Zobacz temat
 
Newsy związane z TT - grudzień/styczeń
Za winą serwerów nasza strona była niedostępna przez ostatnie tygodnie. Teraz trwają prace związane z ważnymi przebudowami serwisu (pierwsza z nich - fuzja z HeroesMovies, druga - tworzenie odchudzonej wersji TitansGo), a sam niedługo wyjeżdżam i mogę nie mieć dostępu do internetu przez najbliższe tygodnie.

Dlatego jeśli natrafiliście na ciekawe informację to proszę o umieszczanie ich w tym wątku. Gdy odzyskam dostęp do internetu złożę wszystko do kupy w newsach, tak żeby nic wam nie umknęło. Thx.


Połączony z 04.01.2013 20:06:34:
Jak to dobrze ze mamy na serwisie tyle pomocnych, wspanialych ludzi ktorzy na codzien dostarczaja nam dziesiatki informacji na temat naszej ukochanej kreskowki Gwiazdka :D Bestia :P

Pisane z ironia, ale chyba wylapiecie ze tio zart, nie obrazcie sie Bestia :P Odzyskalem na ten moment dostep do internetu z komputera, ale ze raz nie ma mnie w kraju, a dwa - to nie jest calkiem moj sprzet to na ta chwile wiekszych prac robic nie moge. Za to najpozniej na poczatku ferii (14 stycznia) wracam do domu i biore sie do pracy tak ze wszystkie zaleglosci zostano nadrobione, chociaz z byc moze mniejszym entuzjazmem niz kiedys.

Czekaja nas tez przebudowy do ktorych bedziemy musieli przywyknac wiec troche zmian i zaklimatyzowania, ale mysle ze smialo bedziemy mogli je zaliczyc do udanych.

Nie slyszelismy sie na swieta i nowy rok, a na zyczenia troche za pozno, ale co tam. Szczesliwego nowego roku wszytskim. Pozdrawiam Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-01-04, 20:08
Co Ty znowu narzekasz? Wszystko idzie w dobrym kierunku, choć może trochę powoli Bestia :P. Mam ostatni wolny weekend przed pracą i na dodatek jestem chory, ale postaram się trochę ruszyć kwestię newsów itp. W międzyczasie pracuję nas nowym shoutboxem, a niedługo zacznę z kolegą pracę nad aplikacją na androida dla serwisu, jak skończymy to zastanawiamy się też nad zrobieniem darmowych titanimals na androida i przeglądarki.
A co do Twojego entuzjazmu to lepiej go znajdź Bestia :P pesymisto jeden.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Znajdzie się, znajdzie Bestia :P Już powoli biorę się za przenoszenie artykułów na HM więc jak coś gotowego będzie to dam znać.

Co do aplikacji i tabletu, to kupię pewnie do końca przyszłego tygodnia więc będzie okazja potestować z mojej strony Gwiazdka :D

Jeszcze jedno, zaraz biorę się za uzupełnianie newsów. Na pierwszy ogień informacje z Young Justice i Arrow. Rzucę okiem czy wiadomo coś więcej w kwestii Teen Titans Go! i ogólnie DCNation, a później biorę się za inne newsy.

Połączony z 12.01.2013 15:52:05:
Zacząłem uzupełnianie na HM. Powoli będzie widać efekty, tylko muszę ogarnąć te tabelki Bestia :P W każdym razie, od dzisiaj na co dzień będzie przybywało materiałów, które mieliśmy okazję już zobaczyć na serwisie. Jak ktoś jest ciekawy to może zacząć zaglądać:


Edytowane przez Zwinny dnia 2013-01-12, 15:52
Przejdź do forum: