Zobacz temat
 
Urodzinowe niespodzianki... Przedszkolaki
Więc tak. Miałam dziś wolontariat w przedszkolu, a że nie miałam pomysłu na uczczenie 3 urodzin titansgo, postanowiłam zrobić tak:
dzieciakom włączyłam DVD, odc Młodych Tytanów z Larrym. Podobało się Gwiazdka :D
Później zrobiłam konkurs na obrazek, laurkę dla titansgo (pani nie miała nic przeciwko Robin :) ). Dzieci dostały cukierki, a zwycięzcy naklejki ^ ^.

V miejsce
i1079.photobucket.com/albums/w501/KiraLotte/SWScan00296.jpg

Narysowane przez Basię Robin :). Oczywiście dzieciakom pokazałam też Młodych Kleptomanów, a niektórzy ich uwzględnili w swoich pracach Robin :). Zgadnijcie, która to która xD

IV miejsce
i1079.photobucket.com/albums/w501/KiraLotte/SWScan00295.jpg

Jacuś to mój idol. Połowę zajęć nic nie ogarnia, potem musimy mu rysować literki, bo się prawie poryczał, jeszcze kilka razy rysował, dlatego w końcu na kartce w kratkę... I wyczarował coś takiego :>

III miejsce
i1079.photobucket.com/albums/w501/KiraLotte/SWScan00294.jpg

Szymuś rozwalił mnie Larrym Gwiazdka :D. Czy ta mała kulka nie jest zabawna xD?
I jeszcze to pytanie: "Dlaczego ten Silent wygląda jak Goku?" xDD

II miejsce:
i1079.photobucket.com/albums/w501/KiraLotte/SWScan00298.jpg

No cóż, Asi bajka się nie spodobała, ale za to polubiła Kleptomanów xD. A te miny... Zniewalające xD

I miejsce:
i1079.photobucket.com/albums/w501/KiraLotte/SWScan00297.jpg

Marcinek sie postarał Gwiazdka :D. Najlepsza mina Raven!

I tak sobie myślę- kurcze, jak w przedszkolu tak fajnie rysują, to co będzie w gimnazjum? xD. Nie mogę się doczekać nowego pokolenia rysowników xD

Które są wasze ulubione? Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
II i IV. Bestia ma po prostu boskie te uszy xD!! A jak zobaczyłam Sila, to padłam na podłogę xD

Połączony z 19.11.2012 20:27:16:
Pytanko- ten patyk w czarnych włosach to Ar jest? xD
Edytowane przez For dnia 2012-11-19, 20:27

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Powiem szczerze - prace mnie zwaliły z nóg. Dzieci naprawdę bardzo uzdolnione i kreatywne. Wyczuwam w przyszłości wielkich rysowników komiksów Robin :). We wszystkich rysunkach jest coś urzekającego i coś, co dosłownie zwala z nóg. xD Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziesz miała styczność z tymi młodocianymi artystami, to pozdrów ich ode mnie. Robin :)

A sam pomysł na taki konkurs - świetny. Trafiłaś w dziesiątkę (;
tak mi się wydaje xDD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Tak, mina Raven na rysunku I jest zniewalająca. xD Jeju, oni są świetni. ^.^ Niech tylko Silent i Zwinny to zobaczą! =D Boskie to jest. Ręka Gwiazdki na rysunku V. Ale aż mi się łezka w oku kręci jak na to patrzę. Lubię, jak się w rysunek wkłada serce. ^.^ Ja się rysowania od nich będę musiała poduczyć. : D

All hail Trigon
Hahaha ^ ^ zaglebiste rysunki Robin :) aż się miło robi jak patrzy na takie prace Robin :) Ewidentnie obrazek nr 4 jest moim faworytem... jeszcze nigdy aż tak uśmiechniętej Raven nie było, dodatkowo bardzo trafnie została ujęta jej postać ^ ^ A ów Szymon ma bardzo dobre oko jeśli chodzi o postać Silent'a ;]
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Jestem wzruszony. To jest piękne. Sam mam brata (5 lat) który też lubi młodych tytanów i ich chętnie rysuje.
TypowySlade napisał(a):

Jestem wzruszony. To jest piękne. Sam mam brata (5 lat) który też lubi młodych tytanów i ich chętnie rysuje.


Jeśli nie byłoby to dla ciebie problemem - pokazałbyś kiedyś jego rysunki? Robin :)
Przejdź do forum: