Zobacz temat
 
Gangnam Style - PSY
Wiem, że piosenka już u niektórych się znudziła, ale jestem ciekawa, co o niej sądzicie? Czy się podoba? Czy nie? I z jakich powodów? Jakie lubicie i czy w ogóle lubicie jej parodie? Czy podoba Wam się taniec wykonywany do tej piosenki?

Jestem serio ciekawa.

Mi się styl tej piosenki średnio podoba. Z jednej strony ludziom się podoba, bo można sobie poskakać, ale mnie to nie ujmuje. Wolę raczej refleksyjne piosenki, jednak muszę się przyznać, bo nie jeden raz sobie przy tym tańczyłam. Nie potrafię również dostrzec sensu w słowach tej piosenki...Takie dziwne. Poza tym, może być.
Bestia :P To jest produkt czysto komercyjny. Widać to po samym fakcie, jak mocno odstaje w ogóle twórczości PSY. Gwiazda z niego nie jest, sukces niewątpliwie odniósł. Moim zdaniem gość osiągnął więcej niż zamierzał. O jakości tu nie ma co mówić, fajne do poskakania i tyle.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
W każdym razie, naszej Raven się podobaGwiazdka :D
https://www.youtu...xMSfmyl7Xs
Mówiąc krótko i rzeczowo: jakieś gówienko, które jednak od siebie uzależnia i bez którego, nie można na dłuższy czas wytrzymać Bestia :P Mi z początku w ogóle się nie podobało, ale posłuchałem raz, drugi, trzeci, media zaczęły trąbić, na Youtubie ciągle te same linki, aż w końcu... tak, lubię to Bestia :P Ale muzyka z niej żadna.
Cóż, lolcontent ostatnio osiaga wysokie noty sprzedaży.
Chociaż ja nigdy nie potrafiłam zrozumieć memów opartych na muzyce, tło muzyczne mi służy do ignorowania innych dźwięków w tle.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Ja mam jakąś alergię na wszystkie komercyjne produkcje, takie jak Zmierzch, Gangnam Style i dyskografia Biebera. Po prostu rani mi to uszy.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hah, Forsaken, z takim podejściem, to niedługo będziesz miała wrzody na żoładku, czy coś... Bo jak się teraz na popkulturę patrzy... XD

I dzień dobry dla Artemiss, wierzę, że gdzieś tutaj jest wątek do przedstawienia się/powitalny? Robin :)
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Dlatego For nie słucha muzyki z Vivy i radia, tylko paraduje w słuchawkach i śledzi Thousand Foot Krutch na Facebooku Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hah, mnie radio atakuje, jak przegram batalię o kuchnię... poza tym rodzicielka moja droga z nieznanych mi przyczyn Gangam style polubiła i nie waha się terroryzować tym otoczenia.

Chociaż mój własny gust muzyczny jest miejscami trochę bardzo przerażający, więc chyba jest fair.

Poza tym - po co się denerwować, skoro można coś traktować jako lolcontent? Gwiazdka :D
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
nie jest taka zła ale szoku nie ma
Przejdź do forum: