Zobacz temat
 
Co by było gdyby..
To daje tyle możliwości!!! Nareszcie mogłabym zobaczyć wioskę Smerfów! Chwila, moment...Mogłabym potem stamtąd wyjść i przenieść się do kolejnego świata? Tak? Jeden to stanowczo zbyt mało!

Co by było. gdybyś po przebudzeniu stwierdził/a, że znajdujesz się w domu sąsiadów?
Zastanawiałbym się ile wczoraj wypiłem... I spierdzielał szybko przez okno Robin :O

Co by było gdyby w Twojej piwnicy znajdowała się kolekcja wszystkich filmów, animacji i seriali jakie kiedykolwiek wyszły?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Porządnie bym się zastanowiła nad powiększeniem tej piwnicy o dobre kilka metrów kwadratowych

Co by było, gdyby poniedziałek zawsze był dniem wolnym?
Wtedy nic poza brakiem zakazu handlu nie odróżniałoby go od niedzieli.

Co by było, gdyby w Polsce zalegalizowano powszechny dostęp do broni?
Byłoby bardzo niebezpiecznie


Co by było, gdyby można było płacić jakimikolwiek kamieniami?
Nie można byłoby jechać na wakacje do Zakopanego, bo ludzie całe Tatry by rozebrali (aż mi się Mur Chiński skojarzył).Gwiazdka :D

Co by było, gdybyś trafił/a do świata znanego ci komiksu i stwierdził/a byś, że odgrywasz rolę pobocznego antagonisty?
Poprosiłabym o możliwość zmiany postaci :/ Cóż, pewnie starałabym się wpasować w swoją rolę, ale granie złoczyńcy nigdy nie szło mi za dobrze

Co by było, gdyby przez miesiąc nie byłoby internetu i elektryczności w twoim mieście (/wsi)?
Byłoby i fajnie i nie. Fajnie, bo nie musiałabym iść do pracy (zamknęliby firmę) i mogłabym całymi dniami rysować na kartkach. Z drugiej strony, szło by się zanudzić na śmierć bez mediów.


Co by było, gdyby na świecie był jeden język i jedna waluta?
Cóż, najpewniej łatwiej nam wszystkim by się żyło, komunikacja i te sprawy, ale z drugiej strony zanikła kultura i odmienność narodowa.Nie byłoby krajów jako takich, skoro wszędzie jest tak samo I kraje z euro przestałyby zacierać rączki.

Co by było, gdyby musiał/a się nagle wyprowadzić ze swojego domu i przenieść z całym dobytkiem gdzieś hen daleko za górami, za lasami i siedmioma górami?
Dla mnie bomba. Tylko trzeba by było znaleźć nową pracę.

Co by było, gdyby człowiek (w historii) nigdy nie zaczął rysować?
Pewnie nigdy nie zacząłby pisać, a moja kolekcja artów poszłaby się je-ekhem

Co by było, gdybyśmy nigdy nie mieli styczności ze światłem?
Ja w sumie nie mam i dalej żyję, więc... Byłoby chyba ok xD


Co by było, gdyby Slade był dobry?
to byłby nowym liderem Suicide Squad i został nowym kumplem Batmana.

Co by było gdyby Batman V Superman byłoby dobrym filmem?
Nie byłoby złych recenzji

Co by było, gdyby motyle, których braci zjadł Robin w TTG, postanowiły się na nim zemścić?
Motyle wypowiedziałyby tytanom wojnę, a cała walka wyglądałaby jak attack on titan XD

Co by było gdyby Thanos był bratem Trygona?
Nie umiem sobie nawet wyobrazić poziomu trudności, jakiemu stawialiby wtedy czoła Tytani xD

Co by było, gdyby spaghetti nie istniało?
Żyłabym dalej

Co by było, gdyby ryba nie wyszła z wody?
Powiedziałabym, że ewolucja nie poszłaby do przodu, ale nie do końca wierzę w ewolucję, dlatego tak nie powiem. W takim razie: gdyby nie wyszła z wody, nie zdechłaby Gwiazdka :D

Co by było, gdyby Cyborg nigdy nie miał wypadku?
Byłby zwykłym gościem i nie poznałby Teen Titan/JL

Co by było gdyby Zack Snyder nie wyreżyserował Batman v Superman?
pora odblokować ten korek
Zrobiłby to ktoś inny
XD


Co by było, gdyby ogień był zimny?
Przejdź do forum: