Zobacz temat
 
TITANimals
No to od początku tak trzeba, bo wypowiedź była bardzo ogólna ;P Odpowiedź zostawiam Silentowi.
Przecież wszystkiego Wam nie powiem, nie byłoby w tym żadnej niespodzianki Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ale my tak się tym jaramy, i dlatego tak cię męczymy Bestia :P
:*
Cieszę się, ale muszę mieć parę niespodzianek w zanadrzu. Bestia ;)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wcale nie! Ja zaraz wszystko z ciebie wyduszę!! *Wyjmuje Katanę, którą zwykle chowa pod łóżkiem*
:*
Poczekaj do jutra to pewnie sama się dowiesz Bestia :P
Właśnie jeśli chodzi o jutro, to chyba trochę się pospieszyłem. Nie wiem czy dam radę do jutra, bo dodałem kilka dodatkowych funkcji, a nie ruszyłem jeszcze systemu walk. Także jeśli jutro nie zdążę, to we wtorek już na 100%.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Spoko Silent... wiesz że my cierpliwie zaczekamy XD Ale i tak podziwiam cię, że tyle czasu poświęcasz na tę grę Bestia :P
:*
Ty chyba nie wiesz, jak trudno jest wykopać go sprzed ekranu, kiedy jest w szale pracy. Zajęło mi to ponad 4 godziny, a i tak poszedł coś tam rozrysowywać czy coś xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P Ale w zamian za to macie całkiem niezłą grę z oryginalnymi ilustracjami zrobioną w 5 dni, przez jedną osobę Robin :). Myślę, że to całkiem niezłe osiągnięcie. A zresztą to dopiero początek, bo jak gra wyjdzie, planuję prawie codziennie coś w niej dodawać nowego, przynajmniej przez pierwsze kilka tygodni. Gwiazdka :D
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oj silent, napracujesz się Bestia :P Podziwiam cię ja to bym szału dostała już dawno... ale jeśli chodzi o pisanie w ostatnim czasie to mnie też nie da się oderwać od kompa... Rilla już to wie... Ale wracając do tematu, nie mogę doczekać się tej gry... Na pewno będzie warta tego zamieszania... powodzenia w dalszej pracy Silent Bestia :P
:*
Dzięki Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał(a):

Bestia :P Ale w zamian za to macie całkiem niezłą grę z oryginalnymi ilustracjami zrobioną w 5 dni, przez jedną osobę Robin :). Myślę, że to całkiem niezłe osiągnięcie. A zresztą to dopiero początek, bo jak gra wyjdzie, planuję prawie codziennie coś w niej dodawać nowego, przynajmniej przez pierwsze kilka tygodni. Gwiazdka :D



Dobra, dobra, ale pamiętaj, że ja zawsze patrzę na dwa fronty i stwierdzam, że za te kilka tygodni, jeśli będziesz tak wprost maniakalnie pracował, to z Ciebie zostanie skorupka.

PS. Hymn o Tobie i moich mentorach się powoli układa Gwiazdka :D I jak tylko będziesz na gg to pisz, bo myłam 2 dni temu podłogę i mam mały pomysł (nic o biedronkach, zebrze, Beduinach i tym podobnych xD)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
HAHA XD No mam nadzieję For, kto jeszcze jest ciekaw, co siedzi w jej główce? Gwiazdka :D
A pro po skorupki, to muszę się zgodzić, Silent a może herbatki lub kawki ci zrobić... przynajmniej MOŻE na moment się od pracy oderwiesz, i ani mi się waż przy mojej kawce harować !! XD
:*
Mały update: wyprawy będą trwały 30 minut.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
O, to wcale nie tak długo, mi pasi Bestia :P No to jak Silent... chcesz tą kawę czy nie?!
:*
Podziękuję, póki co sączę herbatę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ha! Teraz ja mogę Was posądzić o offtop! Muahahahaha xD!

Nie, żebym sama teraz też offtopowała, ale to tak na marginesie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD Aleeee Silent... moja kawa jest lepsza... taka wyjątkowa, robiona z sercem XD Nio dobrze dobrze For... koniec offtopu... bo nas zaraz pozabijasz Oo
:*
Aż tak drastycznych kroków nie podejmę, z resztą- mam dobry humor.

Skoro mi nic nikt nie chce powiedzieć, to spróbuję inaczej- czy będzie chociaż jeden zwierzak wymyślony przeze mnie?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: