Zobacz temat
Teksty z odcinków
Chętnie bym poczytał/a Chętnie bym poczytał/a 86%[12 głosów]
Szkoda na to czasu Szkoda na to czasu 14%[2 głosów]
Głosów ogółem : 14
 
Teksty z odcinków
Jako, że bardzo lubię to robić, chciałabym spisać ze wszystkich odcinków teksty. Tylko chciałam się was spytać, czy jest taki sens?
Ja się wstrzymam od głosowania.

Z jednej strony samo w sobie jest mało sensowne, ale z drugiej, jak ktoś nie pamięta dokładnie cytatów, to może się taki spis okazać przydatnym narzędziem.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Z jednej strony samo w sobie jest mało sensowne, ale z drugiej, jak ktoś nie pamięta dokładnie cytatów, to może się taki spis okazać przydatnym narzędziem.


Dokładnie o takie coś mi chodzi... Taki mały spis. No i można się pobawić w dubbing ;D
A dokładniej, chodzi o same, konkretne cytaty (coś w stylu śmiesznych tekstów) czy spis wszystkich dialogów z odcinków?
jeżeli chodziłaby o śmieszne teksty to bardzo chętnie. Ale jeżeli ślepo spisane dialogi z kreskówki to już raczej nie.
Każdego bawi co innego...

A dokładniej, chodzi o same, konkretne cytaty (coś w stylu śmiesznych tekstów) czy spis wszystkich dialogów z odcinków?

Chodzi o spis wszystkich dialogów
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
To ja raczej jestem przeciw. Raczej to nie ma sensu. Nie wiem jak to wygląda, ale może już w necie da się nawet coś takiego znaleźć.
A szkoda... Robię już coś takiego z Benem na mój blog, ot tak dla jaj. A w necie nie ma, bo nikomu się nie chcę robić. A śmieszne teksty bym po prostu podkreślała. A z resztą... kiedyś jak to robiłam, to spodobał się taki pomysł...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli masz ochotę możesz się tym zająć, jak będę robił napisy będziesz miała kilka odcinków gotowych przy okazji. Zrobimy dział z transkryptami.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co ciekawe pierwsze dwa odcinki mam gdzieś zapisane w zeszycie i... to było jakieś 5 lat temu... Nawet więcej... O matko, jak ten czas leci. Jasne, że się nimi zajmę. Oby jeszcze w tym stuleciu. Może pod koniec wakacji już będą wszystkie Gwiazdka :D
Dzięki, że daliście szansę.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
To jak coś jutro się tym zajmiemy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Można coś takiego zrobić, ale dawać teskty, które nam się podobały/zapadły w pamięć/cokolwiek innego xd ja lubię szukać w necie takich teksów z różnych filmów czy seriali xd zagłosowałam na tak xd
dude, you're 13-year-old kid!


we'll laugh about this someday.
Jeśli taki temat już jest to warto skorzystać Gwiazdka :D No to jest to cytat z gry Skyrim jednego ze sprzedawców, a dokładniej Belethora z Białej Grani:
"Wszystko na sprzedaż, wszystko! Gdybym miał siostrę ją też bym sprzedał" XD a na pożegnanie "Masz może jakiś krewnych na sprzedaż?" XD Podkreślam tylko, że gość prowadzi sklep wielobranżowy, ale ludźmi nie handluje XD
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Przejdź do forum: