Zobacz temat
 
Telefony i tablety
Uwaga, temat jest ważny, bo wpłynie na to jakie aplikacje zostaną dla Was napisane do łatwiejszego przeglądania serwisu, gdy pojawi się już nowa jego wersja.

Proszę w postach umieszczać informacje dotyczące tego, z jakich sprzętów korzystacie, jakie posiadacie, bądź planujecie posiadać (telefony lub tablety):

- model/marka,
- system operacyjny (najważniejsza informacja),
- wersja systemu
- czy ma klawiaturę sprzętową, czy tylko ekranową.

Jeśli którejś z tych rzeczy nie wiecie, nie wpisujcie jej.
Najistotniejsze są dla nas sprzęty z Androidem póki co, ale o innych też piszcie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jeśli chodzi o mnie to aktualnie posiadam
Samsung Wave 533
Bada 1.2
Wysuwana klawiatura

I to właśnie przez to ostatnie komórki nie zmieniam, ale planuję do końca stycznia uzbroić się w tablet z Androidem 4.0 lub +. Pewnie będzie to jakieś "gówienko" sprzętowe z Biedronki ;P
Samsung Star II (GT-S5260)
Bada... ta, chyba. No, Bada. Najgorsze możliwe -.-
Klawiatura tylko ekranowa

iPod Touch wcześniejszej generacji (teraz jest już 5, ja mam starszą) EDIT: 3 generacja. 4 ma już kamerę, a mój nie
iOS... wcześniejszy od 5 na pewno, ale nie potrafię powiedzieć dokładnie, który.
Klawiatura tylko ekranowa
Edytowane przez For dnia 2012-12-16, 16:37

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
- Nokia E5
- Symbian, wersja 9.3
- klawiatura sprzętowa
Dostałem wreszcie tableta, dzisiaj przyszedł paczką. Muszę się pobawić softwarem bo Wifi nie działa, a poza tym wgram sobie kilka ładnych gierek Gwiazdka :D Czekam też z niecierpliwością na aplikację.

Model: Goclever Tab R75
System: Android 4.1 Ice Cream
Klawiatura: Z etui

Wbrew pozorom to bardzo solidny sprzęt i przy odpowiednim majsterkowaniu może zajść na naprawdę dobry poziom. Uważajcie tylko na etui jak macie, wysuwa się po bokach i właśnie dziś zdążył mi upaść i niestety doznał mikrozadrapania Bestia :P
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-02-01, 22:14
Android 4.1 to nie ICS tylko Jelly Bean. Jeśli masz ICS to może 4.0.1, a jak masz 4.1 to tym lepiej.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A tak, gdzieś umknęło mi zero. Ale chyba będzie można i tak aktualizować do nowszej wersji. Chociaż ICS to porządna wersja systemu.
Na aktualizację bym nie liczył, ale kto wie. Nawet bez ICS jest fajny. Postaram się do piątku skończyć i wystawić w google play apkę Bestia ;)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Gwiazdka :D

A ja się skapłem teraz, że moduł wifi jest z 7500 a nie R75 więc nie działa :/ No nic, przy okazji zamiany softu problem powinien zniknąć.
Nie rozumiem - w oryginalnym oprogramowaniu nie działa Ci Wi-Fi? Napisz do nich maila i zarządaj pomocy technicznej. Jeśli nadal będzie lipa, od razu na gwarancję. Kupiłeś nowy sprzęt, ma działać w 100%.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja od Allegro kupiłem Bestia :P Pisałem przecież, że tabletu nie ma nigdzie, chyba, że za 300 zł. Gość kupił sobie nowiutki 2 tygodnie temu i tylko potestował żeby zrecenzować. Paczka doszła w piątek i wszystko pięknie - nie ma nawet ryski. Pewnie zmienił moduł i dlatego nie działa, tymbardziej, że ma taki sam nick na forum Androida Bestia :P

Ale to nie problem, na 20 minut roboty.
No to chyba że tak. W każdym razie możesz do niego napisać. No i skoro go dopiero co kupił, to chyba Ci dał rachunek za niego? Jeśli masz potwierdzenie zakupu, to masz też gwarancję do 24 miesięcy od daty zakupu. Nawet jak nie masz gdzie zanieść do serwisu, można zawsze wysłać maila do producenta, który Ci poda wszystkie informacje o realizacji gwarancji, jakie mogą Cię zainteresować.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jest, jest. Ale na pomoc techniczną od GoClever nie ma co liczyć ;( Wezmę się dzisiaj za zmianę softa to będę miał zrobione, bo jak na gwarancję pójdę to znów kilka dni minie.
Spoko, powodzenia Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: