Zobacz temat
 
Najlepsze momenty NEW Teen Titans
Wszystkie odcinki dostępne w
Dział wideo: http://titansgo.p...php?cat=11

Rozmawiamy o naszych ulubionych i najśmieszniejszych momentach. Co zdołało Was zaciekawić najbardziej lub dodało smaczku? Jakie nawiązania Wam się podobają? Wszystko o odcinkach z miniserii NEW Teen Titans.
No, więc jeśli o najśmieszniejszy moment chodzi, to w mojej opinii jest to:
NTT #13 - Minutowa pętla i co chwila komentarz Cyborga:
- Okay. Baby with a time machine. (x2)
[...]
- Okay. Baby with a time...
- WE KNOW!
Oglądałam to bez przerwy przez jakieś 10 minut. Nie mogłam się przestać śmiać! Booya!

Zaś ulubione odcinki to: Lightning round i Blackfire's Babysitter.
Odcinek, w którym ściągali Red X'owi maski, był fajny Gwiazdka :D
Faktycznie, to również jeden z moich ulubionych. Fajne nawiązania się pojawiły, a co najciekawsze jest jakieś tam prawdopodobieństwo, ze Red X'em jest Jason Todd Bestia ;) A przynajmniej tak sugerował epizod. Świat TT nie wchodzi w oficjalne DC Animated Universe więc jest taka mozliwość.
"Cyborg The Lifeguard " jest bezsprzecznie rozbrajający ;P Tak samo króliczek z "Bad Dad" ^.^

(Trysióóóó Gwiazdka :D!)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Haha, fajnie, że mi przypomniałaś. To z Cyborgiem to też jeden z najlepszych Gwiazdka :D Niestety nie wiem co teraz jest, bo od kilku miesięcy nie wychodzą nowe odcinki.
Tak wracając do tematu to po prostu wydaje mi się, że miniseria miała sprawdzić jak są przyjmowani Tytani, a teraz gdy leci TTGO! to po prostu nie ma potrzeby robienia nowych odcinków. Czyli krótko mówiąc, jakby jej nie ma... Chociaż nie trafiłem na żadne informacje mówiące o jej zakończeniu.
Przejdź do forum: