Zobacz temat
 
X czy Y?
zebra ;]

paski czy kółka ??
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Paski xD
Grób czy kamień Gwiazdka ^^' xD
Kamień, nie lubię grobów, z przyczyn praktycznych. Wolał bym, żeby mnie pamiętano za to czego dokonałem, a nie za to, że mam na jakimś zasranym cmentarzu grób, przez który w niedzielne poranki moi potomkowie będą zawracać sobie głowę.

Różdżka czy magiczna laska/kij?
Różdżka ^^ moim zdaniem jest bardziej.. hm.. dziewczęca? xD
Farba czy tusz?
tusz,bo nie umiem malować farbami

lato czy zima?
zdecydowanie lato

polski czy matma??
Matma, Bestia :P kiedyś też bym powiedział polski, ale teraz już mi się na nic nie przyda.

Batman czy Superman?
Oczywiście, że Batman Gwiazdka :D Przy tym zestawieniu nie wahałam się ani chwili ;] Batman to uosobienie męskości... eh <wzdycha> a Superman jest taki... hm... idealny i dosłownie nie z tego świata. Mało ma wspólnego z ludźmi, pomaga im z samej chęci niesienia pomocy... czyżby litości?

Paw czy ptak rajski?
Ptak rajski. Nie lubię pawi, bo to uosobienie dumy, doskonałości, egoizmu... I nie lubię Hery (tej z Olimpu) Gwiazdka :]

Posejdon czy Zeus?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Zeus, ha to był facet uniwersalny XD tyle kobiet co on miał, a zawsze udawało mu się jakoś schować przed Herą ^ ^ władca atmosfery, bóg towarzyski, popił i pojadł, nie gardził śmiertelnikami, no co tu dłużej mówić taki ludzki Gwiazdka :D

blondyn/ka czy brunet/ka?
Brunetka Gwiazdka :D
Miasto czy wieś ?
Miasto bo wieś to taka...wiocha Bestia :P

Kino czy salon gier?
em.. chyba kino.
Rekin czy wieloryb ?
wieloryb

kakao czy sok pomarańczowy??
kakao Gwiazdka :D

masło cz margaryna?
masło

płatki śniadaniowe czy jajecznica ?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Płatki śniadaniowe. Nie lubię jajecznicy. Są tylko dwie odpowiednie postacie dla jajka: jajko na twardo i jajko faszerowane Gwiazdka :D

Peleryna, czy płaszcz?
Płaszcz. Jakoś jest bardziej elegancki, mniej "kanciasty"... Ogólnie bardziej mi się podoba

Drukarka laserowa czy atramentowa?
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Laserowa - może i droższa, ale toner dłużej się zużywa, nie ma problemu zasychania i są o niebo wytrzymalsze i można drukować na różnych papierach, a nie tylko na dedykowanych.

Motor czy samochód?

Samochód Gwiazdka :]
Zeszyt w linie czy kratkę ?
Przejdź do forum: