Zobacz temat
 
Batman:Under The Red Hood.
Jak Wam podobał się film "Batman : Under The Red Hood" ? Według mnie trochę,no nie wiem,horrorowaty,śmierć Robina,potem zemsta na Jokerze...Joker w tym filmie wyglądał upiornie o_O .
www.twoanimators.com/images/beastboy.jpg

Teen Titans <3
24.media.tumblr.com/872e1b21edcd8311681b7865a5d379da/tumblr_mmcc3kUva21rnprt8o1_400.gif
Moim zdaniem jest świetny i bardzo dobrze oddał to co działo się na łamach komiksów. Ogólnie chyba właśnie od niego DC postawiło na więcej krwi i brutalności w swoich animacjach, co akurat im wyszło na dobre.

Dużo osób narzeka na to, że DC skupia się teraz głównie na Batmanie, ale ja tam jestem zadowolony. Jest go trochę wszędzie i dobrze - widać sobie na to zasłużył. Superman czy Wonder Woman np. nie uzyskali tego samego, choć mogli.
Ogólnie nie pogniewałbym się jakby pojawili się nowi bohaterowie z komiksów, ale chyba tak się stanie. Jeden z ostatnich przykładów to Suicide Squad w Batman: Assault on Arkham, choć Batmana mogli faktycznie sobie podarować bo było go jak na lekarstwo.
Mój ulubiony film animowany od DC. I to nie tylko dla tego, że kocham Jasona Todda Bestia ;). Naprawdę niezła produkcja, i w recenzjach i toplistach zazwyczaj wysoko oceniana Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
j.w Jakie macie wrażenia? Podobał wam się?

/Zwinny: Post przeniesiony do istniejącego już tematu, zalecam wyszukiwarkę na przyszłość.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-03-14, 15:50
Jak miło, że ktoś odkopał ten temat. Ogólnie oglądałam film po to, żeby przyjrzeć się Jasonowi i... nie zawiodłam się. Jak dla mnie genialny, wątek z Toddem i cała animacja. Denerwuje mnie jedynie, że jakoś co pięć minut było zbliżenie na Batmana mrużącego oczy Oo. No i niestety oglądałam po angielsku z rozpraszającymi wietnamskimi napisami, więc mało zrozumiałam, szczególnie z ostatniego monologu Jasona.
Jest mnóstwo stron gdzie film możesz obejrzeć z lektorem i napisami - polecam chociażby cda.pl. Naprawdę warto, bo to kawał pięknej historii i nic tego lepiej nie ujmie niż oglądanie w naszym języku Bestia ;)
Przejdź do forum: