlikwidować sami xD
To by było ciekawe, tylko nie podniecaj się znów Bestia :P
Sam się nie podniecaj Bestia :P!!!
Włosy, włosy, włosy... I jak, już leżysz na ziemi? xD
Nie leżę, bo jem sobie pyszne czarne spaghetti z twoich włosów Bestia :P
Zwinny, nie przeginaj w drugą stronę Bestia :P A ty na głowie masz marchewkowe pole, rudego kota czy co? o,o
Jesteś obrzydliwy Zwinny XD
Ja co, to moje włosy nie są obrzydliwe, tylko fakt, iż Zwinny uważa wszystko co czarne i czerwone za sphagetti XDD
Nie,tylko Zwinny jest obrzydliwy ,że uważa wszystko czarne i czerwone za sphagetti XDD
Nie wiem co z nami jest, że zaśmiecamy każdy wątek zamiast pisać o tym w temacie o wojnie gdzie nic się nie dzieje Bestia :P
Dobra no to wracajmy do tematu
W sumie muzyka z możliwością wyłączenia nie jest złym pomysłem. Tylko zastanówcie się, czy potem nie okaże się, że zrobię to a każdy będzie miał wyłączoną muzykę, bo będzie wkurzająca.

Ogólnie, to ja teraz wracam do prac nad grą, więc może za jakieś 2 tygodnie ją wstawię.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jeśli w ogóle jest taka możliwość (wątpię, ale spróbować warto) - gdyby dało się na stronie głównej forum tam po prawej gdzie data i nick ostatniego udzielającego się dało zrobić odnośnik do ostatniego postu to byłoby super. Jestem do tego okropnie przyzwyczajona po pracy na innych forach i bardzo to przyspiesza proces dostania się do ostatnich postów : )
Da się, i w sumie zrobię coś takiego, bo rzeczywiście jest to dość wygodne.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co do tych wszystkich propozycji, które Ci wczoraj na GG podałam...

myślę, że przede wszystkim zajmij się tym kalendarzem i jakimś pochowaniem wielu rzeczy do zakładek, żeby zredukować ten nawał ; )
I wpadła mi do głowy możliwość wyłączenia emotek, bo te tytanowe są urocze, ale ja np wolę jak wyświetla mi zwykłą emotkę i że może każdy niech ma wybór co do tego, czy podczas jego wypowiedzi wyświetla tak, czy tak. Ale nie wiem na ile możesz to zmienić więc to taki pomysł bardzo luźny.

Poza tym zobacz co się da z tymi komunikatorkami, myślę, że to fajny zamysł.

I czy dałoby się zrobić coś w stylu 'oznacz wszystkie jako przeczytane'? Tak jak u nas?
Bo niektórzy czytają tematy bardzo wybiórczo (np niektórym może nie zależeć na tematach z zabawami, ale na tych z adresami, i postaciami - bardzo) i może irytować to wciąż wyświetlająca się ikonka, że nowe posty i trzeba wejść dopiero po kolei w każdy temat.

No a reszte to Ci podalam. Jak cos mi jeszcze wpadnie to napisze na privie lub tutaj XD
Komunikatory już zmienione, więc odśwież stronę, jeśli jeszcze ich nie widzisz.

A ostatnie tematy, to nie to samo co przeczytane, u nas po ponownym logowaniu zaznaczone są tylko, te które pojawiły się od ostatniej wizyty, a nie te, które zostały odwiedzone.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: