Zobacz temat
 
Silent VS Shair
Dla osób, które nie widziały, a może są zainteresowane - mój i Kiry mały wymysł, czyli walka Silenta i Białego. Jak ktoś chce wiedzieć, skąd się wziął pomysł, to w skrócie powiem, że nienawidzę tej postaci Bestia :P.

Część 1: http://kira-lotte...7&qo=1
Część 2: http://kira-lotte...e&qo=3
Część 3: http://silent-pix.../#/d5te98f
Część 4: http://silent-pix...1359678077

Może za jakiś czas znowu coś się skrobnie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wow, świetne. Rysunki...Szkice, bardzo ładnie wykonane. Ciekawa jestem co dalej, jeżeli tamta postać przeżyła to uderzenie, oczywiście.
Nie przeżyła Robin :). Ale wyszło z tego coś pozytywnego - zacząłem rysować komiks o Silencie, może niedługo uda mi się go wstawić, prawdopodobnie fragmentami, bo na raz nie idzie narysować więcej jak 3 strony.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Też kiedyś rysowałam komiksy i marzyłam, abym kiedyś mogła stworzyć swój własny komiks który byłby dostępny w sprzedaży. Raz nawet z nudów narysowałam komiks przedstawiający Tytanów w odcinku "Go!". Miałam ich bardzo dużo wszędzie. Rysowanie ich było moją pasją. Ale przyszły inne czasy i moja pasją do dziś jest przerysowywanie ludzi na papier. Bohaterów z kreskówek również (Tytani już wiszą na mojej lodówce, bo mama sobie tego zażyczyła, uważa, że wyglądają jak żywi w kreskówce, ale ja tam uważam, że nie). Wracając do tematu, bo trochę odbiegłam, czekam na ten komiks.
Bestia :P to jak już tak zdradzasz nam, że coś rysujesz, może byś się pochwaliła co potrafisz? BTW czemu przerysowywanie wzięło górę nad rysowaniem? Nie lubisz tworzyć? Gwiazdka :D

Jak dokończę pierwsze trzy strony to wstawię. Zastanawiam się jeszcze czy je obrabiać na kompie, czy wstawić skany.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No dobra, dobra, może i Biały nie przeżył uderzenia, ale moc internetu go uratuje, no....! Nienawidzę tego, że tak go nienawidzisz xP
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
to jak już tak zdradzasz nam, że coś rysujesz, może byś się pochwaliła co potrafisz?


A czy to dobry temat do takich rzeczy?

czemu przerysowywanie wzięło górę nad rysowaniem? Nie lubisz tworzyć?


Czasem...Ale już z mniejszym zapałem. Inspiracje mi się kończą, co mogłabym tworzyć. Niestety, po trzech latach komiksy już nie przynoszą takiej...Jakby to ująć...No po prostu z komiksów już zrezygnowałam. Ale nie całkiem, zauważyłam, że coraz częściej mnie to tego ciągnie. Cóż, cała ja, najpierw rysuję komiksy, potem rysuję swoje własne postaci na plakatach, potem kreskówki i znów wracam do komiksów, tak w kółko. Wszystko zależy od inspiracji.

No dobra, dobra, może i Biały nie przeżył uderzenia, ale moc internetu go uratuje, no....!


No wiedziałam!
Pierwszy i drugi w wykonaniu Kiry miałam już okazję obejrzeć i muszę przyznać, że wpadliście na świetny pomysł, pochwalam. Aż mnie zmotywowaliście do stworzenia własnego komiksu Gwiazdka :D, także stokrotne dzięki! Wracając do rzeczy - w ostatniej części poległam, genialny zwrot akcji i "nieco" krwawy koniec XD.
Takie małe pytanko do Was - pojawią się kolejne części? Wybaczcie mojej ciekawości.
Shut_me_up napisał(a):


Kira, nie zabijesz mnie za to, nie? o.o


Pogadamy sobie jak się zobaczymy, zdrajco xD

Połączony z 01.02.2013 21:48:50:
Gwiazdeczka napisał(a):

Takie małe pytanko do Was - pojawią się kolejne części? Wybaczcie mojej ciekawości.


Pojawią, pojawią, albowiem pracuję nad genialnym zwrotem akcji! A co z tym Silent potem zrobi, to inna sprawa xD
Edytowane przez Kira dnia 2013-02-01, 21:48
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja jestem za Białym od początku, nie ważne, co się stanie xP Biały jest według mnie... no, bardziej mi przypomina żywą osobę, a nie Mary Sue Bestia :P oraz nie wygląda, jakby mu fryzurę prądem potraktowali Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

Ja jestem za Białym od początku, nie ważne, co się stanie xP Biały jest według mnie... no, bardziej mi przypomina żywą osobę, a nie Mary Sue Bestia :P oraz nie wygląda, jakby mu fryzurę prądem potraktowali Bestia :P


Pffff... Silent - Mary Sue? Dobry żart, widać że nie masz pojęcia zielonego o nim. Biały to w dwóch słowach łamaga i sierota. Bestia :P BTW co Ci niby w jego fryzurze nie pasuje? Robina jakoś lubisz, a fryz ma jeszcze gorszy.


@Shut_me_up Gwiazdka :D Masz u mnie plusa. A skojarzenie z Dragon Ballem jak najbardziej właściwe. Po części inspiracją był Son Gohan, a poza tym Dragon Ball i Silent opierają się na tej samej powieści (Wędrówka na zachód).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Robina to w kreskówce spierniczyli i to nie wina mojej małej sieroty kochanej Bestia :P Sam mówiłeś, że powinni wywalić Japończyka z ekipy Bestia :P

A może nowych użytkowników zainteresuje stara "wojna" Robin :)?

(Pamiętam, jak mi się potem oberwało na gg za wspieranie Białego xP)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: