Zobacz temat
 
TITANimals
To zrobię to inaczej i zrobię losowanie słabszych osobno.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
czyli będzie można z każdym lvl-em walczyć czy znów konkretny przedział ? jak przedział to taki jak jest czy większy, odkąd jakiego do jakiego lvl-u?


a i jeszcze jedno kiedy można się spodziewać jakiś zamian?




PS.nie zamęczam cię tymi pytaniami?
Przedziału nie ma sensu zwiększać. Jeszcze przemyślę jak to będzie wyglądać. Pracuję zawsze w nocy, więc zmiany będą dopiero jutro.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
a zmienisz przydział doś. w zależności od lvl-u przeciwnika?
Tak, cały system doświadczenia i poziomów będzie dzisiaj poprawiany. Jak zdążę, to poprawię też walki i losowania.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
trzymam kciuki : )


będzie kiedyś może zwierzak - zielony pies? (był taki w serialu)
Edytowane przez Maeve dnia 2012-08-24, 19:54
Się zobaczy, o nim myśleliśmy, ale jest dość długa lista stworków i Silent wprowadza najpierw te najciekawsze. Już niedługo jakieś 2-3 typy stworków powinny dojść.
mam wiele pomysłów więc zbiorę je i dopiero dam Gwiazdka :D (pisanie może mi zająć parę dni)
Ja bym chciała zadać pytanie:
Imię temu zwierzakowi będzie można nadać po wykluciu, tak?
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Stella napisał(a):

Ja bym chciała zadać pytanie:
Imię temu zwierzakowi będzie można nadać po wykluciu, tak?


tak Robin :)
Dobra, dzisiejszą sesję poprawek uważam za zamkniętą.
Zmiany:
- poprawki w systemie walk,
- rozdzielenie doświadczenia i poziomów,
- dodanie paska życia w walce,
- dodanie paska doświadczenia i ilości wymaganego doświadczenia do przejścia na kolejny poziom,
- losowanie przeciwnika sprawdza jaki poziom ma stworek, nie pobiera go ze strony.

Jest jeszcze kilka poprawek, których nie ruszyłem i nie dałem też rady dokończyć nowych stworków na dzisiaj. Dodatkowo możliwe, że pojawią się nowe drobne błędy, więc jeśli coś zauważycie od razu mówcie.

Kolejne planowane zmiany:
- powiadomienie w momencie otrzymania kolejnego poziomu,
- kolorowanie komunikatów przebiegu walk,
- nowe stworki,
- poprawienie ilości obrażeń,
- poprawienie ilości otrzymywanego doświadczenia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Propozycje:

Wyprawy:
- Możliwość znalezienia jaja na wyprawach (ale tak z max. 5%)
- Rozwinąć nazwy, to by uatrakcyjniło wyprawy
- Propozycje nazw: Las Zapomnienia, Las Smutku, Śnieżny Las, Kryształowa Jaskinia, Góra Wiatrów, Jezioro Lodu, Labirynt Onyksowych Jaskiń/Onyksowa Jaskinia, Jezioro Gwiazd, Tajemniczy Zamek, Szafirowe Jezioro, Szmaragdowa Jaskinia, Tęczowy Wodospad, Zaklęty Zamek, Ametystowy Las, Las Mgieł, Zatoka Huraganów, Srebrzysta Plaża, Piekielna Otchłań, Dom Koszmarów, Żywy obraz, Mroczna Katedra, Zamek Światła i Mroku, Burzowa Góra, Dolina siedmiu rzek, Czarny Las, Mroźna Jaskinia
- Nawiązujące do tematyki strony: Prehistoryczna Jaskinia (e58), Zrujnowane Miasto(e57), Świat Trygona(e52), Nieznana Planeta(e47), Stara Biblioteka(e46), Góra Mistrza(e43), Jaskinia Węża(e43), Portal do przeszłości(e41), Świat telewizji(e40), Wieża Tytanów wschodu(e38-39), Kapelusz Mambo(e37), Jaskinia Jedwabka (e36), Kanały(e35), Baza Roju(e34), Świat Zaklętej księgi(e32), Tamaran(e29), Arena Mistrza Gry(e22), Mroczna wieża(e18), Świat przyszłości(e14), Kryjówka Slade'a(e13), Szkoła Modnisia(e10), Jaskinia Trytona(e8), Umysł Raven(e6), Podziemny świat "Napraw"(e5), Świat chmur(e4)
- Foty inne dać, bardziej realistyczne (mam trochę fot więc jakby co mogę dać)
- Możliwość wysłania zwierzaka nie tylko na 30min ale też na 1h,2h,4h,6h,8h,12h,18h,24h

Przedmioty: (co się przyda dodać co nie odrzucić)
- Zmienione i nowe: Jagody smutku, Szafirowa Woda, Smocze łuski, Słoik Magicznego Śniegu, Kula deszczu, Butelka błyskawic, Rozmaryn, Jaśmin, Piasek, Krzemień, Białą Róża, Czarna Róża, Ametyst, Rozmaryn, Pokrzywa, Szafir, Kryształ Górski, Onyks, Światło Gwiazdy/Księżyca/Słońca (w malej buteleczce),
- Tematyczne: Zorko-jagody, Niebieska Pleśń, Tofu, Nufu, Kamień z Księżyca Centauri, Pióra Cieni Azarath, Ksenotium, Czerwona/Zielona/Niebieska Płytka, Kawałki Książki. Zielone Kłaki, Mięsne Mięsko, Nieznane Owoce(e47), Ciasto Mamci Oczko,
- Zamiast napisu "Przedmioty", np. "Worek", "Plecak"

Walki:
- Mniejsze ataki i słabsza obrona gdy przeciwnik ma bardzo niski poziom życia np. poniżej 50 lub 5% aktualnego
- Lista przeciwników do wyboru np. 5 + możliwość odświeżenia jej
- Tło dla walki np. Jaskinia
- Brak podziału na rundy
- Kolejne ataki i obrony dopisywane pod poprzednimi
- Podział kolorystyczny np. nasze ataki Zielone, przeciwnika Czerwone lub kolor do wyboru a przeciwnika losowy inny niż nasz
- Nie wiem poco guzik "broń się" gdyż on w niczym nie pomaga, można go usunąć i zostawić pozostałe dwa
- Specjalne ataki inne dla każdego stworka, silniejsze niż zwykłe, ale za cenę np. odrobiny własnego życia lub jakiegoś konkretnego przedmiotu albo max.1 na jedną walkę

Lvl-e:
+ Ostateczny/Końcowy lvl np. 100

Wygląd zwierzaka:
- Więcej niż 3 stadia rozwoju, np.4/5
- Jak końcowy lvl=100 to na 99 stadium 3, ale na 100 już 4-te

Jaja:
- Zamiast czekać aż sie wykluje od razu jajo do typu zwierzaka tzn. kupujesz kruka to masz kruka, Mola to mola
- Jak tematyczne jaja to też i niespodzianki jak np. jajo kruka jest to niech będzie też możliwość zdobycia jego wyjątkowego typu, to samo z innymi
- Możliwość zdobycia jaja w inny sposób niż kupienie (ale mała)
- Wyjątkowe jajo/a do zdobycia tylko przez wyjątkową działalność dla serwisu

Zwierzaki:
- Zielony pies (e15)
- Kotek w którego się bestia zmienił (e4)
- Zmutowany wilk (co bestia i adonis się zmienili w e35)
- Trygon (e50 i inne)
- Kosmita ( z tych po powtarzali szala w e47)
- Ślepy wąż, małpa, niedźwiedź z e43
- Zielony potworek z e41
- Potwór z Jone's Lake (e40)
- Wilk (pod jego postacią bestia węszył w sklepie w e40)
- Robot z Wojny Planet (e40)
- Robin-małpa, Gwiazdka-kot, Cyborg-niedźwiedź, Bestia-lampa(e37)
- Czarny smok (e32)
- Czerwony Wirus (ale nie ten główny) (e30)
- Grublo-Wolglak (e29)
- Plazmus (e20)
- Potwory z rożnych planet (e20)
- Potwór z horroru (e18- Gigantyczny Skorpion (e16)

Dom:
- Możliwość zbudowania domu np. 10 poziomów
- No i oczywiście na każdy trzeba więcej materiałów niż na poprzedni
- Im wyższy lvl tym np. większe szczęśćcie lub więcej bonusów
Edytowane przez Silent dnia 2012-09-17, 16:14
Co do jaj:
- Zamiast czekać aż sie wykluje od razu jajo do typu zwierzaka tzn. kupujesz kruka to masz kruka, Mola to mola

Tak nie będzie, zostaje jak jest teraz, dodam tylko możliwość wymieniania się zwierzakami.

- Jak tematyczne jaja to też i niespodzianki jak np. jajo kruka jest to niech będzie też możliwość zdobycia jego wyjątkowego typu, to samo z innymi

tego widzę, że nie zrozumiałaś chyba. Zawsze można dostać wyjątkową wersję zwierzaka, po prostu trafiają się rzadko. Stąd właśnie konkurs na wyjątkowego kruka - czyli pierwszy posiadacz dostaje 1000 punktów.

Lvl-e:
- Ostateczny/Końcowy lvl np. 100

To już jest zrobione, więc możesz wykreślić z listy.

Wygląd zwierzaka:
- Więcej niż 3 stadia rozwoju, np.4/5
- Jak końcowy lvl=100 to na 99 stadium 3, ale na 100 już 4-te

Tu musicie wybrać, albo dużo zwierzaków, albo dużo stadiów rozwoju. Nie jestem w stanie zrobić jednego i drugiego.

Dom: ...

Taka opcja raczej napewno nie pojawi się w tej grze. Za to w ramach pracy magisterskiej będę tworzył grę typu MMORPG, w której każdy gracz, będzie miał swój dom. Cierpliwości.

Nad resztą przysiądę i lepsze pomysły zastosuję.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg

Wygląd zwierzaka:
- Więcej niż 3 stadia rozwoju, np.4/5
- Jak końcowy lvl=100 to na 99 stadium 3, ale na 100 już 4-te

Tu musicie wybrać, albo dużo zwierzaków, albo dużo stadiów rozwoju. Nie jestem w stanie zrobić jednego i drugiego.


chodziło mi nie dużo stadiów rozwoju b to raczej nie do końca sensowne tylko o 1 więcej jako ostateczny lvl Robin :) czyli 100 tak?

jest jak narazie (z tego co wiem)
1-17 stadium 1
18-54 stadium 2
55-końcowy stadium 3

a ciekawiej by było (jak końcowy 100)
1-17 stadium 1
18-54 stadium 2
55-99 stadium 3
100 stadium 4


+

a skoro nie będzie nic w rodzaju domu to poco kamienie i kości z wypraw??
Edytowane przez Maeve dnia 2012-08-26, 20:57
Hehe, dowiecie się, przecież wszystkiego nie mogę zdradzić od razu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Właśnie, tak będzie ciekawiejGwiazdka :D
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Jeśli o nowe stadia chodzi to ostatnie proponuję dorzucić gdzieś na 85/90 lvl. Jak ktoś sięgnie 100 lvl to wiele do roboty nie będzie miał, a przecież trzeba nacieszyć się tym, że zwierzak ostatecznie ewoluował. Bestia :P
po przejściu 100 lvlu exp nadal leci w górę. Więc można nadal rywalizować w rankingu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Hmm... A gdyby pasek życia w rankingu zamienić na pasek głodu? Właściciel po wchodzeniu widziałby jak zwierzak jest głodny.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Heh, może dodam go też.

#UPDATE1:

Po długiej przerwie, mały update:
- doszedł nowy stworek, Złośliwy Wirek (Wirus z odcinka 30 - "Awaria"Bestia ;),
- zmiany w statystykach kruków (bardziej wyrównane z innymi zwierzakami),
- w sklepie można teraz kupić Magiczne Jajo.


I małe wyjaśnienie jak wygląda wykluwanie:
są 3 gupy stworków, częsta, rzadka i najrzadsza. Ze zwykłego jaja wykluwają się zwierzaki zwykłe i rzadkie, a z magicznego rzadkie i najrzadsze. Jaki zwierzak się wykluje jest kwestią losową. Dodatkowo z każdego jajka może się czasem wykluć Wyjątkowy zwierzak, który różni się kolorystyką od normalnego.

Już niedługo kolejne nowości!

#UPDATE 2:

Kolejny Update:

- wzbogaciłem trochę system wyprawy, teraz można znaleźć przedmioty z 3 grup (zwykłe rzadkie i bardzo rzadkie),
- dodane zostały 3 nowe przedmioty, które można już znaleźć na wyprawach,

Aktualnie zaczynam przerabiać system wypraw, żeby nie trzeba było ustawiać czasu wyprawy, tylko można było wysłać na nią i kazać potem wrócić (z ustawioną maksymalną długością, żeby ktoś sobie nie wysłał na rok na wyprawę).
W trakcie prac są też 3 nowe stworki.

#UPDATE 3:

- system wypraw został już poprawiony:
od tej pory można wysyłać zwierzaki na wyprawy o dowolnej długości. Ważne tylko, że szukają one przedmiotów od minimum 30 minut do maksimum 6 godzin.
- w listach zwierzaków dodane zostały paski głodu
- dzięki rzadkiemu składnikowi, można teraz przy pomocy alembika uwarzyć miksturę szczęścia
Edytowane przez Silent dnia 2012-09-17, 03:03
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: