Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Popieram pomysł Jinx, to mogłoby być ciekawe Gwiazdka :D
Ja też :>
Jak przed chwilą się dowiedzieliśmy, Young Justice trafi do polski już w czerwcu. Dlatego proponowałbym rozbudowanie forum o dział poświęcony właśnie dla tej animacji.

Nie jest tajemnicą, że odkąd serial wyszedł, stale aktualizujemy najnowsze informacje, dodajemy odcinki i nawet napisaliśmy kilka artykułów. Wydaje mi się, że całkiem spora część użytkowników serwisu jest również zainteresowana tą animacją, szczególnie jeśli zważymy na fakt, ze pojawiaja się w niej członkowie Tytanów i możliwe są występy nawet z takimi postaciami jak Cyborg, Beast Boy czy Raven.

Serial już teraz przysporzył sobie wielu wiernych fanów z naszego kraju, ale niewątpliwie jeszcze więcej ich będzie gdy CN udostępni go w PL. Dlatego wraz z polską emisją, powinien się wiązać spory przypływ użytkowników na wszelkie strony poświęcone YJ. (Starsi pamiętają pewnie jak to było za czasów gdy TT wyszło w Polsce).

Rozbudowanie forum o dodatkowy dział moim zdaniem znacznie by pomogło w najbliższym czasie.
Oj myślę, że będą konieczne dużo większe zmiany. Do czerwca na pewno ustalimy co i jak. Póki co trzeba będzie zobaczyć jak będzie działał nowy serwer, bo jeśli będzie słabo trzeba będzie myśleć co dalej.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Komu???
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Oj spokojnie mam na myśli zmiany typu dodanie skórki YJ, dodanie działów w artykułach, ogarnięcie kategorii wideo itp. Bo jakby nie patrzeć zrobił się trochę bajzel Bestia :P. Czas na wiosenne porządki.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Byle nam posty i tematy nie poginęły Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
WIEDZIAŁAM!
A tak a propos, jestem ciekawa, co sądzisz o Kuroshitsuji (tak, to poważne). Jestem po prostu świrnięta na punkcie tego anime! *.*
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
@Forsaken - ciebie pewne rzeczy mogą nie interesować i słusznie. W końcu jesteś fanką Młodych Tytanów, a nie Young Justice, ale zwróć uwagę na fakt, że są osoby których takie rzeczy interesują.

@Silent jak wiesz jestem zawsze chętny do pomocy i z pewnością znajdę czas. Jeśli jest coś w czym mógłbym pomóc to tylko mówić Robin :)
Wiem i dzięki. Jak skończę przenosiny, dam znać co dalej.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie jestem uzależniony. Po prostu lubię ten serial i tyle. Jak są jakieś nowe informacje to podaję, dodam odcinki i nic więcej. Jeśli Ciebie to nie interesuje możesz po prostu nie czytać.
Popieram pomysły Jinx i Oli

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
O galerii to już sam myślałem, bo to będzie potrzebne nawet do blogów potem, ale nie wiem jak sobie to ze znajomymi wyobrażacie? Jak macie pomysł jak by to mogło wyglądać, to opiszcie to bardziej obrazowo, a ja postaram się wykonać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak a propos nowego wyglądu, zastanawiam się, czy nie dałoby się tak zrobić, by lista newsów była widoczna cały czas, a nie tylko na stronie głównej. To by mi bardzo ułatwiło sprawę, bo za każdym razem, kiedy kończę pisać posta, wracam na SG, żeby sprawdzić, czy ktoś coś nowego napisał. Nie mówię, żeby całą listę przenieść na jakiś "pasek boczny" itp., ale chociaż same najnowsze posty. Byłoby super.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Wiesz co? mam pewne cuś XD więc chodzi tu o wyświetlanie nowych notek Gwiazdka :D wcześniej gdy tylko weszło się na serwis nowe notki na blogach były widoczne a teraz aby to zobaczyć trzeba wejść w zakładkę "blogi" co jest trochę dziwne mam na myśli to że tamto wyświetlanie nowych było lepsze ale zrób z tym co chcesz
:*
@Jinx zrobiłem jak chciałaś, ale nie specjalnie mi się to podoba, zostawię to na próbę i mam nadzieję, że się wypowiecie czy tak jest lepiej czy gorzej.

@Insanis no wiem, że lepiej było jak było widoczne, ale nie chcę robić znowu bałaganu, a z kolei na starcie musi być otwarte forum, bo z niego korzystacie najczęściej, jak ktoś ma pomysły co z tym zrobić, to piszcie.

Połączony z 19.04.2012 13:56:03:
BTW, jedno kliknięcie aż tak męczące chyba nie jest? Bestia :P
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-19, 13:56
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent - jedno kliknięcie, przy moim ślimaczym internecie, to mordęga xD
Jak dla mnie z tymi postami jest w tej chwili spoko ^.^

All hail Trigon
Ja rozumiem, tyle, że te wszystkie zakładki ładują się jednocześnie, a nie dopiero po kliknięciu, więc chyba internet nie powinien stanowić problemu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dzięki Robin :) Jak dla mnie jest OK, ale jeśli komuś będzie to przeszkadzało, to jestem w stanie znieść ślimacze ładowanie się Strony Głównej (mój Internet jest okropnie wolny). Co do Insy to moim zdaniem jest dobrze tak jak jest, bo żeby przejść do zakładki z blogami strona nie musi się ładować, tylko od razu przeskakuje. Ale niech inni się jeszcze wypowiedzą.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
A ja mam chyba lepszą propozycję, powiedzcie na jakich stronach byście ten panel chcieli widzieć, bo np w wideo mi mocno przeszkadza, w artykułach też go nie specjalnie potrzebuję. Włączę go tam gdzie będzie potrzeba.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: