Zobacz temat
 
[WAŻNE] Prace nad serwisem :)
Zwinny napisał(a):
Silent - ważna rzecz. Nie działa dodawanie newsów i artykułów z panelu administratora. W sumie wszystkie przyciski odsyłają mnie od razu na stronę główną i nawet dostanie się do panelu to wyzwanie. Raz pójdzie, innym nie. To samo z edycją. Z poziomu przeglądarki Googlre Chrome. Na Firefoxie jest ok.
Chciałem właśnie dodać artykuł i teraz to zauważyłem.


Właśnie przetestowałem na Chromie - wszystko działa normalnie

Połączony z 2016-07-04, 18:09:37:
BTW od tej pory wszystkie newsy i artykuły mają być konsekwentnie justowane.
Edytowane przez Silent dnia 2016-07-04, 18:09
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał(a):
Właśnie przetestowałem na Chromie - wszystko działa normalnie

Niestety problem nie zniknął. Nadal tak mam.

Silent napisał(a):
BTW od tej pory wszystkie newsy i artykuły mają być konsekwentnie justowane.

Zawsze to robię Bestia :P

Forsaken napisał(a):

Zwinny napisał(a):

Obrazki to akurat nie problem, bo idą razem z wyjustowaniem tekstu - można je wyrównać do prawej, do lewej i do środka.


Można też je wyjustować jak normalny człowiek Bestia :P I jeszcze raz mi przestawisz artykuł do lewej, to cię trzepnę.


Normalnie czyli wklepywać kod w ustawieniach zaawansowanych zamiast przyciskiem wybrać - wyrównanie z lewej/prawej? Bestia :P Nie przestawiałem ci artykułu, ostatnio tylko odstępy zwiększyłem w pionie i poziomie + poprawiłem entery. Może przez rozszerzenie strony coś się zmieniło, nie wiem.
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-04, 18:42
Zwinny napisał(a):
Niestety problem nie zniknął. Nadal tak mam.


Zaktualizuj przeglądarkę i wyczyść dane przeglądanych stron i wszystko inne.
Testowałem dokładnie, nie ma prawa się tak dziać, jeśli masz wszystko dobrze.

Połączony z 2016-07-04, 18:42:17:
Artykuły teraz będą się same justować, nawet jak ktoś zapomni - chyba, że celowo ustawi, żeby tak nie było.
Edytowane przez Silent dnia 2016-07-04, 18:42
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Elfie - Cały artykuł przerzuciło mi do lewej i musiałam to poprawiać. Normalnie oznacza wyrównanie do lewej i do prawej jednocześnie, nie do jednej z dwóch opcji Bestia :P. Taka magiczna opcja zaraz po wyrównaniu do środka.
Edytowane przez For dnia 2016-07-04, 18:44

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie wiem co ci powiedzieć Bestia :P

Połączony z 2016-07-04, 18:46:14:
BTW Nie przemądrzaj się XD bo Ameryki żadnej nie odkrywasz Bestia :P
Widzicie z kim pracuje Gwiazdka :D
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-04, 18:46
Zwinny napisał(a):

Nie wiem co ci powiedzieć Bestia :P

Daj mi pięć minut, zaraz ci zrobię mini-poradnik, bo chyba nie do końca rozumiesz, o co mi chodzi.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Człowieku rozumiem doskonale.

Połączony z 2016-07-04, 18:50:57:
Silent napisał(a):
Zaktualizuj przeglądarkę i wyczyść dane przeglądanych stron i wszystko inne.
Testowałem dokładnie, nie ma prawa się tak dziać, jeśli masz wszystko dobrze.


Przeglądarka zaktualizowana do wersji 51.0.2704.106 m. Wyczyściłem wszystko, nadal nic Cyborg :|
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-04, 18:50
Zrób dokładny opis krok po kroku i screeny. Nie mam pojęcia jak inaczej dojść do problemu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Klikam jak zawsze na ikonę z ustawieniami na górnym pasku żeby przejść do panelu administratora i strona się odświeża. Dopiero za którymś kliknięciem przechodzę do panelu i tam sytuacja się powtarza - nieważne czy wybiorę dodanie obrazka, newsów, artykułów, dział download , znowu przerzuca mnie na stronę główną. Jeśli dobrze pójdzie to w końcu przeniesie mnie za pierwszym razem i wtedy muszę liczyć na to, że uda się też np. z newsami. Ale to wiadomo, dziesiątki kliknięć i strata czasu.
Z Firefoxem nie mam problemów żadnych, For pisała, że z Operą też nie. Na chwilę obecną nie mam problemu żeby wchodzić z FF no ale wiadomo, fajnie jakby na przyszłość nie było tego błędu.
Screeny nie bardzo wiem czy jest sens wrzucać, pokażą tylko główną stronę i ewentualnie panel admina, jak mi się uda to włączę nagrywanie ekranu, ale mam też ograniczony transfer.

Połączony z 2016-07-04, 19:13:26:
Analogiczna sytuacja przy edycji newsów z poziomu strony głównej (symbol z ołówkiem).
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-04, 19:13
Zwinny napisał(a):

Klikam jak zawsze na ikonę z ustawieniami na górnym pasku żeby przejść do panelu administratora i strona się odświeża. Dopiero za którymś kliknięciem przechodzę do panelu i tam sytuacja się powtarza - nieważne czy wybiorę dodanie obrazka, newsów, artykułów, dział download , znowu przerzuca mnie na stronę główną. Jeśli dobrze pójdzie to w końcu przeniesie mnie za pierwszym razem i wtedy muszę liczyć na to, że uda się też np. z newsami. Ale to wiadomo, dziesiątki kliknięć i strata czasu.
Z Firefoxem nie mam problemów żadnych, For pisała, że z Operą też nie. Na chwilę obecną nie mam problemu żeby wchodzić z FF no ale wiadomo, fajnie jakby na przyszłość nie było tego błędu.
Screeny nie bardzo wiem czy jest sens wrzucać, pokażą tylko główną stronę i ewentualnie panel admina, jak mi się uda to włączę nagrywanie ekranu, ale mam też ograniczony transfer.

Połączony z 2016-07-04, 19:13:26:
Analogiczna sytuacja przy edycji newsów z poziomu strony głównej (symbol z ołówkiem).


Nie mam kompletnie pojęcia jak to odtworzyć. Ile bym nie próbował, nic takiego mi się nie dzieje. Na czym Ci się to zdarza? Telefon czy komputer?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Komputer
U mnie pojawił się mały problem z edytorem artykułów. Jest ona tak jakby "zwężony ".

Gdy przechodzę do Redakcja---> dodaj, artykuł, newsa ,czy obrazek to edytor wygląda tak:

i65.tinypic.com/2pt9sfc.jpg

Próbowałem na Operze, Firefox'ie oraz IE. Na innym komputerze też się zwężał.

Na tablecie z kolei jest w porządku edytor przystosowuje się do wielkości ekranu.Bestia ;)
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Dokładnie, warto zauważyć, że nie wiedzieć czemu pojawia się on też w shoutboxie.
Nie zauważyłem, że to osobna strona. Wieczorem lub jutro to poprawię.

Połączony z 2016-07-11, 20:05:05:
Po ciężkim weekendzie nad morzem potrzebuję kilka dni odpoczynku x.x. Wrócę do pracy nad serwisem niedługo, w międzyczasie możecie zrobić podsumowanie co jest nie tak w jednym miejscu, żeby łatwiej mi było się za to zabrać potem.
Edytowane przez Silent dnia 2016-07-11, 20:05
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Generalnie innych błędów nie widziałem, dam znać jak coś. Problem z Chrome nadal się utrzymuje dlatego pzreszedłem na FF.
Dział wideo, wstępnie poprawiony. W przyszłości zostanie całkiem przebudowany, ale jeszcze nie teraz. Dzisiaj spróbuję z tym dla redakcji powalczyć też.

Połączony z 2016-07-16, 19:21:30:
Ok edycja artykułów dla redakcji powinna już działać.
Edytowane przez Silent dnia 2016-07-16, 19:21
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oki, edytor wyświetla się u mnie już w porządku. Dzięki!Robin :)

Połączony z 2016-07-29, 11:26:31:
Edytor artykułów działa już w porządku. Ale pojawił się teraz, mały problem z edytorem newsów. Wygląda on tak:

i63.tinypic.com/riu4uh.jpg

Okienko jest takie jakby do pisania postów. Nie wyświetla się edytor. News da się napisać, ale nie da się wstawić obrazków , ani dopracować tekstu. Cyborg :|
Edytowane przez LaVrence dnia 2016-07-29, 11:26
FoReVer
titansgo.pl/upload/img/5a3e4a47c39b6.jpg
Potwierdzam. I w dalszym ciąglu dublują się artykuły przy zapisywaniu zmian.

Połączony z 2016-07-29, 13:48:01:
Tego samego problemu nie ma przy newsach. Co do ikonki od wiadomości widać ją cały czas, ale nie wyświetla nowych powiadomień.

Połączony z 2016-07-31, 18:32:49:
Sytuacja sprzed kilku dni: LaVrence podesłał nowy artykuł, po wprowadzeniu poprawek (między innymi wstawieniem obrazków) jak zwykle zapisałem zmiany, przy czym zrobił się kolejny dubel.
Sprawdzam ostatnią wersję, pozostałe usuwam (były 4 szkice tego samego artykułu - często zapisuję poprawki po tym jak zdarzyło mi się przez nieuwagę stracić niezapisane zmiany) i publikuję.
System jako autora zapisał mnie. Zauważyłem po czasie i do artykułu wprowadziłem dopisek kto jest jego autorem.

Podobna sytuacja kilka dni wcześniej miała miejsce z artykułem o Jinx (opublikowanym dwa razy) od Forsaken.

Generalnie teraz edytor i sam system dodawania artykułów/newsów to istna katorga. Najgorzej jest z wstawianiem głupich obrazków nad którymi muszę się męczyć po kilkanaście minut.
Poradziłem sobie dzięki tabelom, ale to i tak sporo niewygodnej roboty. Justowania nie da się wyłączyć bo tak czy tak obrazki teraz wyrównują się do lewej i prawej, jeśli nie to tworzą się dziwne odstępy, a kiedy chcę 2 obrazki wyrównać do środka, pojawiają się jeden pod drugim i dlatego muszę (ręcznie!) radzić sobie spacjami.

Wiem, że dużo narzekania z mojej strony, ale stary edytor działał idealnie i nie było żadnego powodu żeby go zmienić. Teraz to po prostu nie to. W momencie gdy pisanie newsa zajmuje mi o wiele mniej czasu niż wstawienie do niego grafiki, coś już jest nie tak.
Tak samo zauważyłem na Chromie w związku z problemami z dostaniem się do panela admina, że trzeba we wszystko kilknąć po dwa razy żeby przejść dalej zamiast zostać odesłanym na stronę główną.

Połączony z 2016-07-31, 19:23:44:
Kalendarz zamiast wydarzeń na "Jutro" wyświetla napis "Wczoraj". Dziś jest 31.07, wydarzenie jest ustawione na 01.08.

Połączony z 2016-07-31, 19:58:03:
Strona wyświetla się niepoprawnie w niektórych działach. Tzn. panel Aktualnie Online wyskakuje w górę, sklejając skórkę.

Póki co widoczne to przy grach i w kalendarzu:
titansgo.pl/images/aktonl.jpg
titansgo.pl/images/aktonl2.jpg
Edytowane przez Zwinny dnia 2016-07-31, 19:58
Dzięki za zgłoszenia, uzbrojcie się narazie w cierpliwość, jak wrócę ze Szwecji postaram się tym zająć.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dostaję szału dosłownie Raven :-[ Problemy z publikacją również na Firefoxie. Zdążyłem skończyć szczegółowy news na temat Batman: Telltale Series, kliknąłem zapisz po czym zostałem przeniesiony na stronę główną. Oczywiście po newsie nie ma śladu. Cofię, a raczej próbuję cofnąć stronę do poprzedniej - na nic. Ciągle byłem zalogowany w razie czego.
Z mojej strony ogromny *FACEPALM* czego wynikiem jest news w pigułce. Poddaję się. W tych dniach mnóstwo mojej pracy idzie po prostu na marne.
Przejdź do forum: