Zobacz temat
 
Avatar: Last Airbender/Legend of Korra
Świeży, cudowny powiew nowości. Walki wzorowane na prawdziwych sztukach walki. Dużo mitologii, dużo odniesień do żywiołów i zadziwiająco skomplikowany, dopracowany świat. I powalająca na kolana muzyka.
I bohaterowie, których trudno nie lubić (lub trudno polubić - co doskonale spełnia ich funkcję).

Avatar:The Last Airbender ma trzy sezony po dwadzieścia odcinków. Od początku do końca dopracowany, od początku wiadomo było, do czego zmierza fabuła. Bohaterowie dojrzewają, zmieniają się i popełniają błędy. Czasami naprawdę poważne.
A zaczęło się banalnie prosto, od jednego maniaka, co chciał podbić świat i nieźle mu szło. Sto lat później rozpoczyna się legenda.
Eyecandy (fanmade): http://www.youtube.com/watch?v=BcP7q3C-C9I


Kontynuacja - Legend of Korra, ma miejsce siedemdziesiąt lat po poprzedniej serii. Trzeba ją znać - masa odniesień i smaczków, masa wspomnień. trzynaście odcinków, steampunk, rebelia i cztery żywioły znowu w kacji.


Uwaga! nie dotykać aktorskiego filmu kinowego. Boli. Bardzo.
Eyecandy: http://www.youtube.com/watch?v=54srZLuYfb0
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Finał Korry... powiem tylko tyle...

KORRASAMI IS CANON! <3
Jak bum cyk cyk, tra la la, niech mi w oko wleci ćma! *BROHOOF*
JESTĘ KUCĘ! <3333
i49.tinypic.com/6gzrxi.png
"-Have I gone MAD?
-I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are." <3
zZiuteKk napisał(a):

Finał Korry... powiem tylko tyle...

KORRASAMI IS CANON! <3


OMG jak fajnie znaleźć tutaj kogoś, kto też się cieszy Korrasami. <3

All hail Trigon
XDD Zaczęłam oglądać ze względu na KorraMako, ale skończyłam całym sercem na Korrasami <333
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Też na początku byłam za Makorrą, ale potem jakoś tak im nie szło. xD Końcówka była jak najbardziej satysfakcjonująca. I zaskakiwała. No i według mnie ogółem Korrasami to najlepsze wyjście, bo jakby Korra na sam koniec wróciła do Mako, to byłoby to nudne i do przewidzenia.

All hail Trigon
Korrasami jest kanonem i jest zarąbiste na równi z Darlentem, amen ^.^
Przejdź do forum: