Zobacz temat
 
Przygody Silenta
Jak już mówiłem zacząłem sobie powoli rysować komiks z Silentem w roli głównej. Na razie skromnie i bez wodotrysków. Będę aktualizował pierwszego posta w temacie wraz z powstawaniem kolejnych stron, także warto zaglądać co jakiś czas, jeśli kogoś zaciekawię. Sugestie i opinie mile widziane.

BTW Sorry za kiepskie napisy i krzywe linie, z czasem postaram się poprawić.


Numer 1:
- strona 1: http://silent-pix...-352304077
- strona 2: http://silent-pix...-352304820
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Sugestia:
Używaj linijki do kadrowania, jeżeli koniecznie musisz cały komiks robić ręcznie. Bardzo, bardzo widać, że tego nie robisz.

Przydałaby się też mała wprawka w piśmie technicznym.

Kolo z widłami na 2 stronie jest fajny, za to coś swojemu herosowi zrobiłeś w stopę O.o'
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Cher- co do stopy, to się zgadzam. Mniej więcej tak samo wyglądała stopa kolegi świeżo po skręceniu kostki.

Mnie na razie interesuje jedno- co to za Dziecko Mroku się pałęta po tym lesie?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Szczerze powiem, że będąc w szkole, przy odrobinie szczęścia znalazłam sieć do której miałam hasło i zaraz wpadłam na serwis zobaczyć, co się dzieje. I od razu zaciekawił mnie ten komiks. Dobry początek i dosyć ciekawy pomysł z tą dziewczynką. Do stylu rysowania nie idzie się doczepić - mniemam, że to było bardzo pracochłonne, zwłaszcza jeśli chodzi o cieniowanie tylu scen wraz z tłem. Mimo wszystko efekt zadowalający, pozostaje czekać na kolejne części Robin :)
Widać ile kreskówek oglądacie. Bestia :P Ze stopą jest wszystko wporządku, że mały obrazek, to szczegółów buta nie widać i przez to trochę dziwnie wygląda, zresztą jeśli mam być szczery są w tym komiksie gorsze błędy niż "dziwnie wyglądająca stopa". Linijki zwyczajnie nie mam, więc nic nie poradzę. Pisma ćwiczyć nie zamierzam bo skoro całe życie mi się nie udało nauczyć pisać, to teraz nie jest na to dobra poraKomiks docelowo będzie obrobiony na kompie, to są tylko szkice, stąd nie specjalnie ważne są szczegóły.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent, ale jesteś nieprzystosowany, myślałby kto, że po przekroczeniu wieku studenckiego wszyscy wiedzą, do czego może służyć dowód osobisty, legitka studencka i kilka innych przedmiotów. Jak potrzebne konkretne odległości, to można se nawet skalę nanieść na gęsiej skórce Bestia ;)

A w linijkę jednak zainwestuj. Najlepiej w konkretny zestaw do kreślenia rysunków technicznych, krzywiki i szablony okręgów czynią cuda.

(Btw - grafionem się rysuje dużo lepiej niż rapidografem, miałam nieprzyjemność trzaskać rysunki techniczne. Przydały mi się! Dzięki nim rzutowałam kucyka i potem mogłam go uszyć! XD)
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Linijkę kupię przy najbliższej okazji, ale jak mówiłem, ja szkicowałem z zamiarem obróbki, więc dokładność jest nieistotna, potem i tak dużo się poprawia na kompie.

Połączony z 04.02.2013 20:32:23:
BTW rysunek techniczny i pismo techniczne mam w małym palcu, tylko przez moje upośledzone (dziękuję w tym miejscu genialnym paniom w przedszkolu, które nie rozumiały co to jest leworęczność) zdolności manualne, zajmują mi tak dużo czasu, że nie ma sensu się za to brać.
Edytowane przez Silent dnia 2013-02-04, 20:32
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ale wy się dowaliliście do tej linijki XD. Co jest? A może coś w stylu: "zarąbiste rysunki"? Bo wg mnie, to właśnie takie są, i oceniam to na szóstkę! Silent, rysuj szybko kontynuację, jestem pod wrażeniem, bo sam nie potrafię niczego narysować Bestia ;)
Gwiazdka :D dzięki, jak wrócę z Niemiec wezmę się za robotę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: