Zobacz temat
 
Co by było gdyby..
Coś niemożliwego, ale zapewne moja pani od matmy by to wykorzystała
Co było by gdybyś spotkała kosmitę ?
Takiego jak Gwiazdkę czy jak Raven? Nic.
Co by było gdybyś zawsze i wszędzie słuchała innych?
Inni przestaliby mnie szanować i zaczęli uważać za osobę, która nie ma własnego zdania.

Co by było, gdyby ogłoszono, że od stycznia rok będzie miał 368 dni, i będą pomijane lata przestępne?
Urodzeni 29 lutego mieliby przechlapane.
Co by było gdybyś miał/a takie moce jak Bestia?
Była bym zielona Bestia ;)
Co by było gdybyś była Tytanem ?
Była bym bohaterką i przeszczęśliwa.
Co by było gdyby w lesie żyły ryby? (tekst mojej mamyXD)
Była by woda Bestia ;)
Co by było gdyby ptaki nie latały ?
By chodziły
Co by było gdybyś zalazła coś, co może spełniać życzenia?
Wypowiedziałabym życzenie
Co by było gdyby ludzie stali się robotami ?
Nie istniala by miłość
Co by było gdyby rodzice Richarda Graysona jeszcze żyli
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Nie było by Robina
Co by było gdyby w nocy twoje łóżko zaczęło chodzić?
Pewnie nawet bym o tym nie wiedziała.

Co by było gdyby okazało się, że Św. Mikołaj, Zając Wielkanocny i inni istnieli na prawdę??
Wiedzielibyśmy jak wyglądają i wszyscy by w nich wierzyli, a święta były by obchodzone dla nich, a nie w wierze katolickiej (chociaż większości zależy na prezentach itp.)
Co by było gdyby ktoś przez ciebie odebrałby sobie życie ?
Zależy czy bym o tym wiedziała czy nie. Raczej bym się czuła nie za fajnie i mam nadzieję, że to nigdy się nie zdarzy.
Co by było gdybyś stała się jak Raven? (jak zareagowali by twoi rodzice)
Bardzo dużo czytam i nie jestem zbyt wylewa jeśli chodzi o emocje, więc jest szansa, że nikt by się nie zorientował.Bestia ;)

Co by było, gdybyś obudziła się w nocy, i zobaczyła w ciemności niewyraźną sylwetkę kogoś obcego siedzącego w Twoim pokoju?
Albo uznałabym że to sen i położyła się lub zapaliła światło (jest na końcu łóżka więc mam blisko)
Co by było gdyby Mario powstał w dzisiejszych czasach (chodzi mi o Mario z 1981 roku) ?
Z pewnością grafika byłaby lepsza, ale z drugiej strony, to nie byłby już ten sam "Mario", którego uwielbiają fani.

Co by było, gdyby Tytani zostali stworzeni 10 lat później (mam na myśl kreskówkę)?
Dzieciaki nie doceniłyby jej doskonałości lub9nie jestem pewna o co dokładnie ci chodzi) mieliby całkowicie zniszczone charaktery lub byliby starsi poważniejsi a co za tym idzie doskonalsi

Co by było gdyby zwierzęta gadały??
można by było dowiedzieć się wielu rzeczy,a i ci którzy źle traktują zwierzęta mogliby dostać od nich niezły ochrzan
Co by było gdybyś umiał/a latać?
Zaraz zostałbyś/zostałabyś umieszczony/a w jakimś ośrodku badawczym w celu przebadania Twoich niezwykłych zdolności.

Co by było, gdyby postęp techniczny całkowicie się zatrzymał?
Przejdź do forum: