Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Żadna drobnostka, może i racja. Nic mi do głowy nie wpada, co mogłoby ulepszyć serwis. W każdym razie, staram się ale nic mi nie idzie.
Z tym czasem, zaraz sprawdzę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Może będzie łatwiej jeśli powiecie co Wam się nie podoba lub jest do poprawy na serwisie, bo póki co słabo z tymi pomysłami.

PS. Silent ostatnio była jakaś aktualizacja. nadal trwa? Bo mi ciągle wyświetla się kilka blędów, np. stara wersja sb.
No była, była przez to teraz mam masę błędów do poprawiania x.x. Możecie po wypisywać błędy jak jakieś napotkacie, bardzo mi to poomoże.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Szczerze, muszę się spytać co z SB, bo jakoś nie mogę się przyzwyczaić.
Silent napisał:

No była, była przez to teraz mam masę błędów do poprawiania x.x. Możecie po wypisywać błędy jak jakieś napotkacie, bardzo mi to poomoże.


Błędów jest już mniej, ale ostatnio znów natrafiłem na kilka. Z tych, które aktualnie pamiętam są to: ranga administratora - wyświetlają się gwiazdki zamiast grafiki; ikona nowych postów - czasem pokazywała nowe posty, nawet po przeczytaniu, ale chyba już jest w porządku;

Żeby nie zaśmiecać forum, post będzie aktualizowany.

Rachel napisał(a):

Szczerze, muszę się spytać co z SB, bo jakoś nie mogę się przyzwyczaić.


Za sprawą ostatniej aktualizacji ShoutBox powrócił do starej wersji. Jeśli dobrze się orientuję, gdy tylko Silent upora się z pewnymi błędami, powróci odświeżony system.
Rohkea napisał(a):

Wpadłam na to po przeczytaniu postu Rii w "Pokaż się". Chodzi o "prywatne tematy", gdzie tylko zalogowani będą mogli zaglądać Bestia ;)


Wpadłam wczoraj na to samo x.x

All hail Trigon
Nie ma problemu, jutro tak zrobię.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Od teraz dział Coś o sobie, jest widoczny dopiero po zalogowaniu. Ponadto, wszystkie działy zostały uzupełnione o opcję łączenia postów. Oznacza to, że posty które ze sobą sąsiadują i mają wspólnego autora będą traktowane jak jeden post.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
to świetnie : )
Kilka miesięcy temu proponowałem wymianę reklam z większymi stronami. Wtedy ten pomysł nie przeszedł z uwagi na małą ilość użytkowników, ale przez ten czas ich liczba zwiększyła się ponad dwukrotnie. Jeszcze trochę takim tempem i może zwiększyć się nawet trzykrotnie Bestia ;) Chodzi mi o to, że teraz (według mnie) można zapytać o wymianę. Z HeroesMovies się udało, poza tym BoS (forum, które miało kilka miesięcy i teraz weszło w fuzję z HM)znalazło reklamę u DCComics.com.pl, a spróbować z stronami takiego kalibru nie zaszkodzi Robin :)
Ja to tam akurat mam zamiar się trochę pomęczyć z CN i dać im w kość (amerykańskiemu i polskiemu :Bestia :P)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P Z CN to ja bym zluzował, bo jak im podpadniemy to będą pierwsi do ciągania po sądach za byle co.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie wy, a ja. I raczej im nie podpadnę, bo moje sugestie są dziwne i nikt mnie nie będzie do sądu zaskarżał, bo nikt ich nie zrozumie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P Myślałem, że to ma jakiś związek z serwisem Bestia :P - temat mnie zmylił
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
^.^ chodzi trochę o TT, więc to troszkę związane z serwisem ^.^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wygodnie (moim zdaniem) byłoby wprowadzić, pod logiem strony, belkę z krótkimi informacjami o zmianach i aktualnościach na serwisie. Ostatnio działo się dość dużo, choćby zamieszanie związane z ACTA.

W redakcji nie ma nas wielu, ale można by wprowadzić tam pole z własnym opisem, który mógłby uzupełniać każdy redaktor. Albo podobną opcję dać do profilu każdego użytkownika.

Z spraw mniej istotnych - poprawienie bannerów w współpracy (te są trochę rozciągnięte) oraz zrobienie nowych bannerów reklamowych serwisu. No i wymiana ze stronami o podobnej tematyce Bestia ;)
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-02-07, 18:40
Może do każdego profilu można by było dodać taką małą własną galerię, gdzie mozna byłoby trzymać swoje avki, jakieś obrazki itp
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Nie wiem, czy ktoś ta kwestie poruszał, ale super by było gdyby można było mieć znajomych/przyjaciół tak jak na innych serwisach
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
A mi się podoba tak, jak jest Robin :) Ale wasze pomysły są dobre Robin :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Przejdź do forum: