Zobacz temat
 
TITANimals
Właśnie ostatnio znalazłam bursztyn, może jest jakimś składnikiem? Nie wiem...
:*
Bursztyn do Alembika można użyć by zrobic miksturę.
Na której wyprawie go znalazłaś?

Pkt. mogą być za aktywność na portalu : ) (Wiem, to mnie odrazy 'wyklucza' ale co mi tam ^ ^)

PS. Te wyjątkowe co i rusz się trafiają do walki(czasem 3 pod rząd) :/ Tylko wyjątkowy mol jest dość rzadko.
Znalazłam go chyba w jaskiniach. Nie pamiętam dokładnie.
:*
Sellesa napisał(a):
Pkt. mogą być za aktywność na portalu : ) (Wiem, to mnie odrazy 'wyklucza' ale co mi tam ^ ^)


Nie mogą, bo się syf zrobi jak każdy zacznie pisać, żeby nabić sobie punkty. Trzeba coś innego wymyślić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Może po prostu za częste logowanie się, zamiast pisania w różnych tematach?
:*
Coś mi się wydaje, że zostanę przy opcji wręczania punktów np raz na tydzień.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
W sumie, dobry pomysł.
:*
Ja miałam na myśli aktywność czyli bycie online Cyborg -_- Nie za nabijanie postów(To by było idiotyczne)... a możesz zrobić też jakieś zadania itp. by zdobyć dodatkowe pkt.

MAM... za dobrą opiekę nad posiadanymi stworkami Robin :)
XD, czyli ktoś kto jeszcze ich nie ma nigdy by ich nie mógł kupić Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To ja bym tych dodatkowych nie dostała nigdy, bo nie mogę się opiekować, nie mając miksturek i karmy Bestia :P xD
:*
Dałoby radę dodać do podglądy zwierzaków jakaś ikonkę że są na wyprawie?

I czy jest możliwość zrobienia by przy walkach aby okienko się zmieniało a nie cała strona odświeżała?

PS. Horror... zwierzaki znalazły mi już dwie kuchenki, moze jakaś blokada gdy ma się już jedną?

-----------

To dzienne/tygodniowe pkt + pkt za opiekę? Albo za dobrą opiekę większa szansa na wyjątkowe? Albo coś z tym stylu...
Edytowane przez Maeve dnia 2013-04-25, 22:31
przecież się nie odświeża - nie rozumiem
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dbają o Ciebie i chcą, aby Ci nie zabrakło XDD
:*
Odświeża mi się za każdym razem cała strona, czy to przy kliknięciu na "przedmiot" czy "walcz" czy "wyprawa". trochę mnie już irytuje to ciągłe zjeżdżanie by dostać się do walki czy innych elementów(ale najbardziej walka). Zmniejszanie str nie pomaga bo za małe litery potem. : (
No tego nie będę już przerabiał, za dużo pracy, może kiedyś się skuszę na jakiś update, ale to przy okazji większej przebudowy raczej.

Połączony z 25.04.2013 22:37:37:
Mogę najwyżej zmienić, żeby po przejściu samo zjeżdżało do okienka z przyciskami.
Edytowane przez Silent dnia 2013-04-25, 22:37
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A da się jakoś przyśpieszyć walkę? Bo to klikanie ze 100 razy jest ciut irytujące...

A da się Zawsze do linijki "TITANimals - Informacje o zwierzaku:..." ??
Edytowane przez Maeve dnia 2013-04-26, 13:38
@Sellesa mówiąc szczerze to niestety Silent ma całe ręce pełne roboty. Jak nie w pracy to na uczelni i wątpię żeby się cokolwiek na najbliższy czas miało zmienić.
Jeszcze w dodatku tyle żądasz Bestia :P. Jak Silent znajdzie trochę wolnego czasu, na pewno spróbuje, ale na razie ma ciut ważniejsze sprawy na głowie, niż gra.
:*
Ja nie poganiam - _ - Jestem tylko ciekawa kiedy będzie można znów kupować jajka Cyborg :( Marzy mi się biały kruk (fioletowy Jedwabek i inne wyjątkowe, niebyt mi się podobają)

Połączony z 27.04.2013 10:03:47:
A właśnie mam jeszcze aby pytanie: da się podnieść szczęście powyżej 10? Jest jakiś maksymalny próg?
Edytowane przez Maeve dnia 2013-04-27, 10:03
10 to maks. A część z tych rzeczy spróbuję niedługo zrobić.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: