Zobacz temat
 
Luźne rozmowy na skype
Witam wszystkich forumowiczów! Temat ze skype został tam kiedyś rzucony, czas na realizację Robin :). Co wy na to żebyśmy od czasu do czasu pogawędzili sobie razem? Na początek proponuję wymianę się loginami. Jak każdy podrzuci swój login w tym temacie, to nie trzeba będzie szukać osobno, tylko wszystko będzie w jednym miejscu. Mój to "riiriichan".
Wstępnie myślę, że nie będziemy się umawiać na konkretny dzień. Powiedzmy kto będzie miał chęć i będzie w stanie, ten włączy skype około godziny 21.
Jeżeli pojawią się jakieś ważne tematy do przedyskutowania odnośnie serwisu, to zostanie podana konkretna data, zapewne w weekend tak żeby każdemu pasowało.
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania i propozycję to prosimy je umieszczać. Te inicjatywy mają ważny cel naszej wspólnej integracji. Nie długo na forum umieszczę parę ciekawych tematów, ale na razie nie będę zapeszać. A to mój: "mercjer.sidarin". Na tę chwilę większość ma swoje obowiązki, ale sądzę, że zawsze znajdzie się parę osób, które w weekend będą chciały ze sobą porozmawiać. To oczywiste, że na dany dzień nie każdy będzie mógł. Z resztą taka konferencja nie będzie mogła mieć za wielu osób. Tak czy siak... Serdecznie zapraszam do brania udziału w podjętej przeze mnie i Błyskawicy inicjatywy. Bestia ;)
Oj widzę, że mało chętnych ;D
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Dopiero teraz weszłam na serwis, i pierwszy temat jaki rzucił mi się w oczy, to właśnie ten. Cóż, pomysł ciekawy, miło byłoby porozmawiać sobie tak luźno z innymi ludźmi stąd. Jakby ktoś chciał, jestem na skypie pod nickiem InsanisSs. W weekendy jestem od po południa, do późnego wieczora, a w tygodniu głównie tylko chwilę po południu.
:*
hm... to może się umówmy na taką dużą konferencję na skypie, może na jakiś termin po maturach i gimnazjalnym? Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Tak będzie najlepiej, wtedy raczej wszyscy będą mieli chociaż chwilę wolnego, aby móc porozmawiać Bestia :P.
:*
Może jakiś sobotni wieczór po testach ?
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Taki byłby najlepszy, ale może dajmy wypowiedzieć się ludziom, którzy akurat teraz te testy będą pisać? Bestia :P
:*
Kto z was pisze Gwiazdka :D ?
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Hm... podejrzewam, że ci ludzie nie mają teraz czasu na te rzeczy, są zajęci tymi testami Gwiazdka :D
:*
Nie przypuszczam żeby nauka do czegokolwiek trwała nieprzerwanie całymi dniami. To niezdrowe. Mimo wszystko trzeba robić sobie przerwy od czasu do czasu.
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Kto zamierza być przed kompem około 20.00 np w sobotę?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Myślę, że wpadnę na godzinkę Robin :)
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Ja będę na pewno Bestia :P W weekendy zawsze jestem długo na kompie xd.
Co do tych innych osób, nie mają na głowie przecież tylko nauki, ale też inne obowiązki.
:*
No tak, ale chwila wolnego zawsze się znajdzie. Myślę, że to bardziej zależy od tego czy komuś po ciężkim tygodniu nauki i obowiązków będzie się chciało. Różnie się odpoczywa ;D
U mnie to działa na zmianę. Czasem wolę posiedzieć sama, a kiedy indziej spędzić czas z innymi ludźmi :3
www.mediafire.com/convkey/ee83/fy4p43fgi8354h3fg.jpg
Móc z kimś dzielić się i problemami, i szczęściem.
Mieć oparcie wtedy kiedy wszystko się psuje, i wtedy kiedy chce się żyć...Raven :-/
Zgadzam się. Przecież nie każdy, kto ma chwilę wolnego, pierwsze co robi, to loguje się na serwis. Bardziej postawiłabym na wyjście ze znajomymi, lub po prostu poleżeć, i tym podobne...
:*
O, świetnie. Widzę, że temat trochę się ożywił w czasie mojej nieobecności. W sobotę również będę w godzinach wieczornych na skype, więc chętnie się dołączę. Bestia ;)
Świetnie, no to już mamy niewielką ekipę chętną do rozmowy Gwiazdka :D.
:*
Witam. Chętne osoby zapraszam w przyszły piątek/sobotę. Start od 20-stej. Pozdrawiam, Xellos. Bestia ;)
Fajnie, że dopiero tera ogarnęłam ten temat xD Ogarnięta Nela ogarnia >.< Nie no, pomysł świetny bo ja ostatnim czasem dość często siedzę na skajpaju i jeśli nie siedzę na konfie z ludźmi (zarąbistymi tak BTW XD) z KP to się najzwyczajniej nudzę XD Jak ktoś chce pogadać : schatten506 ~~ mój skajpaj, tylko od razu uprzedzam, mówić czy tam pisać, że z forum jesteście, bo Nela jest tak ogarnięta osobą, że za 5 minut zapomnę, że tu podawałam mojego skajpaja XD I pisać kim jesteście, bo tego też nie ogarnę ;3 I rozprzestrzeniać temat, bo konfy to nie jest zły pomysł, wręcz czudowny ;3 >.< odwala mi, wybaczcie, matura za niedługo >.<


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Przejdź do forum: