Zobacz temat
 
Takie moje cuś - Nela-Tytanka
Eee... ja dopiero zaczynam pracę z rysowaniem, ale coś tam ostatnio skrobnęłam na początek.
th04.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/073/b/d/Robin_and_Starfire_by_Nella19.jpg
Wiem, że jest taki obrazek, ale mi rysunki wychodzą tylko jak patrzę na oryginał. Inaczej, klapa.

th00.deviantart.net/fs70/300W/i/2010/072/2/b/Pierwsze_prace_by_Nella19.jpg
A to z mojego snu o Raven o.O

Takie moje cuś. Wiem, że brzydkie. Nie mam ręki do rysowania. No i za co ja miałam 6 z plastyki? o.O


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
ślicznie ;]
No ; D fajnie rysujesz << Robin :)
Taa, jasne, bo ci uwierzę


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
A właśnie że rysujesz naprawde ładnie.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Pierwszy obrazek kojarzy mi się z obrazka Riny ,tyle że twój jest ołówkowy i ma podpis Kornelia (chyba).No to tylko pogratulować mogę .Fajnie rysujesz Gwiazdka :D
Edytowane przez Zwinny dnia 2010-03-16, 20:41
Bardzo ładne prace. A propos przerysowywania, to jest to najlepsza możliwa nauka, dla początkującego artysty. Robin :) Powodzenia!

Aha, jeszcze mogę dodać, że jak ja zaczynałem, to o takich efektach mogłem co najwyżej śnić. Kiedyś Wam zeskanuje moje pierwsze prace, to pękniecie ze śmiechu Bestia :P
Łał, dzięki. Tak Zwinny, jest tam mój podpis. Naprawdę dziękuję za takie pochwały, nie wiedziałam, że komuś sie te prace podobają.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
I jeszcze jeden rysunek, narysowany dosłownie przed chwilą, tak z pamięci img691.imageshack.us/img691/6766/skanuj0002yp.jpg


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Fajneee ;D
Ja tez kiedyś rysowałam, co wiąże się z wieloma sukcesami za konkursy w podstawówceBestia :P ale jakoś teraz w gimnazjum nie znajduję ani czasu ani ochoty żeby cokolwiek naskrobać na kartce Bestia :P ;] Poza tym wpadam w złość jak mi rysunek nie wyjdzie. Bestia :P Bestia ;) Także dla bezpieczeństwa otoczenia lepiej będzie jak przestanę rysować. Bestia :P o_O wlasnie..! jak znajdę moje jakieś stare rysunki to wam pokaże Gwiazdka ^^' z zaznaczeniem słowa "JAK ZNAJDE" xD. Ale chyba nie rysuje tak dobrze jak ty Kornelia Bestia :P Bestia ;)
Jejku... Kobieto, ta wieża jest super Bestia :P Ja jak już coś rysuję, to skrobię na kartce w kratkę na nudnej matmie Gwiazdka :D A ty... Nie no, bomba. Zwłaszcza te oczy...
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
No cóż, ja kiedyś narysowałam na kartce z tyłu zeszytu rysunek, który poszedł w późniejszym czasie na konkurs i dostał 3 miejsce XD zwykle najlepsze prace wychodzą całkiem przypadkowo, a kiedy sie na coś nastawia,że ma wyjść fajnie to nie wychodzi fajnie x( Bestia :P
Zależy. Ja jak bazgrzę, żeby po prostu pobazgrać, to się ani trochę nie staram. Żeby stworzyć jakiś znośny rysunek po prostu nastawiam się na to, że ma być znośny Bestia :P I tyle
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ja raz narysowałem dobry rysunek w drodze samochodem nad morze i jechaliśmy po takich strasznie chamskich wertepach, jak go znajdę to wkleję XD. Ogólnie ekstra rysunki, zdecydowanie nie masz się czego wstydzić i wstawiaj ich jak najwięcej Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Najfajniejszy z tych rysunków to te oczyy Gwiazdka :D
Gwiazdka ^^'
nom zgadzam się z Nelą ;D
Ja też się dołączam Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Hello! Dawno mnie tu nie było. Ale ok, z innej beczki. Tak się ostatnio bawiłam w Photofiltre i zrobiłam dwa nagłówki na moje tytanowe blogi.

Pierwszy z bloga http://www.gwiazd...og.onet.pl
img291.imageshack.us/img291/5302/nagweknabloga.png
Szczerze, to mi się nie podoba.

Drugi z bloga http://www.robin-...og.onet.pl
img215.imageshack.us/img215/8549/nabloga.jpg
Ten już mi się bardziej podoba.

Ocena należy do was.
Edytowane przez Silent dnia 2010-05-04, 22:52


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
W tym pierwszym warto by było, spróbować wywalić logo CN i jakoś bardziej zlać krawędzie. Może być trochę trudne, ale polecam spróbować. Fajnie, że się bawisz, można się w ten sposób sporo nauczyć. Nie ocenię, bo sam nie umiem za bardzo i się nie znam na tym Bestia :P ogólnie wydaje mi się, że fajnie wyszło, choć jestem zwolennikiem nagłówków w proporcjach prostokąta, a nie kwadratu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Po pierwsze: dawno mnie tu nie było, że w tym temacie Bestia :P
Po drugie: Tak, wiem Silent, ale ja to dopiero zaczynam zabawę z programami graficznymi (efekty - patrz: avek Bestia :P)
Po trzecie: więcej moich prac znajdziecie na moim koncie na DA: http://nella19.de... Zapraszam i nie przeraźcie się moim angielskim ^ ^ Uprzedzam jak coś Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: