Zobacz temat
Jak ci się podoba TiT?
Jest świetny! Jest świetny! 77%[27 głosów]
Może być... Może być... 23%[8 głosów]
Głosów ogółem : 35
 
Trouble in Tokyo
Jak się wam podobał ten film?Za co go lubicie a za co nie?Jakie macie wrażenia?I jakie są wasze najlepsze sceny?

Tutaj możecie opowiedzieć co o tym sądzicie.

PS:Najlepszą sceną dla mnie była Raven z gumą do żucia Gwiazdka :D
Taa Raven i guma- to było mega
jeszcze śpiewający Bestia xD
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Sporo ciekawych momentów, szkoda jednak, że to w sumie takie zakończenie dla serialu.
Najlepszy był Robin w tym drugim ubraniu ^^
Najgorszy był moment z gwiazdką ;/
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-16, 22:53
Milla napisał/a:
Najlepszy był Robin w tym drugim ubraniu ^ ^
Najgorszy był moment z gwiazdką ;/


Ale w końcu jaki moment ci z Gwiazdką nie pasuje?
Edytowane przez Zwinny dnia 2010-03-17, 16:44
hm.. to jak skakała, nie wiem jak to wytłumaczyć. No z tą gitarą Bestia :P to dziwne troche było Bestia :P
A... wtedy .Też uważam to za dziwny moment
Niestety nie przypominam sobie Bestia :P Chyba czas odświeżyć pamięć oO
Dla mnie cały film był świetny. Szkoda, że to było zakończenie całego serialu. Mogli by zrobić film, np.: że akcja rozgrywa się z trzy lata po tej misji w Tokio. Chętnie bym obejrzała.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
najgorsze było jak Robin całował się z Gwiazdką xD bleee..!!
Najlepsze było jak Cybuś powiedział do Robina "upadłeś na swój nażelowany łeb (...) " XDD! Bestia :P
Hehe, dobre. A propos kolejnego filmu, to w planach był Teen Titans: Judas Contract, który miał obejmować wątek z Terrą i miał nawiązywać do The New Teen Titans, ale niestety póki co prace zostały zawieszone, a szkoda.
No szkoda. Ale Problem w Tokio, był w ogóle fajny Gwiazdka :D
ogólnie fajny ???? to mało powiedziane był zarombiscie super ;D
hahahah nie moge z tego jak ten koleś co sprzedał Rae gume do żucia puścił do niej oczko <lol2>
i ten wątek R&S cudny Bestia ;)
Edytowane przez Ola26 dnia 2010-03-28, 21:03
Całkowicie zgadzam się z Olą26 Bestia ;)
Bardzo fajny był wątek R&S Bestia ;)
Tylko że po 2 obejrzeniu tego filmu jakoś mi się wydaje że zbyt wiele bylo o Robinie i Gwiazdce a mało o innych tytanach Bestia ;) a jak wy sądzicie?
Ciężko powiedzieć. Film niestety za krótki, żeby upchnąć w nim wszystko, a ponieważ był oficjalnym zakończeniem serialu musieli ich wątek jakoś "zakończyć". Dlatego się na nim skupili. Fajnie by było, gdyby wszyscy Tytani pojawili się w choć jednym odcinku Young Justice, a jest to bardzo prawdopodobne Robin :). Trzymajmy kciuki Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Eee tam. Film boski. Najlepsze momenty? na pewno Raven z gumą Bestia :P To mnie zwaliło z krzesła Bestia :P A tekst Cyborga to wymiata: " Upadłeś na swój nażelowany łeb?! " i taką fajną minę robi (jak małpa, czy cośBestia :P ) i pstryka mu fotkę Bestia :P


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
A BB miał tyle fanek ;D
No ;]. A ja nie sądziłam, że Raven jest tak obeznana w wielu językach. Bestia ;)
Rav wymiata, jak dla mnie Bestia :P co jak co, ale nie pogardziłabym, gdyby tak machneli moment z Rav i Bestią, to bym nie narzekała... XD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeżeli już dali moment z Robinem i Star, to fakt, mogliby też troszeczkę popchnąć Rae do Bestii :> Żeby było coś między nimi (;
Przejdź do forum: