Zobacz temat
 
TITANimals
Faktycznie dziwne będę sprawdzał dzisiaj co jest grane.

Połączony z 15.08.2012 15:44:54:
Komuś jeszcze się coś takiego dzieje? Jeśli tak to jak często i z jakiej przeglądarki.
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-15, 15:44
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Znów to samo ;/ Kruk powinien mieć 7 ataku i 11 w obronie, a ma 11 w ataku i 9 w obronie. Z Firefoxa korzystałem jak coś.
Ok już to poprawiłem Robin :) zapomniałem dodać różnic dla typów stworka.

Połączony z 15.08.2012 16:21:15:
Trochę system walk jest do dopracowania bo momentami dość dziwnie to wygląda. Przed chwilą miałem max zdrowia i walczyłem z molem o 3 poziomy niższym od mojego - walkę przegrałem Bestia Bestia :P. Po kilku minutach jednak atakowałem mola na tym samym poziomie co ja i walkę wygrałem. Dodam, że tym razem została mi połowa zdrowia. Nie ma to sensu więc, no chyba, że pierwszy mol miał wysokie szczęście Bestia Bestia :P


Tak to będę musiał poprawić, bo za duża rozbieżność w atakach jest. Dzisiaj zaprojektuję nowe funkcje, dzięki temu będzie trochę łatwiej przewidzieć z kim się wygra, a z kim nie i nie będzie zbyt krótkich walk.

Połączony z 15.08.2012 16:43:49:
Mała lista zaplanowanych zmian na najbliższe dni:
- dodać możliwość tworzenia karmy i mikstur w wybranej ilości (teraz tylko po jednej sztuce na raz się da),
- dopracować ilość zadawanych obrażeń,
- dodać nowe rodzaje stworzeń,
- dopracować ilość otrzymywanego doświadczenia,
- dopracować losowanie wrogów (przycisk losuj ponownie),
- zmienić zakończenie walki (zamiast wyświetlać przycisk Opuść walkę, strona będzie się przeładowywać po kilku sekundach).

Jakieś propozycje?
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-15, 16:43
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
U mnie na razie żadnych błędów nie było, gra jest świetna, i na pewno często będę przesiadywała tu z moim stworkiem Bestia :P
:*
Od teraz można przy pomocy alembiku tworzyć remedium. Zaraz dodam obsługę "masowej" produkcji.

Połączony z 15.08.2012 17:54:28:
Update:

Mała lista zaplanowanych zmian na najbliższe dni:
- dodać możliwość tworzenia karmy i mikstur w wybranej ilości (teraz tylko po jednej sztuce na raz się da)(ZROBIONE!),
- dopracować ilość zadawanych obrażeń,
- dodać nowe rodzaje stworzeń,
- dopracować ilość otrzymywanego doświadczenia,
- dopracować losowanie wrogów (przycisk losuj ponownie)(ZROBIONE),
- zmienić zakończenie walki (zamiast wyświetlać przycisk Opuść walkę, strona będzie się przeładowywać po kilku sekundach).
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-16, 04:04
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
W grze właśnie pojawił się nowy stworek - żaboskłonek bagnisty. Można na niego trafić w walce lub kupując jajko. Są także dostępne wyjątkowe wersje które można spotkać rzadziej. Ja swoje jajo już kupiłem i liczę, że na niego trafię Gwiazdka :D
Szansa na trafienie żaboskłonka jest taka sama jak szansa na mola.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zaczyna mnie ciekawić ta gra... Szkoda tylko że nie mogę w nią grać... Na rzadkie okazy nie mam co liczyć... Mam strasznego pecha.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Czemu nie możesz grać? Rzadki okaz może się trafić za pierwszym razem, na tym polega losowanie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Bo obecnie jestem rzadko na portalu...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Bestia ;) to nic, zawsze można nadrobić jak się wróci.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Jasne... I tak jestem w tyle... Bo nie wiem co się tutaj dzieje...
Jeśli chodzi o grę, to jakoś się połapię.

Połączony z 17.08.2012 03:19:21:
W grze brakuje mi o informowaniu, że zwierzę zdobyło kolejny poziom... Takie rzeczy są w każdej grze.
Edytowane przez kimiko dnia 2012-08-17, 03:19
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Jak będę pracował nad walką dodam coś takiego.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
I... Może wymagam zbyt wiele... Ale przydałoby się jakaś linijka, żeby było wiadomo jak daleko jeszcze do kolejnego poziomu... Albo coś na zasadzie:

1523/1954 do 9 poziomu
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Pomyśleliśmy już o tym. Jak Silent weźmie się za inne poprawki to przy okazji to też zrobi.

No i skoro już tu jestem przyda się bardziej "posegregować" karmy. Mój zwierzak miał połowę ramki, a używając małej karmy ramka zrobiła się do pełna Bestia :P Więc trochę za duży efekt jest w stosunku do średniej i dużej paczki jedzenia.
Zwinny napisał(a):

Pomyśleliśmy już o tym. Jak Silent weźmie się za inne poprawki to przy okazji to też zrobi.

No i skoro już tu jestem przyda się bardziej "posegregować" karmy. Mój zwierzak miał połowę ramki, a używając małej karmy ramka zrobiła się do pełna Bestia :P Więc trochę za duży efekt jest w stosunku do średniej i dużej paczki jedzenia.


Mnie właśnie działa prawidłowo. Jak ramka była wypełniona do połowy, to po użyciu małej karmy sytość niewiele wzrosła.
Takie gry najczęściej nawalają...
Ale i tak mi się podoba...
Misja na teraz: Dogonić czołówkę xD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Misja na teraz... doprowadzić Dziubasa do zgonu : P
:*
Przez noc mol mi zgłodniał ponownie i użyłem małej karmy. Teraz jest już ok.

@Kimiko zaczynasz zagrażać mojej pozycji w rankingu. Muszę się do roboty wziąć przez ciebie Bestia :P
Haha Zwinny... to bierz się do roboty... bo Kimiko przegoni was wszystkich, już nie daleko ma Gwiazdka :D
:*
Przejdź do forum: