Zobacz temat
 
TITANimals
Nie wiem dlaczego, ale przy drugim zwierzaku nie pokazuje mi ile pkt. życia stracił mój stworek, a przeciwnik, ani ile pkt. doświadczenia otrzymałam. Wygląda to mniej więcej tak; "Runda X Barcelonek:" I nic więcej. Why?

I od czasu do czasu: Przeciwnik przyjął pozycję obronną.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Odśwież stronę. Czasami po zakończeniu walki skrypt nie załapuje, że się skończyła i trzeba odświeżyć stronę.

Połączony z 05.02.2013 14:20:56:
Po długiej przerwie na serwisie wróciła gra Titanimals, jednak chwilowo nie będzie można dostać nowych jajek, ponieważ od teraz gra będzie darmowa i muszę napisać od nowa sklep z przedmiotami.

Proponuję też wprowadzić sztuczną walutę, którą będzie można zdobywać w grze, za którą będzie można robić zakupy w sklepie.

Dla osób które będą dopiero zaczynać grę, będzie starter pack, z jednym jajkiem, miksturkami i jedzeniem, który będzie można kupić tylko raz.
Edytowane przez Silent dnia 2013-02-05, 14:20
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Można newsa skrobnąć o reaktywacji Titanimals, bo zdaje się, że nikt nie zauważył.
Możesz napisać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A ja nadal nie kapuję które to zwykłe a które rzadkie O_o
No zwykłe to zwykłe xd. Rzadkie do takie różniące się, np. Biały kruk...
:*
Ten Biały Kruk to chyba tylko Legenda, bo jak na razie to nikt go jeszcze nie spotkał oprócz twórcy xP

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bo twórca być oszust! XD
:*
Uważaj na słowa, bo twórca przyjdzie i cię zje! A ja mu pomogę (za ten "sweetaśny" głosik Bestia :P) !

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mwahaha XD. Twórca mnie lubi i nie zasadzi mi kopa w tyłek ^ ^". Znaczy... tak sądzę xD
:*
Ja widziałam i białego kruka i fioletowego jedwabka, ale te to najrzadsze a które to rzadkie?

PS.Mam nawet foty obu na stadiom 2 (zapisałam sobie)
Nie wiem za bardzo, widziałam je, ale sama nigdy na takiego nie trafiłam.
:*
Nikt nie ma takowych, a sklepu już nie ma Cyborg :(

KIEDY BĘDZIE?
Też przydałby mi się sklep!! Skończyły mi się zapasy, a zanim zbiorę z wędrówek składniki na parę miksturek regenerujących punkty życia, umrę już ze starości.
:*
Forsaken napisał(a):

Ten Biały Kruk to chyba tylko Legenda, bo jak na razie to nikt go jeszcze nie spotkał oprócz twórcy xP


Nie żadna legenda, ciężko go trafić, za to jak się często walczy to łatwiej.

Sklep wróci jak wymyślę, jak punkty naliczać, żeby było sprawiedliwie, skoro teraz wszystko będzie gratis.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Już nie mogę się doczekać, bo naprawdę umrę ze starości, zanim zrobię choć jendą miksturę ze składników pozbieranych na wyprawach.
:*
Jak się nie możesz doczekać, to pomyśl jak mam to zorganizować, bo mi brak pomysłu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Już myślę, myślę...
:*
Ja mam po dziurki w nosie składników z wypraw ^ ^
ponad 100 każdego z tych zwykłych. A bursztyn to co to jest? I gdzie można trafić? do czego ta cała mikstura (czy jak jej tam) szczęścia?
Zwiększa szczęście stworka - co daje więcej przedmiotów na wyprawach.

Połączony z 25.04.2013 19:56:35:
Co do bursztynu, to teraz nie pamiętam.
Edytowane przez Silent dnia 2013-04-25, 19:56
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: