Zobacz temat
 
Tytani w TTG (ogólnie)
Zapraszam do tematu bez którego by się nie obyło, czyli do porównań bohaterów ze wszystkich serii: Teen Titans, New Teen Titans oraz Teen Titans Go!

Ze swojej strony to zacznę od dubbingu - przyznam, że w TT nie podobał mi się do końca głos Bestii, ale w ostatnich seriach sporo się polepszył, mimo, że wciąż podkłada go ten sam aktor. Za to od samego początku świetnie pasuje głos pod Cyborga.
Zaznacz jeszcze czy mówisz o polskiej czy angielskiej wersji Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Angielską mam na myśli Bestia :P
Podobają mi się nowe cechy bohaterów, bo jakby nie patrzeć każda z tych postaci jest sama w sobie dzięki nim luźniejsza i dużo fajniejsza (jak na parodię). Uwielbiam te krzyki szału Cyborga i dużo tych piosenek Gwiazdka :D
kreskówka mnie momentami przeraża, bo jak na parodie, niektóre sytuacje są dość odważne ze strony twórców.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dodany dnia 19.09.2013, 21:03
Nie wiem do czego się odnosisz, skomentuję jak obejrzę sobie wszystkie odcinki.

Jak masz na myśli ślub Raven z Bestią i innego typu, to mi tam specjalnie w oko się nie rzuca. Parodia parodii, trochę nonsensu nie może zabraknąć Bestia ;)
Znacie jakieś easter eggi z tego serialu?
Edytowane przez W4tcher dnia 2015-02-07, 18:41
Będzie tego trochę. W "Snach" Robin śni fragmentem starych Tytanów, chyba tego filmu pełnometrażowego. W "Gwiazdce Straszliwej" Robin ma fryzurę rodem z komiksów z lat 80-tych, a w odcinku w którym czytają książki znajdują komiks o sobie czy co takiego, pluszaki w pokoju Starfire mają elementy stroju Batmana, Bane'a i innych. Pewnie jest jeszcze dużo więcej.
Ja prawie w każdym odcinku natrafiam na różne easter-eggi. Zwróćcie uwagę na elementy tła i dialogi to ich sporo znajdziecie Bestia ;)
Znalazłem coś...
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/da/84/8f/da848fb437e0c36ac851f616a4518e28.jpg
Jeżeli ta urna okazała by się pusta, teoria iż Red X jest Jason Todd okazała by się prawdziwa i coś jeszcze http://i.imgur.com/WMDHILU.png?1
Ogólnie to mam w planach przygotowanie artykułów dotyczących Teen Titans GO! Wiele osób narzeka na ten serial, ale ja mam listę powodów dla których warto go oglądać. A liczne easter eggi to tylko jeden z nich. Niedługo opublikuję artykuł z zestawieniem najciekawszych, oczywiście jak ktoś natrafił na coś ciekawego najlepiej niech podsyła linki Robin :)
No to elegancko, czekamy Robin :)
Udało mi się z nim wyrobić na dziś. Rzućcie okiem na newsa. Jest tego dość sporo, a czytania mało więc zachęcam Robin :)
Ja np.znalazłam jak w jedym odcinku stali obok jakiejs dyskoteki,była reklama "DJ.AQUALAD"z jego twarzą.Często BB czyta Young Justice itp.JEst ich mnóstwo
A co do dubbingu to polski dubbing dla bestii jest po prostu ch..tzn,denerwujący.
Wg mnie polski dubbing jest całkiem spoko Robin :). Myślę, że taki głos do Bestii pasuje, bardziej niż ten ze starej wersji - w sensie do TTGO!, bo w normalnych tytanach wolę jego stary głos
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Polski clubbing to jakiś dramat.
Po pierwsze dubbing, a nie clubbing Bestia :P Nie jest zły, to są te same głosy z Młodych Tytanów. Fakt, Bestia ma zmieniony, ale gra go ten sam aktor i tak jak Kira - jestem zdania, że w takiej formie (TTG) zmieniony lepiej się sprawdza.
Jeśli chodzi o dubbing to głosy są w porządku. Bestia brzmi dużo lepiej niż w angielskiej wersji TT. Postacie również "ujdą". Jest to parodia, wiec prawie nie zamierzam jej krytykować (przyznaję, że momentami jest śmieszna). Prawie, bo nie mogę wybaczyć producentom tego co zrobili z Robinem. W TT była to moja ulubiona postać, a w nowej wersji została wykreowana na zarozumiałego chłopaczka z wielką manią przywódczą.

Faktycznie, coś dziwnie to napisałam. Tak się właśnie kończy pisanie z tableta, z opcją automatycznego edytowania tekstu (czy jak to się tam nazywa).Bestia ;)
Edytowane przez Daph dnia 2015-06-08, 06:48
Manią przywódczą jak już coś Bestia :P w TT też miał na tym punkcie fioła (często żarł się o to z Cybem). Teraz przynajmniej ma jakiś charakter, a w kreskówce był dla mnie po prostu sztywniakiem, co to kij od szczotki połknął Bestia :P.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: