Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
też ją lubię, szczególnie za ten styl i osobowość : )
dobra nie będę od tematu odchodzić xD
Ja mogę założyć temat o Fineaszu i Ferbie xD! Ale to już by odbiegało od forum xDD
to byś dodała ten temat do działu poza tytanami, tam jest taki dział, o ile się nie mylę
To jak się zapytam Silent'a, bo się boję, że nie mogę xDD
zawsze lepiej się zapytać ;D
Też jestem adminem jakby co Bestia :P Tak, można zakładać, ale w odpowiedniej kategorii.
Ja Ci nie ufam, wolę się zapytać Silent'a Bestia :P
Eee my się tobą nie interesujemy Bestia :P XDD

_______________________________________________
Wszystko co piszę to żarty,nie chce nikogo urazić.
No to czekaj sobie kilka godzin na Silenta Bestia :P
Bez łaski, poczekamy Bestia :P
Ale jakby co przypominam, że też służę pomocą Bestia :P
Ok, muszę sobie to gdzieś zapisać xD
Heheh, czego Wy się boicie? Przecież nikogo nie zbanuję za to, że temat w złym miejscu założył. Jak nie jesteście pewni, to spytajcie przez gg czy PW, albo załóżcie i napiszcie, że założyliście, ale nie wiecie czy w dobrym miejscu. Przeniesienie tematu to kwestia kilku sekund więc to nie problem dla mnie. Śmiało zakładajcie i już Robin :)

BTW: Jak Zwinny mówi, że możecie go spytać to pytajcie, po to on tu jest, żeby mi w takich rzeczach pomagać Bestia :P

XD Ale tu zaspamiliście. Teraz w ramach pokuty po proszę od każdego jakiś fajny pomysł na ulepszenie serwisu Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Pomysł nie taki fajny, ale skoro już tu jestem to powiem. Na forum mogłoby wyświetlać ile osób i jakie to osoby przeglądają dany wątek/temat, a oprócz tego może jaka jest najnowsza osoba która się zarejestrowała.

Pomysły chyba już mi się skończyły, bo wszystkie które miałem wcześniej wypisałem Bestia :P
Ja nie mam pomysłów. Według mnie Silent tak świetnie ulepszył serwis,że ło. Brakuje pomysłów,bo wymyślisz jakiś ale on już na serwisie jest.

He,he,he! Fajnie,ale Zwinny ma dobre pomysły i mogłyby znaleźć się na serwisie.
No wiesz, większość pomysłów była moja i już są na serwisie Bestia :P
No to gratuluje tobie i Silentowi i kto tam jeszcze wymyślił te pomysły. Bo serwis jest teraz świetny.XD
Nie to,że nie był Bestia :P
No z każdym dniem próbujemy go ulepszać lub dostarczać większą ilość artykułów i jak widać na razie nieźle nam idzie Bestia ;) Poza tym czekamy też na wasze pomysły. Nawet jeśli są to drobiazgi to piszcie Bestia ;)
Dobra,tylko,że mi nic do głowy nie przychodzi.

Myślałam,żeby na blogu umieścić jakąś muzykę. Hmm,może na serwisie byłoby fajnie Bestia :P Ale to tylko takie moje przemyślenia.
Mi się już chyba skończyła faza "dobrych" pomysłów, także już nic nie wymyślę xD
Przejdź do forum: