Zobacz temat
 
Muzyka lat: 70,80,90. ;)
Jeżeli już taki temat był to wybaczcie. Ogólnie chciałbym abyśmy podyskutowali na temat pop'u, rock'a i innych nurtach muzycznych z tych lat. Na sam początek podam parę przykładów. Jedne z bardziej przeze mnie lubianych zespołów/wykonawców: Ritchie Valens, Dire Straits, Happy End, wszelakie piosenki z starszych filmów z Hugh Grant'em typu Nothing Hill, Cztery wesela i pogrzeb (zespół WET WET WET), Music and Lyrics. Bestia ;) Jak sądzicie? Jaki jest dzisiaj stosunek młodych ludzi do takiego popu. Rozmawiając z ludźmi z roczników 96/97 ich znajomość często się sprowadza do Gangnam style, a gdy pyta się ich o Roxette to nie mają pojęcia. Według mnie każdy kto ją (tę muzykę) poznał ma do niej jakiś sentyment i zawsze będzie do niej wracał niezależnie od tego na jaki gatunek muzyczny będzie nastawiony. Zapraszam do ogólnej dyskusji. Mile widziane wasze ulubione piosenki i zdanie na temat nastawienia do takiej muzyki. Bestia ;)
Cóż, słyszałam trochę od Dire Straits, niektóre piosenki są naprawdę cudowne, o wiele lepsze, niż wiele utworów z ostatnich czasów. (Rok 2011/12/13). Co do ulubionego utworu, to za bardzo się nie wypowiem, bo jest ich tak naprawdę bardzo wiele Gwiazdka :D. Wypowiem się jednak w sprawie nastawienia do tej muzyki. Może nie należę do najstarszych stąd, ale wiem o tym co nie co. Ogólnie rzecz biorąc większość osób (przynajmniej tych z mojej okolicy, których całkiem nieźle znam) uważa, że taka muzyka jest przestarzała i nie warto jej słuchać. Są jednak w błędzie. Te utwory bywają w większości lepsze od tych, które uwielbiane są teraz. Jak na razie to chyba tyle, co miałam do powiedzenia, oczywiście wypowiem się jeszcze, gdy tylko coś przyjdzie mi na myśl Bestia ;).
:*
Przejdź do forum: