Zobacz temat
 
Podziel się miłą myślą...
Pomyślałam, że brak alternatywy dla tematu z narzekaniem (no chyba, że coś mi umknęło, jak tak to mnie uświadomcie XD) i stworzyć temat, w którym będziemy pisali co miłego nas akurat spotkało, co nam się podoba, zachwyca nas, poprawia nam humor.


To może ja zacznę, co by nie było ; d

Uszczęśliwia mnie myśl o tym, że napisała do mnie modelka z najlepszej agencji w tym kraju.
I piosenka "Tak niewiele" Łez, bo mimo, że zawsze wywołuje u mnie łzy, to sprawia, że jestem w stanie wstać, odbić się od dna i iść dalej. Doceniać to co mam.
Mnie uszczęśliwia, kiedy widzę efekty skończonej pracy i mam świadomość, że mimo czasami wielkiego wysiłku, jeśli się chce można osiągnąć wszystko Robin :).

(Rzeczywiście dobry pomysł na temat XD, bo za dużo smucenia ostatnio tu było)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Żeby nie było, że się cieszę ze wszystkiego xD...

Po prostu wrzeszczę w niebogłosy z radości, kiedy komuś (nawet przypadkowo) poprawię humor lub jakkolwiek pomogę, bo ostatnio tylko zawadzałam.

Ostatnio jestem strasznie pozytywną osobą. Nawet w najgorszej sytuacji dokopię się do pozytywów i uczepię się ich jak rzep psiego ogona.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja się przekonałam, że moje życie to totalna sinusoida. Zawsze po dobrym dzieje się coś złego. I właśnie to wykreowało moją pesymistyczną postawę. Nie potrafię się długo cieszyć, bo dobrze wiem, że ta radość będzie przedwczesna i zwykle okazuje się, że mam rację.
A wracając do tematu: Tym, co najbardziej mnie uszczęśliwia jest obecność najbliższych. Wiem, że bez nich moje życie straci sens, bo przede wszystkim dla nich żyję i do nich jestem przywiązana. Pragnę, by żyli długo w zdrowiu.
Ja cieszę się z przeniesienia do innej szkoły (mimo rocznego cofnięcia), a dzięki rodzicom mam na przyszłość dość dużo oszczędności Robin :)
Właśnie zaczęłam nowy "rozdział" w swoim życiu. Porzuciłam stare zaczęłam nowe. I chociaż nie wiem jak mogę wyładować masę pomysłów, cieszę się, że zrzuciłam zbędny ciężar Robin :)
Mam 3 książki, szalonego kocura i psa, który lubi poziomki. Może być lepiej Gwiazdka :D?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Forsaken napisał(a):

Mam 3 książki, szalonego kocura i psa, który lubi poziomki. Może być lepiej Gwiazdka :D?


Chyba nie XD


Bo jesteśmy razem. I nawet jeśli będzie trudno, straszliwie trudno, bo ja wiecznie nie mam czasu, a w tle matura, i praca, i pasja - to jakoś to będzie i okrutnie się cieszę.
Mam 2 nowe ołówki, bardziej miękkie niż HB. Normalnie spełnienie jednego z wielu marzeń Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Znalazłam zajefantastyczny program, który przerabia zdjęcie do takiego, gdzie mogę zrobić haft gobelinowy... Mogę teraz haftować wszystko! Moje ulubione tramwaje... czy małego Rexa... Czy nawet wszystkich Młodych Tytanów! XD
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Ja lubie wiele rzeczy. Czasem robię jakiś photoshop, czasem zrobie jakiś remiks piosenki (marzy mi się kariera dj'a i producenta muzycznego, a czasem coś narysuję (na papierze lub na komputerze). Szczęście daje mi robienie rzeczy, które lubie robić.
Na moment obecny mało mam powodów do radosci dlatego staram sie cieszyc z malych rzeczy np. Ze jutro bede widziec szefowa tylko 20min, kwiaty są pol zywe ale nadal widze wnich piekno, dzis jest wyjatkowo cicho
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Przejdź do forum: