Zobacz temat
 
Odcinki
Niewiem czemu nie mogę dodać odc. E7a (E13) do działu wideo wiec daje link tu:
http://vidbull.co...k1dlt.html


OPIS: Robin, Cyborg i Bestia nie pozwalają Gwiazdce i Raven pójść na ich "Wieczór facetów". Dziewczyny postanawiają urządzić własny "Babski wieczór". Uwalniają Jinx i idą szaleć w wesołym miasteczku.
Edytowane przez Maeve dnia 2013-06-19, 17:22
Bo ten serwis nie jest obsługiwany. Zaraz dodam.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Muszę je sobie nadrobić, bo nie miałem okazji i śledziłem tylko 3 pierwsze odcinki. Nie orientuję się aktualnie, dlatego pytam - czy odcinki są dostępne tylko na Rutube?

BTW. Jak to teraz jest z formatem odcinków bo się nie orientuję. Wychodzi jeden epizod na tydzień (po 11 czy 22 minuty?) czy tak jak dawniej - co tydzień jeden odcinek, a w nim dwa epizody?
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-06-25, 21:25
Jeden krótki na tydzień, pewnie do premiery Beware the Batman tak zostanie. Odcinki TTG są w innych też miejscach, w przyszłym tygodniu postaram się wszystkie brakujące naprawić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A to dranie Cyborg :| Nie wiem po jaką cholerę skracają tą długość odcinków. I kolejny raz World's Finest podaje niedokładne informacje. Przecież miały być odcinki 22-minutowe, z jedną historią zamiast dwóch.
Nie zdziwię się, jeśli skrócą jeszcze bardziej. Nie zdziwię się..
W jeszcze bardziej skrócone odcinki bym wątpił, ale nie zachowali się zbyt dobrze. Tłumaczyli, że będzie 1 historia żeby wszystko dało się wziąć za spójną całość/ciąg dalszy, ale miał być 22-minutowy, a zamiast tego odebrali nam i jeden epizod i skrócili o połowę czas pełnego odcinka. Zastanawia mnie jak dalej się posuną i ile to rzeczywiście potrwa, bo na cały pierwszy sezon miało składać się w sumie chyba 46 epizodów (23 odcinki po 2).
Co wy znowu za głupoty piszecie. Nikt nic nie skrócił. Po prostu nie zostały przedłużone jeszcze. Przestańcie pesymizować, seria ma się dobrze i jeśli coś się będzie zmieniać, to póki co na lepsze.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Sil, skoro odcinek wcześniej liczył w dniu premiery 22 minuty, a teraz 11 (bo 1 historię odebrano) to właśnie dla mnie został skrócony Bestia :P
x.x Nic nie zostało skrócone, odcinki zostały rozłożone, żeby nie trzeba było czekać przez lato do kolejnego sezonu. Chyba się zgodzisz, że to lepsze, niż nie dostać przez 5 miesięcy prawie nic. Pamiętaj, że jak ogłosili wydłużenie odcinków, to już produkcja była zakończona.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No to inna sprawa, ale w takim razie po co zapowiadali ich wydłużenie od Ghost Boy? Bestia :P Krótko mówiąc, z odcinka odebrali nam póki co, jedną z dwóch historii.
Nie działa już na YT ale tutaj jest mnóstwo dodanych wersji wiec chyba tylko w totalnym pechu nic się nie znajdzie


http://www.tubeplus.me/player/2122838/Teen_Titans_Go!/season_1/episode_13/Parasite/
i odcinek 9b - Starliar

http://www.novamov.com/video/69d3yyh03rxp3
@Sellesa oO apeluję do ogółu o niezmienianie nicków. Nie połapałbym się, że to ty, gdyby nie twój podpis.

A co do odcinków to mam kolejne pytanie: nie oglądałem ponad połowy z nich, nie miałem po prostu jak. Mniejsza o to, wie ktoś czy będą znowu wychodzić po całośći z 2 historiami w 1 odcinku?
Odcinki niedługo pouzupełniam wszystkie. Co do formatu - chyba zostanie tak jak było, ale to w sumie może i dobrze, bo wychodzą całkiem fajnie, więc nie ma na co narzekać. Lepiej po 1 na tydzień, niż 2 co 2 tygodnie moim zdaniem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przecież to po tydzień wychodziło zawsze Bestia :P
Wiem, o to mi chodzi właśnie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Teraz chyba i tak to zmienili na 1 historia/2 tygodnie. A przynajmniej tak daty wskazywały, bo 30 znowu będzie po tygodniu.
W dodatku nie podali rozkładu emisji, przestaję się łapać o co chodzi.
Przejdź do forum: