Zobacz temat
 
Marvel Heroes Online
Rok temu doszły do nas pierwsze informacje ze nowo powstałe studio Gazillion rozpoczyna prace nad nowym tytułem Marvel Heroes. Głównym opiekunem a zarazem szefem produkcji został David Brevik "wizjoner" znanego na całym świecie Diablo I & II. Podanie owej informacji wywołało ogromne poruszenie wśród fanów Hack and Slasha.

marvel-heroes.pl/wp-content/gallery/screenshots/ign_05_trio_a_final.png

Na Comic-Con 2012 autorzy udostępnili wersję demonstracyjną i stało się ... komputery były oblegane przez tłumy osób pragnących chodź przez chwilę pograć Hulkiem który ciska samochodami w przeciwników.

Obszerne wywiady, gameplaye które dostały się do internetu dały nam pełny obraz gry. Świetnie zapowiadający się tytuł.

Wszystkich fanów gier MMORPG jak i Marvel Universe zapraszam na swój fansite poświęcony grze Marvel Heroes Online. Newsy, informacje, poradniki oraz forum dyskusyjne.

Linki:
Marvel Heroes Fansite
Marvel Heroes Forum

img846.imageshack.us/img846/3772/marvelheroesfansite.png
Witaj na serwisie. Fajnie, że podrzuciłeś info. Ja co prawda jakoś szczególnie obeznany w świecie Marvela nie jestem, ale podstawy znam. Gra na pewno dostanie ode mnie szansę i skoro ma być za darmo to nie widzę powodów żeby w nią nie zagrać, przynajmniej początkowo.

Co prawda, Diablo nie wywarł na mnie najlepszego wrażenia, ale miałem z tą serią do czynienia jedynie przez chwilę. Po trailerze jestem tym bardziej zainteresowany, a na stronę będę zaglądać od czasu do czasu.

Mam tylko jedno pytanie - wiadomo coś dokładniej o dacie premiery? Na kiedy jest planowana?

BTW. Zapraszam również do dyskusji na forum w innych tematach. Pozdrawiam.
Obecnie trwają zamknięte testy, data premiery - koniec roku 2012, pewno się przedłuży.
Dział nieodpowiedni (niestety nie mamy obecnie nic co by bardziej pasowało niż "Inne"Bestia ;) i przydałoby się jakieś info odnośnie formy płatności.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent to ma być darmowe z tego co czytałem. Chyba, że chodzi ci o wykupowanie różnych rzeczy w grze.
Przejdź do forum: