Zobacz temat
 
Jak Waszym zdaniem można ulepszyć serwis?
Ja nie popieram, denerwuje mnie to XD. Tak jak mówi Lewel@, najlepiej gdyby było czerwone.
Nie, migające jest lepsze. Samo czerwone będzie się kojarzyło z tematem zamkniętym lub czymś podobnym, a miga, to wiadomo, że cza wpaść xD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Ponieważ następne kilka tygodni mam wolnych, podobnie jak większość z Was, chciałbym żebyście ponownie zasypali ten temat Waszymi pomysłami, które postaram się jak najszybciej zrealizować.
Piszcie śmiało jakich zmian chcecie na serwisie. Robin :)

Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Popieram. Chociaż kolor tego migającego można by było zrobić zielone,kiedy ktoś dodał coś przed chwilą,a czerwone ale już nie migające kiedy temat "leży",czyli w tym czasie nikt nic nie pisze.
Z tym migającym światełkiem chyba jest dobrze tak jak jest Robin :)
Tak jest dobrze jak jest,mimo to tak mi do głowy przyszło: )))
Według mnie jest dobrze, już lepiej nic nie zmieniać. Tzn. od czasu do czasu można, ale nie żeby cały serwis do góry nogami przewracać xD
Milly, wydaje mi się czy ty nie lubisz zmian? Bestia :P
PS. Silent, co z SB? Bo z tego co pamiętam miałeś jakiś pomysł co do niego.
Nie wydaje Ci się Bestia :P
Jest dobrze jak jest.
Nie no ja nie mówię o jakiś zawrotnych zmianach tylko o ulepszeniach np. zamierzam zrobić aktywne komentarze (czyli takie, że po dodaniu nie przeładowują całej strony bo przy filmikach to jest uciążliwe). Chodzi o udogodnienia, które Wam ułatwią i uprzyjemnią życie. Sam wygląd i organizacja serwisuj już się przez długi czas nie zmieni, bo jest w obecnym stanie bardzo na czasie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Te ankiety dynamiczne mogłyby wrócić, choć pamiętam, że były z nimi jakieś problemy.
No zrobię i ankiety i komentarze, ale muszę się w tej technologii najpierw podszkolić, już kupiłem sobie podręcznik, także to tylko kwestia czasu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co do komentarzy mogłoby przy nich wyświetlać avatary osób które je napisały.
A no można pomysł dobry, jak będę robił aktywne komentarze to dodam też avatary.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ciekawie.
hmm...moim zdaniem przydało by się tu Radio internetowe,nie wiem ale to tylko mój pomysł Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Redi- na urodziny serwisu zorganizowaliśmy mixpoda piosenek (wiem to doskonale, bo spisywałam te piosenki od wszystkich). Aktualnie nie wiem, gdzie jest xD.

Gazetkę Tytanów (wczorajszy pomysł Schatten)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Proponuję założyć o tym osobny temat, gdyż nie jest to pomysł bezpośrednio ulepszający serwis, a jedynie dodający coś do niego.

Dobrze byłoby wniknąć w dalsze szczegóły i zebrać pewną ilość chętnych.
<uśmiecha się jak naćpana> chętnie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Może i to drobnostka, ale zauważyłem, że czas na serwisie jest o godzinę do tyłu.
Przejdź do forum: