Zobacz temat
Czy adres w stylu "blog.titansgo.pl/blog/nazwa", zniechęca Cię do założenia u nas swojego bloga?
Nie Nie 100%[5 głosów]
Tak Tak 0%[0 głosów]
Nie założę bloga z innego powodu (opisz w poście) Nie założę bloga z innego powodu (opisz w poście) 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 5
 
System blogowy
Ponieważ znany serwis blogowy ostatnio mocno niedomaga (tak trochę delikatniej ująłem sprawę), na serwisie tworzony jest właśnie system blogów oparty o Wordpressa, czyli ten sam, który będzie dostępny na nadmienionym serwisie.

Dlaczego moim zdaniem warto będzie założyć bloga u nas:
- zawsze możecie liczyć na moją indywidualną pomoc,
- blogów u nas będzie z pewnością nie wiele, więc serwer nie będzie przeciążony tak jak na większych serwisach,
- nigdy nie doświadczycie u nas nieprzyjemnego zjawiska jakim są reklamy wciskane na siłę gdzie tylko popadnie,
- pewnie wiele powodów jeszcze się znajdzie.

Jednak jest też jeden ważny problem, o którym wspomnę, żeby nie było nieporozumień. Sprawa dotyczy adresów blogów. Obecnie pracuję nad tym, żeby były one możliwie optymalne, ale najprawdopodobniej będą niestety wyglądać następująco: blog.titansgo.pl/blog/nazwa-bloga.

I tu właśnie moje pytanie: Na ile robi Wam to różnicę?

Proszę o bogate i sensowne wypowiedzi.

Połączony z 27.08.2012 18:38:07:
Dostałem odpowiedź od usługodawcy - niestety opcja nie będzie dostępna, ALE na Waszą prośbę będę zakładał Wam przekierowania, czyli będziecie mogli podawać adresy swoich blogów w linkach itp w stylu nazwa.titansgo.pl, lub nazwa.blog.titansgo.pl.
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-27, 18:38
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie sądzę, żeby to robiło za dużą różnicę, jak ktoś będzie chciał odwiedzić bloga i lubi go czytać, to i tak się poświęci Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Zgadzam się z Kirą. Najważniejsze, żeby jako tako dało się operować grafiką i na publikację rozdziału nie trzeba będzie czekać, aż się system "zlituje" (jak to jest z Legendowcem, na którym przez problemy onetu od marca nie ma rozdziału x.x).

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie będzie trzeba czekać, a jeśli chodzi o grafikę, to jest masa skórek gotowych, w których można dopasowywać elementy według uznania, a jak ktoś sobie nie będzie radził, odezwie się do mnie i będzie miał zrobione Robin :).

Sami będziecie proponować, jakie wtyczki chcecie mieć dostępne i jakie skórki.

Połączony z 27.08.2012 23:16:31:
System blogów już działa, choć jeszcze będzie dopracowywany.

Już śmiało mogę powiedzieć, że jest bardzo fajny i można w nim zrobić sporo ciekawych rzeczy. Z adresami nie jest tak źle jak myślałem, bo adres ma wzór: blog.titansgo.pl/nazwa.

Na starcie dostajecie typowego bloga z testową stroną i wiadomością. Macie 50mb na swoje pliki i grafikę, czyli więcej niż np na onecie Robin :).
Postanowiłem olać kwestię punktów, żeby każdy mógł za darmo przenieść swojego bloga i się nim cieszyć bez problemów.

Jeśli będzie Wam brakować dostępnych skórek możecie mi podsyłać własne propozycje, które dla Was zainstaluję. Myślę, że nigdzie Wam tak nie dogodzą w kwestii blogów.

Także kto chętny zapraszam do zakładania bloga: http://blog.titan...

Połączony z 28.08.2012 03:50:11:
Jeśli kogoś interesuje, jak będą wyglądać blogi na serwisie, możecie już zobaczyć pierwszy przykład, czyli blog For - shadows:

http://blog.titan...l/shadows/

Myślę, że chyba mówi sam za siebie Robin :).
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-28, 03:50
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dziękuję, Silent, ale zapomniałeś o prologu, który w mojej szerokiej liście się już nie wyświetla, bo jest już dość dużo wpisów Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Już poprawiłaś, więc chyba problemu nie ma nie? Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: