Zobacz temat
 
Co zrobię z książkami, żeby uchronić je przed tymi, którzy ich nie lubią
Czyli odpowiedź na temat założony przez Silenta.

Jak widzimy, ja naszym forum użytkownicy zaczynają się dzielić na 2 fronty:
- wrogów wszystkiego co ma okładki i ponad 30 stron, reprezentowany przez Raven/Nelę i Millę
- oraz "obrońców literatury", do której to grupy zaliczamy większość (Gwiazdka :]) aktywnych użytkowników i administracje, czyli: Silenta (wiesz, gdzie można kupić "Wędrówkę na Zachód"? bo już byłam w paru księgarniach i jej ni ma :/), IceTeę, Lavender (Viva Meg Cabot!), Nelę-Tytankę i oczywiście mnie Gwiazdka :].

Tak więc w tym temacie proponujemy, jak uchronić książki przed zagładą. Ja osobiście proponuję tytanowe okładki Gwiazdka :] Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
proponuje moczenie kartek książek w żelu do włosów na bazie wody a okładek obciąganie syntetyczną skórą która jest niepalna Gwiazdka ^^'
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
to moze hmmmm strony laminowane XD
oooo i jeszcze gaz wszelkiego rodzaju usypiający, łazwiący itp ;p
Heheh, genialny temat przyznam, że mnie zaskoczyliście. Hm... może wprowadzić ustawę, która zdelegalizuje niszczenie książek. Tak jak to jest np z pieniędzmi, których też nie wolno niszczyć, bo jest to przestępstwo Bestia :P
Jak ktoś podpali słownik do j.ang to ja jego podpalę Bestia :P
Więc moja propozycja chodzić z zapałkami xD ;P
XDD ale tu są pomysły... rozwalacie mnie ludzie xD
Robin :)
No a co? xD
o mam! zachowywać wysoką wylgotność i niską temperature powietrza w szafkach w których trzymane są książki
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Może zastosujemy zamki elektroniczne i powołamy Książkową Gwardię, która będzie strzec szaf z książkami, bibliotek, księgarni itp...
Ja mam pomysł! Każda książka zostaje zaopatrzona w czujnik, który powiadamia policję, kiedy ktoś ją rozdziera, pali, polewa kwasem itp. Gwiazdka :D
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Ludzie, dobijacie mnie XD Nie no, a wracając do tematu. Co do Gwardii Książkowej to się zgodzę. Mogłaby taka powstać XD A mój pomysł to zamknąć książki w sejfach na zamki elektroniczne i obstawić przy drzwiach W-11, CSI: NY, Miami i LV, oraz CBA i CBŚ XD A i zapomniałabym. Antyterrorystów też XD


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
założyć policje książkową. albo robić książki z niepalnego papieru.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Do bibliotek, wpuszczać ludzi tylko ze specjalną przepustką, którą możnaby było otrzymać u Wielkiego Mola Książkowego Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
lasery ! dużo laserów ;D ;p
Robić książki z materiałów wybuchowych XD nikt się nie odważy podpalić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Taa, dobry pomysł. A mój troche drastyczny. Zakopać książki, wraz z czytelnikami Gwiazdka :DBestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
to moze tego kto chciałby coś zrobić książce - to uruchomic jakiś program ,który wysłał by go do innego wymiaru Booya!
Azarath? Czy jakiegoś innego? Może założyć specjalny ośrodek karno-opiekuńczo-edukacyjny, który wszystkich przeciwników książek, jakoś do nich zachęcał?


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: