Zobacz temat
 
Teen Titans Movie i inne produkcje
Nie wiem czy słyszeliście, ale w 2007 roku w planach był aktorski film o Młodych Tytanach, który miał być oparty na serii komiksowej The New Teen Titans. Scenariuszem zajmował się wówczas Mark Verheiden.

Niestety projekt został zawieszony z różnych względów. Główny powód? Powstające filmy Nolana. Co ciekawe, taki sam los spotkał również inne produkcje, które były związane z Tytanami. Mowa o animacji Judas Contract, serialu aktorskim o Robinie The Graysons, serii animowanej o Nightwingu oraz serialu aktorskim o Raven.

Podobno za wszystkim stoi ciągle to samo, wąskie grono osób i mimo różnych prób, od 2006 roku nie udało się zrealizować żadnej nowej produkcji z Tytanami w rolach głównych. Wszystkie projekty idzie zliczyć na palcach jednej ręki i warto dodać, że nad każdym rozpoczęły się bardziej lub mniej intensywne prace, które trzeba było po jakimś czasie wstrzymać.

Dlaczego Wam o tym wspominam? Otóż natrafiłem niedawno na amerykańskie forum na którym fani prowadzili rozmowy odnośnie przyszłości Tytanów. Niektórzy z nich w dyskusji sugerowali, że po zakończeniu batmanowskiej trylogii być może nadejdzie złoty okres dla Młodych Tytanów.

Światełko nadziej rzuciła niedawno miniseria NEW teen titans. Ni stąd ni zowąd wychodzi na jaw, że Tytani dołączają do ramówki na Cartoon Network, a po kilku miesiącach szefostwo ogłasza także serial animowany Teen Titans Go! (26 odcinków) który będzie miał premierę na początku 2013 roku.

Nie twierdzę, że to oznacza zaraz i już, że powstanie kolejna produkcja, ale może w ciągu kilku najbliższych lat doczekamy się wreszcie czegoś nowego? Chociażby reaktywacji jednego z anulowanych projektów? Uważam, że są na to dobre szanse jeśli tylko za nową serią pójdą dobre wyniki oglądalności.

Myślę, że to doskonała okazja żeby poruszyć cały temat również tutaj, szczególnie, że jesteśmy w Polsce największą stroną o Tytanach. Wielką szkodą byłoby olać i ziewnąć na całą sprawę. Więc... co o tym wszystkim myślicie?
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-08-18, 20:46
Szkoda że tyle projektów poszło sobie do lasu, czy w błoto, jak kto woli. Ja osobiście tylko czekam, aż coś pojawi się na polskim CN, i na pewno, będę wiernie oglądać wszystkie nowe odcinki. Innych również zachęcam, bo jak mawiają - "W kupie siła!"
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Niestety, ale NEW teen titans i Teen Titans Go! póki co w polskim CN się nie pojawią, tylko w CN US (amerykańskim). Ja stawiam, że polskiej premiery doczekamy się dopiero gdzieś w połowie 2013 albo w 2014 roku.
Ech... No niestety. Poczekamy sobie. Ale tyle wyczekaliśmy, to ten rok* jeszcze wytrzymamy, co nie???
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Pamiętacie ile czekaliśmy na YJ? Myśleliśmy, że ze dwa lata poczekamy, albo się w ogóle nie doczekamy, a minął niecały rok i leci już u nas. Nie bądźcie niecierpliwi, bo to psuje niepotrzebnie humor tylko.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Już mam na to wprawę...

POLSKIEJ PREMIERY SPODZIEWAJCIE SIĘ MNIEJ WIĘCEJ ROK PÓŹNIEJ!!
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Silent napisał(a):

Pamiętacie ile czekaliśmy na YJ? Myśleliśmy, że ze dwa lata poczekamy, albo się w ogóle nie doczekamy, a minął niecały rok i leci już u nas. Nie bądźcie niecierpliwi, bo to psuje niepotrzebnie humor tylko.


Dokładnie to minęło półtora roku Bestia :P ale cierpliwości mi nie zabraknie. Pamiętajcie o tym, że i tak będzie angielska wersja do oglądania, a z tego co się zapowiada nie będzie raczej wymagana idealna znajomość angielskiego aby cokolwiek zrozumieć Bestia ;)
Ja i tak odpadam, angielski ma u mnie 0% znajomości. (W szkole uczę się Niemieckiego.)
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Współczuję Bestia :P wolałbym się chyba ruskiego uczyć. W sumie też się w szkole uczyłem niemieckiego, ale że trochę podłapałem z telewizji to nawet nie specjalnie zwracałem na to uwagę. Angielskiego się nauczyłem oglądając jako dziecko CN angielski, jak polskiego jeszcze nie było przez ładne parę lat.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czytałem na którymś z mniejszych forum o kreskówkach, że a propos nowych serii w DC Nation być może znajdzie się kilka tłumaczów chętnych na Teen Titans Go.
To werbuj ich do nas Bestia :P. Widzisz takie osoby, to pisz im od razu o serwisie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Problem polega właśnie na tym, że kiedy piszę ogólnie jak np. "jedno z mniejszych forum o kreskówkach" to przede wszystkim dlatego, że nie pamiętam konkretów, w tym przypadku adresu internetowego Bestia :P

Nie, tak na serio to chyba znów trafię na ich stronę jak dobrze poszukam, ale kurczę, muszę się w końcu nauczyć zapisywać linki. Cyborg -_-

Połączony z 11.11.2013 16:33:35:
Jest pewna konkretna szansa i to dosyć pewna, chociaż nie dotyczy może bezpośrednio Tytanów.

W sequelu Man of Steel - Batman vs Superman ma pojawić się Nightwing. Jego relacje z Batmanem byłyby oziębłe gdyż dwójka nie rozmawiała ze sobą od lat. Zgrabnie nachodzi to z wątkiem komiksowym w którym właśnie Robin i Batman mieli dosyć ostrą dyskusję, która właśnie doprowadziła do wyizolowania się Dick'a i powstania postaci Nightwinga.
Mamy już kilku kandydatów na rolę Nightwinga i choć wieść nadal nie została potwierdzona to ma swoje silne źródła.

Może to być doskonała okazja do większego projektu. W 2015 roku ma powstać film o Justice League w którym zobaczymy Cyborga, a w dalszej przyszłości może nawet wrócimy do produkcji aktorskiej o Teen Titans.
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-11-11, 16:33
Ja tam czekam cierpliwi na filmy a młodych tytanach Robin :) i mam nadzieje że się ich doczekam Raven :-/
Kto wg. was mógłby grać tytanów? Według mnie to powinni być:
Starfire - Ariadna Grande
Raven - Chloe Moretze
Myślę, że nada się reaktywacja tematu w świetle ostatnich wydarzeń i nie mowa tylko o problemach z serialem Titans/Blackbirds ale także o zapowiedzianym powstaniu filmu animowanego Justice League vs Titans z którego osobiście bardzo się cieszę.
Mam tylko nadzieję, że twórcy postawią na klasyczny skład, a na to w sumie są całkiem spore szanse.

Kolejna kwestia to występ Cyborga w kinowych filmach. Ma pojawić się w końcówce Batman v Superman oraz innych produkcjach, aby zadebiutować w 2018 roku w solowym filmie.
Nie jestem pewna czy piszę w dobrym miejscu,ale jak coś ktoś zwróci uwagę .

W 2016 lub 2017r ma powstać film ,,Teen Titans War" na youtube można znaleźć zwiastuny.
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Przeniosłem twój post do tego tematu. Jeśli chodzi o twoje pytanie - film który masz na myśli to fanowska produkcja. W trailerze widać głównie zlepki scen z różnych filmów z dodatkiem scen własnych.
Niestety jak to bywa, efekt końcowy nie będzie wysoki i pozostawi wiele do życzenia. Władze DC nie mają z tym nic wspólnego, na początku dano tylko ich intro.

Jeśli chodzi o oficjalne produkcje (czyli te na dobrym poziomie) od DC związane z Tytanami:

- Animacja Justice League vs Titans, której premiera odbędzie się w 2016 roku. Z dużą dozą prawdopodobieństwa inspirację będzie czerpać ze starego uniwersum.
- Solowy film aktorski Cyborg (2018 rok) który będzie osadzony w tym samym uniwersum co Batman v Superman, The Man of Steel, Suicide Squad i inne.
- Dla zainteresowanych Suicide Squad (głównym antagonistą ma być Deathstroke czyli nasz Slade) oraz Batman v Superman (pojawić ma się m.in. Nightwing)
Dzięki Zwinny
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
U mnie też słabo z angielskim, od zawsze uczony po niemiecku...
Polecam Mode Walus - Salon Sukni Ślubnych Katowice
Przejdź do forum: