Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Hmm.. chyba tylko na forum, bo jak się przegląda wideo czy coś to i tak się równocześnie nie pisze na forum. Mi ten panel nie przeszkadza. też mam cholernie wolnego neta, idzie wścieklicy dostać czasem. I fakt że powiadomienia nie są tak widoczne, no ale trudno. Z drugiej strony nie widzę problemu w kliknięciu zakładki blogi i obczajeniu nowości, tyle że trzeba się trochę pofatygować Bestia ;) Jak dla mnie jest w porządku. Robin :)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Dziwna sprawa, że w roku 2012 w naszym kraju są jeszcze problemy z prędkością internetu. Ponoć projekt społeczności informacyjnej, który ma niby do końca przyszłego roku zostać zrealizowany to zakończy, ale szczerze niestety w to wątpię.
Ja mam teraz łącze 10 Mbps, ale już od 6 lat nie zdarzyło się, żebym musiał narzekać na prędkość. Sprawdźcie czy nie macie w swojej okolicy lepszych dostawców internetu, unikajcie sieci osiedlowych i bezprzewodowego internetu, szczególnie tam gdzie nie ma zasięgu LTE.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja przyznam, że według mnie wygląda to dość dziwacznie. Jeśli już proponowałbym żeby go umieścić przy samym przeglądaniu forum, bo chyba zbędny jest w innych działach.

Jeśli jednak dobrze zrozumiałem, problem Jinx polega na tym żeby dobrze widoczne były ostatnie posty. Coś takiego jest już na wielu stronach i sprawdza się dobrze, dlatego proponuję zrobić tak również na serwisie:
co wy na to, żeby panel ostatnie posty umieścić po boku? Pokazywałby cały czas czy ktoś napisał coś nowego, a zarazem by nie przeszkadzał i nie zabierał dużo miejsca.

Przykład jak miałoby to wyglądać:
- Zwinny w nazwa-tematu (dział, wyświetlenia i odpowiedzi są chyba zbędne i widoczne byłyby w panelu nowości na głównej stronie)
Dobra, nic nie zrozumiałam z wypowiedzi powyżej. Możesz troszkę... prościej (móżdżek For jest bardzo prymitywny)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Fakt, dość chaotycznie napisane Bestia :P Sorka. Przykład tego o co mi chodzi znajdziesz tutaj www.batcave.com.pl, 4 kolumna pod nagłówkiem z prawej.
Dzięki

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zauważyłem malutki błąd w Użytkownikach online. Z panelu widać, że już dziś weszło ich 4, a pokazuje tylko 2.

A ogółem co stało się ze skórkami itd.? Bo wydaje mi się, że serwis ma mniej funkcji niż kiedyś...
Tak sobie myślę, że dobrze by było zmniejszyć i podrasować nieco rangi. Co o tym myślicie? Oczywiście, jeśli będzie na to czas, bo na razie wre praca nad kreskówką.
Ja jestem zaa pomysłem Star Robin :)
:*
Zmniejszyć? A co za duże one? Ulepszyć ok, ale po co zmniejszać, skoro i tak nie zajmują nie wiadomo ile miejsca. Jak były mniejsze to ciężko cokolwiek na nie się wsadzało, bo po zmniejszeniu np postacie były niewyraźne.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No dobra, może niekoniecznie zmniejszyć, bo faktycznie te postacie byłyby takie, jakby to ująć - nieco spikselowane.
No fakt spikselowane nie są zbyt ładne, wyglądają dosyć dziwnie ;/
:*
To się zdecydujcie, do diaska Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ja się nie mieszam, proszę tylko o dużo Kid Flasha i Jinx na nich x.x Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dokładnie Bestia ;) Mój człowiek!

Połączony z 30.04.2012 19:47:48:
A właśnie, popieram pomysł Zwinnego co do panelu. O coś takiego mniej więcej mi chodziło już na samym początku, ale wyraziłam się nieprecyzyjnie Bestia ;)
Edytowane przez Jinx dnia 2012-04-30, 19:47
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
zagubiona napisał(a):

powiem coś innego nagłówek może zmienimy postacie bo dziwnie wyglądają trójka jest gotowa do walki a reszta stoi jak słup soli nie za fajnie to wygląda a co do tego o czym dyskutujecie wyżej nie mam nic do zarzyceniaGwiazdka :D

Pretensje do autorów Bestia :P niestety nie ma zbyt wiele oficjalnych promo artów do wykorzystania. W dodatku te które są są beznadziejnie przygotowane.

Jeśli chcecie teraz jakiś zmian typu rangi itp, to niestety musicie o nie zadbać sami, w tej chwili cały nasz wysiłek skupia się na projekcie MK i będzie tak do wypuszczenia pierwszego numeru. Ile to potrwa, nie jestem w stanie powiedzieć, ale zapewniam, że pracujemy w pocie czoła.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Może i wy, ale co do MK to ja tam chyba odgrywam najmniej znaczącą rolę Bestia :P W sumie jeszcze nic do tego projektu nie zrobiłęm. Jak chcecie mógłbym się zająć rangami czy czymś podobnym.
Jak Ci się chce, możesz. Jeśli chodzi o Twoją rolę w projekcie to zanim nie zaczniemy Twoim zadaniem jest oceniać dokładnie nasze prace, żebyśmy wiedzieli co poprawiać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
fajnie,że prace nad MK posuwają się do przodu. No no Zwinny odpowiedzialna praca. Spisz się ;D
Postaram się, ale znając mój nawyk do czepiania się małych szczegółów... Bestia :P

Chciałem powiedzieć, że zauważyłem kolejny mały błąd. Zalogowałem się, przeczytałem nowe posty na forum i wylogowałem, ale po ponownym wejściu posty znów były widoczne jako nieprzeczytane.
Przejdź do forum: