Zobacz temat
 
TITANimals
W związku z poniedziałkową premierą gry, odpowiednim krokiem będzie rozpoczęcie tematu z nią związanego.

W tym temacie możecie zamieszczać pytania i opinie związane z grą. Jeśli macie jakieś problemy, lub czegoś nie rozumiecie, to tu jest właśnie odpowiednie miejsce, aby się doinformować. Robin :)

Gra ma na celu urozmaicenie aktywności dostępnych na serwisie. Wszystkie elementy graficzne w niej użyte są mojego autorstwa i są inspirowane serialem Młodzi Tytani, a ich użycie ma na celu wyłącznie promowanie serialu.

W skrócie celem gry jest hodowla stworzeń, które otrzymujemy w postaci jaj, a które z czasem się wykluwają i wymagają naszej opieki. W obecnej formie opieka polega na karmieniu zwierzaków, trenowaniu ich poprzez walki i wysyłaniu na wyprawy, celem poszukiwania przedmiotów.

Opinie i pytania, prosimy zamieszczać w tym wątku.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Chyba sobie pójdę w końcu po doładowanie Bestia :P Ja mam tylko kilka pytań co do gry.

1. Czy będzie opcja wysyłania zwierzaków na walkę z innymi użytkownikami z serwisu?
2. Domyślam się, że w grze będą levele, a idąc na wyprawę dostajemy expa?
3. Czy wysyłanie zwierzaków na misje wiąże się z oczekiwaniem (np. 30 minut, godzina itd.) tak jak to jest w innych grach przeglądarkowych?
4. Czy pojawią się zadania lub inne treści tekstowe?
Ja mam tylko pytanie: mianowicie jakie zwierzaki zamierzasz dorzucić?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja trochę pojęcia mam co do zwierzaków, które się pojawią, ale nie wiem czy wolno mi mówić Bestia :P Przekonacie się, ale wszystkie są głównie z TT. Ogółem to nie tylko zwierzaki, inne są wzorowane na potworach.
Zwinny- tyle to i ja wiem, przy pewnych rzeczach też miałam niezauważalny udział Bestia :P

A teraz się przechwalajmy kto, co i ile wie xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To nie rozumiem po co pytanie było Bestia :P
Nie wiem jak inni ale ja jestem szalenie podekscytowana tą grą, jako że lubię gry właśnie tego typu... pytań w zasadzie nie mam, bo o wszystko co chciała bym wiedzieć zapytał zwinny więc nie będę się powtarzać. I ja też jestem ciekawa tych zwierzaków Gwiazdka :D
:*
Haha, będzie bitwa na jaja xD No chyba że trzeba będzie poczekać, aż się wyklują. Ale pomysł bardzo mi się podoba, i też czekam aż gra się pojawi *.*
Fajny pomysł. Nie mogę się doczekać Robin :)
1. Czy będzie opcja wysyłania zwierzaków na walkę z innymi użytkownikami z serwisu?
Będzie, ale nie od momentu premiery. Funkcję dopiszę dopiero za jakiś czas, żebyście nie musieli dłużej czekać na grę.
2. Domyślam się, że w grze będą levele, a idąc na wyprawę dostajemy expa?
Expa dostaje się na treningach i w walkach. Na wyprawach znajduje się przedmioty różnego zastosowania.
3. Czy wysyłanie zwierzaków na misje wiąże się z oczekiwaniem (np. 30 minut, godzina itd.) tak jak to jest w innych grach przeglądarkowych?
Tak. Jeszcze nie wiem ile czasu ustawię, muszę przeliczyć jak będą wypadały przedmioty, żeby nie było za bogato. Póki co myślę, o 3 godzinach.
4. Czy pojawią się zadania lub inne treści tekstowe?
Musisz to rozwinąć, bo nie specjalnie rozumiem.

Połączony z 11.08.2012 16:38:15:
Haha, będzie bitwa na jaja xD No chyba że trzeba będzie poczekać, aż się wyklują. Ale pomysł bardzo mi się podoba, i też czekam aż gra się pojawi *.*
Tak, zanim będzie można coś robić, będzie trzeba czekać aż jajo się wykluje.
Edytowane przez Silent dnia 2012-08-11, 16:38
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Chodziło mi po prostu o jakieś wstawki tekstowe, które mogą trochę urozmaicić grę i dodać coś ciekawego do ogólnej fabuły. Nie myślę o czymś konkretnym, ale czy pojawią się np. zadania w których zwierzaki trzeba będzie wysłać na walkę z jakimiś potworami atakującymi miasto [i przy tym tekst który wyjaśni coś więcej]? Czy będzie to raczej coś w stylu wyhodować zwierzaka - wysłać na wyprawę - zbierać przedmioty?
O tym co proponujesz, nawet nie pomyślałem, ale pomysł jest dobry, więc kiedyś go na pewno wprowadzę Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ty, nie zrozumiałam połowy wyjaśnienia Elfika xD. Dobra, uspokajam się.

Elfik- bo moje pojęcie o tym jest naprawdę mocno mgliste. Tak, jakby krótkowidz ze słoną wodą w oczach w nocy widzi linię brzegową morza- praktycznie nie widzi nic (ma się doświadczenie ;P)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Doładuje konto i pewnie sprawie sobie wirtualnego zwierzaka ;D

Forsaken co za finezja spojrzenia na świat Bestia ;)
Offtopnę sobie- ma się talent do wizualizacji xD

Ktoś mi coś jeszcze o tych zwierzątkach powie czy już nic się nie dowiem?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja powiem, zapewne będą słitaśne Bestia :P XD
:*
@Forsaken ale widziałaś projekty nad zwierzakami? Widziałaś. Wiesz jakiego typu pojawią się zwierzaki i na kim będą wzorowane? Wiesz. Więc w czym problem Bestia :P
Zwinny napisał(a):

@Forsaken ale widziałaś projekty nad zwierzakami? Widziałaś. Wiesz jakiego typu pojawią się zwierzaki i na kim będą wzorowane? Wiesz. Więc w czym problem Bestia :P


Ja się pytam o zwierzaki inne niż Cienie i Mole -.- i czy taki wgl wystąpią.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestia :P To po co mówisz, że wiesz jak się okazuje, że jedyne co widziałaś to mol i kruk w zapowiedzi? No wystąpią, wystąpią. Sam pomagałem w szukaniu więc trochę wiem.
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-08-12, 12:13
Nie, żeby Kruk był moją podpowiedzią...

Dobra, ty raczej nie do końca rozumiesz, o co mi chodzi i swoją odpowiedzią kreujesz mnie na przechwalającą się wariatkę (dzięki, ale z kreowaniem takiego wizerunku sama sobie poradzę Bestia :P). Ogółem chodzi mi o to, które ze zwierzaków, jakie ze swojej strony proponowałam się pojawią. Rozumiesz?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: