Zobacz temat
 
Co by było gdyby..
Zależy, w jakiej odległości by się znajdowała. Gdyby to nie była bliska odległość, a przypuśćmy - lata świetlne, możliwe, że NASA zdążyłaby do tego czasu z jakąś misją zmiany kursu tej asteroidy (a to czasu wymaga, trzeba wszystko dokładnie zaprogramować), np. przez wystrzelenie w jej kierunku jakiegoś ogromnego obiektu, który by ją zepchnął na inny "tor".
Byłaby też mała szansa, że Jowisz odciągnąłby tę asteroidę, ale to też zależy, czy znalazłaby się akurat wystarczająco blisko tej planety.
No, a jeśli okazałoby się, że asteroida jest zbyt blisko, by już cokolwiek obmyślić - odpowiedź jest oczywista.


Co by było, gdyby dalej istniał tylko jeden kontynent?
Na świecie nie byłoby rasistów, bo ludzie siłą rzeczy musieliby być bardziej tolerancyjni...
Co by było gdyby superbohaterowie z komiksów istnieli na prawdę??
Świat stałby się jeszcze mniej stabilnym i bezpiecznym miejscem, gdyż razem z bohaterami pojawiliby się też ich wrogowie, przeważnie dążący do jednego celu - władzy absolutnej.

Co by było, gdyby w elektrowniach na terenie całego kraju nastąpiły awarie uniemożliwiające dostawy energii elektrycznej na okres 1 tygodnia?
Ludzie wróciliby do epoki kiedy w ogóle nie wiedzieli co to prąd.
Co by było gdyby twój zwierzak zaczął mówić ludzKim głosem?
Wigilia

Co by było, gdyby dzieci zrobiły ci psikusa podczas twojego snu?
To byłby tylko mój sen
Co by było gdyby twoje skarpetki zaczęły same chodzić?
Chyba zamknęłabym się w psyhiatryku , bo pomyślałabym, że mam zwidy Booya!

Co by było gdyby: świat przypominałby te z książek fantazy?
Bałabym się, że gdy wyjdę na dwór to zamiast ptaka na kurtkę nakupcia mi latająca krowa.

Co by było, gdyby TitansGo.pl przestało istnieć?
http://teentitans...e.blog.pl/

Miłość dwóch tak różnych osób...
Chwila, czy taki związek ma w ogóle rację bytu?
Przekonajmy się o tym.
Świat stałby się smutniejszy bez czegoś co rozśmiesza Cię za każdym razem kiedy oglądasz.

Co by było, gdyby bohaterowie przegrali, a nami władaliby szaleńcy (jak np. Joker) ?
Źle by było.
Co by było gdybyś mogła spotkać jakąś zmarłą osobę?
Było by super (może przez to że interesują mnie rzeczy typu życie poza grobowe)

Co by było, gdyby nie było TitansGo ?
To było by straszne, jeśli chodzi Ci o ten serwis. A jeśli o ten serial to nie za fajnie.
Co by było gdybyś osobiście spotkała Yeti?
Zapewne moje zainteresowanie prawie wszystkim sprawiłoby że chciałabym dowiedzieć się o nim jak najwięcej Bestia ;)

Co by było gdybyś spotkała kogoś z serialu Młodzi Tytani ?
Byłoby cudownie i wg Robin :)

Co by było gdyby światem rządziły koty??
Strach się bać Bestia ;)
A psy?
Swiat stałby się jedną, wielką toaletą...

Co by było gdyby ludzie cofnęliby się do rozwoju Neandertalczyka??
Wole nie myśleć 8P
A świnki morskie ?
Też źle Bestia ;)

Co by było gdyby ludzie cofnęliby się do rozwoju Neandertalczyka??
Nikt znas by się tam nie odnalazł

Co by było gdyby nie było internetu ?
Eeee... Ja kiedyś miałam świnkę morską i wolę nie myśleć co by się działo. Świat to byłby jeden, wielki śmietnik.
Co by było gdybyś została geniuszem matematycznym?
Przejdź do forum: