Zobacz temat
 
Urodzinowe Opowiadanie nr 2
- Prośba przyjaciela. Dlaczego to właśnie wy przyszliście?- odparła dziewczyna.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
-Mówiłaś coś?
Zapytała zaskoczona dziewczyna siedząca obok StatueMistress, która cicho westchnęła po czym wróciła z powrotem do meritum wcześniejszej wypowiedzi.
-Z tego co widać serwis świętuje swoje trzecie urodziny, a przybyło tak niewiele osób. Ty jednak znalazłaś czas, co znaczy, że to miejsce musi dużo znaczyć dla Ciebie.

-Widzisz... - zaczął blondyn - na poprzednich urodzinach serwisu była FireSong. Może kojarzysz lamparta chodzącego na dwóch nogach, tej wielkości? - odmierzył ręką wysokość przekraczającą jego wzrost - Tym razem znów miała pójść z tego względu, że zna to miejsce najlepiej, ale jak wiadomo koty mają swoje drogi i subtelnie zasugerowała, że nie pójdzie. Za jej, całkiem słuszną sugestią, przybyła StatueMistress, która w sumie powinna pójść rok temu, ale chyba nawet nie brała tego pod uwagę, myślę, że tym razem uznała, że powinna znaleźć się na tej uroczystości. A ja? Zwyczajnie jako jej towarzysz, no i po to, żeby zapoznać się lepiej z osobami znajdującymi się po tej samej stronie barykady.
A skąd Ty jesteś? - zapytał opierając się plecami o ścianę, jednocześnie spoglądając przyjaźnie orzechowymi oczyma w dziewczynę.
Edytowane przez IceTea dnia 2012-11-20, 20:07
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
- Dla mnie znaczy bardzo wiele - kontynuowała Ruda, nie zastanawiając się nawet, czy ktokolwiek jej słucha.- W poprzednim roku jednak pojawiło się więcej osób - w głosie Chloe słychać było gorycz.
Nagle wyprostowała się. Nie było jej w poprzednim roku. Przyszła Isabell - jej lepsza i fajniejsza koleżanka, której zawsze czegoś zazdrościła. Ona przyszła, kiedy była najlepsza zabawa.
- Jak ty się tu znalazłaś? - Ruda zwróciła uwagę na StatueMistress. Spojrzała na nią z zaciekawieniem.

All hail Trigon
W wypowiedzi dziewczyny dało się usłyszeć gorycz, która musiała tkwić gdzieś głęboko w jej duszy. W pewnym sensie gdzieś wewnątrz kobiety także żyła gorycz, którą chowała przed innymi i przed sobą samą.
-Byłam tu od zawsze. Od fundamentów tego miejsca, a nawet wcześniej, wtedy jednak nie byłam tym kim teraz, a teraz nawet nie wiem jak długo pozostanie mi widzieć to co będzie. Ale - StatueMistress spojrzała życzliwie na zmartwioną twarz otoczoną rudymi włosami - pomimo wszystko trzeba wypatrywać dobrej strony.
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
- Masz rację - przytaknęła Chloe.- Należy szukać jak najwięcej pozytywów. Według mnie mimo, że jest nas tak mało, powinniśmy się cieszyć tą uroczystością.- Dziewczyna uśmiechnęła się szeroko do rozmówczyni.
-...zostać wysłany! - Wszyscy zebrani usłyszeli krzyk na środku sali. Pojawił się Ollie. (niewiele osób może go kojarzyć, ale to moja kolejna powalona postać. -.- Nie mam co robić, to się bawię) Spojrzał dziwnie na ludzi (i nie tylko) znajdujących się w pomieszczeniu i...zniknął.
- Ollie! Znowu kogoś tu nasyłają.- Chloe zgarbiła się lekko. Nie podejrzewała jej Autorki o coś takiego. Chłopak pewnie miał zobaczyć, jak idzie bal.
- Ale wracając do cieszenia się...- kontynuowała dziewczyna.
____
Zaczynam sama o sobie pisać. x.x

All hail Trigon
<aż przypomniał mi się ten tekst na temat schizofreników: ci to mają dobrze, bo: ja lubię siebie, siebie lubi mnie, mnie lubię ja. I każdy rozumie się z każdym. Czy jakoś tak to szło ^ ^ Ale motyw dobry zamiast incepcji będzie jacepcja XD (jakkolwiek to nie zabrzmi ^ ^)>

- No cóż, tym można zdziałać o wiele więcej niż zamartwianiem, które niczego nie zmieni. Widzę, że coś Cię jednak trapi... czy to coś czym warto zaprzątać sobie głowę? - StatueMistress łagodnie zwróciła się do dziewczyny.
Edytowane przez IceTea dnia 2012-11-20, 21:33
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Roe wepchała rogalika do ust i poszła po raz setny okrążać stół, aby nie musieć z nikim dłużej rozmawiać. Czuła, że jeśli ktoś tylko do niej podejdzie, przeora mu twarz paznokciami.
Jedną z zebranych tam osób zawiódł instynkt przetrwania- osobnik podszedł do Roe i spróbował nawiązać kontakt.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Finder niestety nie doczekał się odpowiedzi, ponieważ przeszkodził w tym rogalik z pasją wpakowany do ust. Po chwili dziewczyna nagle rozgniewana wróciła do stołu poszukując najwyraźniej czegoś do jedzenia. Zaskoczony chłopak uśmiechnął się tylko kręcąc głową i mruknął pod nosem "chyba jednak nigdy nie zrozumiem dziewczyn", po czym poszedł w stronę StatueMistress zajętej rozmową z jakąś nieco przygnębioną dziewczyną.
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Kira wyszła z sali tylko na momencik, aby odszukać i wstawić laurki na serwis. Gdy jednak wróciła, nie było 3 osób, a było... 6. Do tego Roe chodziła wściekła dookoła stołu z jedzeniem, a Chloe rozmawiała z jakimś chłopakiem i inną dziewczyną.
W końcu postanowiła podejść do Roe.
-Roe, co się dzieje? Wyszłam tylko na moment!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
- Chodzi o to, że w gronie wszystkich postaci, które stworzyła moja Autorka (oo! Jak oficjalnie! xD), ja czuję się najgorsza. (A to dlatego, że szanowna Autorka ma skłonność do tworzenia postaci wyidealizowanych.)
Jednak cieszy mnie coraz bardziej to, że pojawia się tyle osób! Mam okazję wszystkich poznać - odpowiedziała jej Chloe, patrząc kątem oka na chłopaka zbliżającego się do nich.

All hail Trigon
- Mamy podobne myśli, bo i ja w tym roku chciałam poznać osoby o których tyle czytałam (na blogach : ) ). A swoją Autorką się nie przejmuj aż tak, zobaczysz jeszcze Cię przemyśli i odpowiednio dopracuje. Widzisz ja dopiero po półtorej roku jestem taka jaką widzisz teraz.

W drodze do StatueMistress, Finder zobaczył kolejną nową osobę, dziewczynę której krótkie, czerwone włosy kontrastowały z jasną karnacją twarzy. Niestety dla jej bezpieczeństwa skierowała kroki w stronę jego niedawnej rozmówczyni aktualnie pałaszującej z dziką frustracją łakocie. Postanowił nie głowić się zbytnio potencjalnymi kłopotami jakie mogą wyniknąć jeśli obie dziewczyny nie dojdą do porozumienia wskutek złego humoru jednej z nich. Gdy dotarł do swojej mentorki i nieznajomej, uśmiechnął się w ich kierunku i zapytał:
-Jak mija Wam zabawa, drogie panie?
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
- Nic wielkiego, Kiruś. Po prostu Autorka buja się z Kiciusiem, a ja tu dostaję kociokwiku.- westchnęła Roe, siłą woli powstrzymując się od rozdarcia obrusu na strzępy. Kira położyła jej rękę na ramieniu.
- Na pewno wszystko w porządku?- zapytała. Roe pokiwała głową i kwaśno się uśmiechnęła.
- No cóż, nie płaczmy nad rozlanym mlekiem. W końcu to urodziny, nie stypa...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kira pokiwała głową, a potem zerknęła w stronę Chloe i reszty.
-Wiesz co? Koniec dąsania się. -nalała sobie coli i mówiła dalej.-Moja autorka powiedziała, że jak chcę, to mogę zadzwonić po Białego. Albo zaprośmy Tytanów. Ktoś zaprosił Tytanów na urodziny forum? ...Ktoś zaprosił? Nikt? Oh crap. Zadzwonimy i przyjdą. A teraz chodź, i przedstaw mnie znajomym. Chcę się bawić na tej imprezie Robin :).
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: